škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Sava Eskimo Hp2 Kış Lastiği

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Bilgic

• Nová Fabia III Combi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kış lastiği denince Continental TS860 ya da Nokian WR D4'ten şaşmıyorum. Ama bir tık pahalı lastikler diğer markalara göre. Benim araç 15" olduğundan 4 adet lastikte ₺ 150 - ₺ 200 fiyat fark ediyor. Tabi çarp arttıkça ₺ 1,000 - ₺ 1,500'ü buluyor bu rakam.

Sava da güzel lastiktir. Güvenle kullanabilirsiniz.

Çevrimdışı kolgezer

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
sava kış lastiğini 2 yıldır ankara da kullanıyorum, ilk yıl kar performansında sorun yaşamadım ıslak zemin ve kuru zemin fena değildi. bu yıl ıslak zemin çok kötü, 2 damla yağışta sanki lastiğin altına muz kabuğu koymuşlar, 40-50 km ile giderken bile azcık ayağımı frene atsam başlıyor kaymaya.bilginiz olsun.

Çevrimdışı fangoso

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Ben de 1 ay kadar önce Debica 225/50 R17 98V XL FP Frigo HP 2 aldım hb'den tanesi 300 TL'den. Sava ile neredeyse aynı desene sahip hatta her ikisi de goodyear fakbrikası ürünüymüş. 225/50/17 bizim 215/55/17 ye muadil bir ölçü. Şimdilik memnunum genelde sabahları çalışıyor araç hava sıcaklığı -1 ile +5 arasında oluyor. Şu an hala tanesi 309 TL'ye bulunabiliyor. Islak zemin performansı C olması lazım. Bir arkadaşım petlas aldı ıslak zaminde sabun gibi kayıyor diyor. Hava şartları daha ağırlaşınca bakalım nasıl olacak.