škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yeni fiyat listesi

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı jackalcarlos_18

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Corvette.;598344
Arkadaşlar fiyat güncellemesi oluyor sanırım, Skoda sitesinde fiyatlar kapatıldı

Skoda-Seat-VW fiyatlar bugun güncelleniyor, Dün Seat Altur otodaydım bugun güncelleneceğini söylemişlerdi. 1500tl gibi bir artış olabilir demişti hatun

Çevrimdışı -CND-

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Ötv oranları ve kapsamı yayınlandı.

Markaların neredeyse tamamı listelerini sitelerinden çekti ve çalışma yapıyor. Bakalım distribütörler karlarından feragat mı edecek yoksa direkt yansıtma yolunu mu tercih edecekler.

Edit: Fabianın matrahı tam bıçak sırtı bir noktada. Biraz daha kurdan dolayı artış yaşarsa ötv değişikliği onu da vuracaktır.

« Son Düzenleme: 25 Kasım 2016, 10:27:26 Gönderen: -CND- »

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
2 ay önce aldım arabayı bunlarla birlikte bildiğin 5000tl fark oluştu aldıgım fiyattan, şanslıyım diyecem ama Türkiyede oldugum için de bir o kadar şansızım. Böyle vicdansızlık olur mu lan %100 vergi, %110 OTV nedir abi

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kampanya ile fiyatlari güncellemisler ama Fabia ya dokunmamislar. Diger model ve motor seceneklerine de eski fiyatlardan 4 gunluk kampanya yapmislar. Hadi hayirlisi:)

Çevrimdışı sipartacus

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Rapid sedan 1.6tdi style sedan 78.500 lira olmuş :(

Çevrimdışı Corvette.

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı doguli

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Octavia ve superb zamlanmis millete hayirli olsun superb jayalim vardi yalan oldu ... Octavia ile devammm

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Birader 2 gün önce süperb aldı sabah zamlı fiyatlara baktık ucuz yırttım diyo :D:D

131,900 idi bugün  145,450 oldu superb 1,6 tdi prestige

Çevrimdışı Corvette.

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: smtcglr;598488
Birader 2 gün önce süperb aldı sabah zamlı fiyatlara baktık ucuz yırttım diyo :D:D

131,900 idi bugün  145,450 oldu superb 1,6 tdi prestige

Valla çok iyi yırtmışsınız 13550 TL zam gelmiş yuh :mad:

Çevrimdışı Eray Güler

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
malesef bu işten kimse yırtmadı ve yırtamıyor da. eninde sonunda aldığımız araçlar satılacak ve yeni araç almak durumunda kalacağız. şimdi vurmayan zam ozaman katmerli olarak hepimizi yakacak. b sınıfına vurmadı diye sevinmeye de gerek yok üreticiler fiyatları dengelemek için (diğer modelleri de satabilme amaçlı) b sınıfına da hızlı bir şekilde seri olarak zamlar yapacaktır. örnek olarak hyundai i20 ile i30 arasında 20 bin tl fark var iken bu fark 40 bin tl ye çıktı (marka model olarak fiyat arastırması yapmadım farazi konusuyorum) kimse kolay kolay i30 almayacak... yapılan her zamma "yetmez daha da yap" diyen bir millet olduğumuzdan buna da alışacağız. artık fabia 1.2 tsi gibi arabalara 70-75 bin tl leri telaffuz etmeye başlayacağız. herkes alışınca bi zam daha yaparlar. bu sefer 70 binden 80 bine çıkacak araçlar diye hayıflanmaya başlayacağız. sonra yine alışacağız. bu döngü bugüne değin böyle devam etti, bundan sonra da bu şekilde devam eder gibime geliyor malesef.. :/

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Tamam orasi oyle tabi boyle düşünmek bir noktada yanliş, bu fiyatlar tabiki artacak ama adamin 2 ay once aldigi arac ile simdisi arasinda 13K fark varsa karlidir. O araba alinmasi gerekiyorduysa simdi alsa 13K fazla odeyecekti. Bir sonraki arabasini almaya kalktigi zaman da bu gecerli olacak, eger onda da uyguna yakalabilirse yine kardadir. Burda amac aracin kendi donemindeki sartlarda uyguna alinmasi. 2 ay farkla ayni donemde 13K ucuza alabiliyorsan bu iyidir:)

Çevrimdışı Fabiş

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Avrupa ve Türkiye arasındaki siyasi krizlerin yansıması var kesinlikle..euro dolarla oynayıp turkiyeyi cokertmeye calisirsan devlette vergi koyar senin araban az satilsin diye..neyse orasi devletin bilecegi is detayini bilemeyiz zam gelmesi alim gucumuz dustugu için uzucu geliyor.benim yeni favorim kalitesine ve yeni tiplerine bayıldığım mazdalar :) bizim fabişe dünya kadar zam geldi mazda fiyatlarinda 1 kuruş değişme olmamış :)

Çevrimdışı Corvette.

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Fabiş;598670
Avrupa ve Türkiye arasındaki siyasi krizlerin yansıması var kesinlikle..euro dolarla oynayıp turkiyeyi cokertmeye calisirsan devlette vergi koyar senin araban az satilsin diye..neyse orasi devletin bilecegi is detayini bilemeyiz zam gelmesi alim gucumuz dustugu için uzucu geliyor.benim yeni favorim kalitesine ve yeni tiplerine bayıldığım mazdalar :) bizim fabişe dünya kadar zam geldi mazda fiyatlarinda 1 kuruş değişme olmamış :)

Dolar,Euro ve Ötv zamlarına ilginç bir bakış açısı :confused:

Çevrimdışı Fabiş

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Corvette.;598749
Dolar,Euro ve Ötv zamlarına ilginç bir bakış açısı :confused:

Benim bakis açım ilginc geliyor insanlara herkes sizin gibide saygili davranmiyor hemen bi siyasi tartismanin icine girip olay büyüyor insallah oyle biri çıkıp büyütmez olayi :) anafikir mazdayi ciddi ciddi dusunmemdi aslinda ama butcem su an el vermiyor :)