škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

lastik konusunda tavsiyeniz nedir acaba

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı **SEMİH**

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
continentali araştırırken barum lastiği buldum. araçlarımız gibi hırvat. ayrıca 1991 yılında continental almış. 2002 yılında ise büyük bir gelişim göstermiş. şu videoyu izlemenizi tavsiye ederim ben bu lastiği ciddi ciddi düşünmeye başladım.
http://www.youtube.com/watch?v=sDS-4sPNJBU
 henüz adac testine girmemiş galiba ama videosu etkiledi. çok yeni bir lastik fiyatı 195 55 15 ebadı için 180 tl aynı ebat contipremiumcontact5 245 tl  lastiklerin ikiside taze sizce 4 lastikte 260 tl lik toplam fark için barum alınır mı? öyle 120 km lerin üstüne çıkan bir kullanıcı değilim kışlık lastiklerimde var.

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Cumartesi arkalara PT515 taktırdım tane 145TL'den.Şu an için memnunum..Önlerde mich. pilot exalto var arkalar hiç sırıtmıyor..

Çevrimdışı abdullah_ulusoy

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
hayırlı olsun allah güzel günlerde kullanmayı nasib etsin. kazasın günlerde kullan. pt515 performansı nasıl acaba. arkadaşlarımızda bilgi sahibi olsun

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: abdullah_ulusoy;462123
hayırlı olsun allah güzel günlerde kullanmayı nasib etsin. kazasın günlerde kullan. pt515 performansı nasıl acaba. arkadaşlarımızda bilgi sahibi olsun

Teşekkürler hocam.4 gün oldu taktıralı, aracı limitlerde pek kullanmadım onun için tam detaylı yazamayacağım ama ilk izlenimim 4 tekerde tek marka lastikmiş gibi.Hiç bir şekilde pılot exaltonun yanında sırıtmıyor.