škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

satılık michelin lastik ve krom akaesuar

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Fikret_55

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar bildiğini üzere aracımı sattım.Lastikleri ise alıcı pazarlık konusu yapmadı o yüzden bende kaldı.Yine yazın takmayı planladığım üç parçadan oluşan krom difizör üç parça ve bagaj alt kromu kaldı bende.İhtiyacı olanlara satabilirim.Lastikler 215 60 16. 2016 eylül ayında aldığım aracımın üzerinden çıkanlar iki kış geçti zaten kışlıkları kullanıyordum arabada da kışlıklar gitti.İyi forumlar

kromlar için 150 tl lastikler için 1000 tl istiyorum pazarlık olur.05366041621 nodan ulaşabilir ya da en güzeli forumdan iletişim kurabilirsiniz
« Son Düzenleme: 01 Şubat 2018, 19:15:20 Gönderen: Fikret_55 »

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=15016]Fikret_55[/MENTION]
Satış bölümü kuralları gereği fiyat bilgisi ve telefon numaranızı eklemediğiniz takdirde konu silinecektir.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı erharp32

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Fikret_55;632582
Arkadaşlar bildiğini üzere aracımı sattım.Lastikleri ise alıcı pazarlık konusu yapmadı o yüzden bende kaldı.Yine yazın takmayı planladığım üç parçadan oluşan krom difizör üç parça ve bagaj alt kromu kaldı bende.İhtiyacı olanlara satabilirim.Lastikler 215 60 16. 2016 eylül ayında aldığım aracımın üzerinden çıkanlar iki kış geçti zaten kışlıkları kullanıyordum arabada da kışlıklar gitti.İyi forumlar

kromlar için 150 tl lastikler için 1000 tl istiyorum pazarlık olur.05366041621 nodan ulaşabilir ya da en güzeli forumdan iletişim kurabilirsiniz

Kromlara ben talibim üstad. Bana opsiyonla.

Çevrimdışı Fikret_55

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
tamamdır kromlar erharp32 için opsiyonludur.hayırlı olsun

Çevrimdışı Ümit Kepoğlu

• SuperB
  • Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
hocam bu kromlardan bende superb icin alacaktim fakat nasil takilir bilmiyorum basit bir sey midir

Çevrimdışı Fikret_55

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
yaza takacaktım kenarda duruyordu erhapr32 ye nasipmiş.Altlarında kendiliğinden yapışkalı çift taraflı bant var.çok kalite duruyo.sıcakta temiz yüzeye uygulanırsa ama gerçekten dikkatli ve temiz yüzey bence eğilir yine de ayrılmaz oradan.Ama okuduğum yorumlarda yapışmadı ve zamanla ayrıldı diyenler de var

Çevrimdışı Fikret_55

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
lastikler hala satılık forum üyeleri için extra indirim uygularım

Çevrimdışı Fikret_55

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
lastikler de satılmıştır.konu kapanabilir.iyi forumlar dilerim