škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Tavan dosemesi tamiri nasil yapilir ?

çrm19 · 36 · 15883

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı sameto14

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar aynı tavanı http://www.gertav.com.tr de bulabilir miyim ? galiba satmıyorlar biri bilgilendirirse sevinirim :ok:

Çevrimdışı husertas

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Octavia'nın tavanını söktüm ve bezle kapladım ama berbat bir şey oldu. Geri Söktüm, sökerken bazır yerleri de kırdım. Yeniden başlamam lazım.

Tavan lambası çevresindeki Kıvrımlı yerlere kumaşı bir türlü oturtamadım. Kumaş yeterli esneklikte değildi. Kırışıklıklar feci boyuttaydı. Düz yerler iyi de kıvrımlar problem. Ne yapmak lazım ki?

Çevrimdışı çrm19

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Size tavsiyem uygun bir döşemecide işinizi halletmeniz en iyisi o olur...biz kendimiz soktük komple tavanı kumaşı çöp olmuştu alttaki sunta gibi olan kısmı tertemiz yaptık sonra döşemecide aynı renkte kumaşla tekrar kaplatıp kendimiz takmıştık orjinalinden daha iyi olmuştu...(ücret olarakta 100 tl gibi bir rakama işimizi halletmiştik)

Çevrimdışı hebelup

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Merhaba arkadaşlar çok yakın zamanda 2003 model octaviaya tavan döşemesi yaptırdım diğer araçlardaki sök tak ve arabadan çıkarma geri sokma zorlukları bizim araçların bagaj kapağının tam açılmasından kaynaklı olarak olmaması nedeni ile 250 TL den 150 tl ye pazarlık yaptım 2.5 saat içinde yapıp teslim ettiler yepisyeni oldu.

Çevrimdışı husertas

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
150 tl filan deseler hiç uğraşmazdım ama Sökülmüş tavanı bile kaplamaya 300 tl dedikleri için kendim yaptım. Şimdi yaptım bitti. Ufak tefek sorunlar çıktı ama iyi gözüküyor. 3 kez tekrarladım ve 350 tl ye mal oldu. Ama o vicdansız zalım esnaflara para vermedim ve mutluyum.

Ayrıca Kapı döşemelerini değiştirmek için tecrübe sahibi oldum. Uygun kumaşı bulunca onlara da girişeceğim.