škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Airbag off konumuna gelmiyor

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar benim octi a4 ön yolcu airbag off konumuna gelmiyor,kontağı çeviriyorum ama bir türlü olmuyor.En azından tek başıma yolculuklarda off konumuna getirmek istiyorum.Yalnız benden önceki sahibindeyken kontak anahtarları ve direksiyon kontak kutusu komple değişmiş o esnada kapılara ve airbaglere tanıtım yapılmamış olabilirmi?
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

ahmettatlı

• Ziyaretçi

Ugur A.

• Ziyaretçi
Kontak anahtarıyla on veya off konumuna getiriliyor. Eğer değişmişse kontak anahtarı, kilidini döndüremezsiniz.

Çevrimdışı s.alkan

• Servis Müdürü
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.sahkanotomotiv.com
normalde set ler araç içi donanıma uygun gelir ancak servisteki görevliler dikkat etmemiş olabilir kontak seti şu şekilde gelir.(kontak ,kapıkilidi,bagaj kilidi,torpido kilidi.varsa airbag kilidi.)dikkat etmeyip doğru şase verilmemiş ve standart donanım seti takılmış o yüzden airbag kapanmıyor.işi iyi bilen biri varsa dıagnostic cihazlada kapata bilir.
---------------1.4 TSI 180 HP-------------------------

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: s.alkan;7339
normalde set ler araç içi donanıma uygun gelir ancak servisteki görevliler dikkat etmemiş olabilir kontak seti şu şekilde gelir.(kontak ,kapıkilidi,bagaj kilidi,torpido kilidi.varsa airbag kilidi.)dikkat etmeyip doğru şase verilmemiş ve standart donanım seti takılmış o yüzden airbag kapanmıyor.işi iyi bilen biri varsa dıagnostic cihazlada kapata bilir.
peki serkan bey bunu özel servislerde yapacak yeterli donanım varmıdır?
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ