škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Octavia A5 FL Gündüz farı & viraj asist farı

lrfan · 126 · 152167

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Alıntı yapılan: Amandy;235965
3 gün önce gündüz farını serviste actırdım ama araba her çalıştığında gündüz farlarının otomatik yanması ve bunu sadece setup kontrollerinden ayarlaması biraz can sıkıcı..Düğme kontrolü olsa daha iyi olurdu :s

Roomster ve Fabia'da sigorta paneli içinde düğmesi var gündüz farının, Octi'de yok demek ki o tip bir düğme...

Çevrimdışı Amandy

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Yok abi malesef :( Arada bir babam kullanıyo o da böyle genç işlerini biraz sevmez kapat şunu kapat şunu nereye kadar ama alışmam lazım :)
Bir de polis çevirse de gündüzleri sis sanıp ceza yazmaya kalksa zamanında astram varken cok ceza yedim ama artık işler değişti yok öylee :)

Çevrimdışı isikayhan

• SIMPLY CLEVER
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Amandy;235965
3 gün önce gündüz farını serviste actırdım ama araba her çalıştığında gündüz farlarının otomatik yanması ve bunu sadece setup kontrollerinden ayarlaması biraz can sıkıcı..Düğme kontrolü olsa daha iyi olurdu :s

siz yine iyisiniz
benimkinde o ayar imkanı bile yok (2009 model)
gündüz farı her zaman açık kalıyor
Eğitimli insanlar topluma borçludurlar. Bir işin nasıl yapılabileceğini biliyorken bir başkasının yapamadığını görüp susmaları kendilerini yetiştiren o topluma ihanettir.

Bilgi paylaştıkça çoğalır.

M.Niyazi Saral

Çevrimdışı Amandy

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: isikayhan;235996
siz yine iyisiniz
benimkinde o ayar imkanı bile yok (2009 model)
gündüz farı her zaman açık kalıyor

Hocam olmaması beni sasırttı yaa.
Direksiyondan "setup"-->"light vision"--> "day-light" kutucuğu,gündüz farı açtırıldıgında otomatik olarak menüye eklenmedi mi? Kutunun içine tiklendiniğinde gündüz farları aktif, bos bırakıldıgında deaktif oluyor..

Çevrimdışı isikayhan

• SIMPLY CLEVER
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Amandy;236255
Direksiyondan "setup"-->"light vision"--> "day-light" kutucuğu,gündüz farı açtırıldıgında otomatik olarak menüye eklenmedi mi? Kutunun içine tiklendiniğinde gündüz farları aktif, bos bırakıldıgında deaktif oluyor..

bizim model yılında yok maalsef
Eğitimli insanlar topluma borçludurlar. Bir işin nasıl yapılabileceğini biliyorken bir başkasının yapamadığını görüp susmaları kendilerini yetiştiren o topluma ihanettir.

M.Niyazi Saral

Çevrimdışı orhan unsal

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Amandy;236255

bu direksiyondan setup girişi nasıl birşey. yani nasıl nereden giriliyor. ambiantelerde oluyormu bu ayar??
OCTAVİA AMBİANTE 1,6 TDI

Çevrimdışı mutluoztan

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar yarın arabamı 1500 km bakımı için yağ değişimi için servise götürücem istanbul büyükçekmeceye aracım 1.4 tsi octavia fc 2011 model ek olarak park sensörü ve orj sis farı ve koy dayama var size sorum şu gündüz farları olayı benim aracımda aktif olurmu acaba sis farlarının yanında gündüz farı ampülleri var ama pasif durumda

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mutluoztan;239935
arkadaşlar yarın arabamı 1500 km bakımı için yağ değişimi için servise götürücem istanbul büyükçekmeceye aracım 1.4 tsi octavia fc 2011 model ek olarak park sensörü ve orj sis farı ve koy dayama var size sorum şu gündüz farları olayı benim aracımda aktif olurmu acaba sis farlarının yanında gündüz farı ampülleri var ama pasif durumda

Araç elegance ise Şahkan oto'ya gidin, yakın sayılır size (Güngören), gereken yapılır, ek özellikler de açılır  ;)

Çevrimdışı mutluoztan

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lrfan;239937
Araç elegance ise Şahkan oto'ya gidin, yakın sayılır size (Güngören), gereken yapılır, ek özellikler de açılır  ;)

araç ambiante

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mutluoztan;239953
araç ambiante

Hımm

Yine de bir telefon edin, hergün yeni bir şeyler çıkıyor, uyduruluyor...

Madem gündüz farı var, en kötü ihtimalle parklardan hat çekilir, ya da tamamen ayrı bir düğme + hat ile canlanır...

Çevrimdışı mutluoztan

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lrfan;240003
Hımm

Yine de bir telefon edin, hergün yeni bir şeyler çıkıyor, uyduruluyor...

Madem gündüz farı var, en kötü ihtimalle parklardan hat çekilir, ya da tamamen ayrı bir düğme + hat ile canlanır...

yardımlarınız için teşekkürler artık pazartesi belli olucak sonucu sizlerle paylaşırım tekrar teşekkürler

Çevrimdışı msidestructive

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
herkese mrb arkadaşlar ankara da bu gündüz farlarını açtırabilecegimiz bir servis var mı? önümüzdeki günlerde yıllık bakım için yetkili servise gidecem ama yetkili servisler bu konuyu halldebiliyorlar mı? yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler

Çevrimdışı isikayhan

• SIMPLY CLEVER
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: msidestructive;248089
herkese mrb arkadaşlar ankara da bu gündüz farlarını açtırabilecegimiz bir servis var mı? önümüzdeki günlerde yıllık bakım için yetkili servise gidecem ama yetkili servisler bu konuyu halldebiliyorlar mı? yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler

gündüz farlarını bütün yetkili servislerin açabiliyor olması lazım
bilmiyorlarsa yüce auto'dan öğrenebilirler

M.Niyazi Saral

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: isikayhan;248148
Yüce de Serkan Usta' dan öğrendi zaten.:hih::kiki::aman::favo1:

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: isikayhan;248148

Fabia, Roomster ve Elegance A5'lerin gündüz farlarını açabiliyorum kendi başıma, onları açamayan yetkili servise :vur: