škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Sunroof

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı uğur

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Benim merak ettiğim bir konu var.ssonradan takılan sunrooflar araç için zararlı çünkü orjinal fabrika çıkışı ek desteklerle falan güçlendiriliyor ve tavanı ona göre üretiliyor.ama burda şunu sormak istiyorum bu sonradan yapan markaların genellikle sattığı ürün olan dışarı doğru çıkan sunroof bizim feliciaların üretildiği yıllarda orjinal aldığın sunroofla aynı.yani skoda o tür bir sunroof kullanmış hatta incelediğimde bi kaç tane sunrooflu felicia yı görüğüm dışarda takılanlardan farkı olmadığı yani ekipmanları tuşu vs dışarda takılanla birebir.tek bilmediğim nokta tavanda güçlendirme olup olmadığı....bu konu hakkında bilgisi olanlar varmı???servis müdürümüzdende bilgi almak istiyorum :) yetkili servistede bu tür sunroof takıldığınıda görmüştüm...acaba felicialar için sonradan takılanlar çok fazla sorun çıkarmıyormudur?

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Orjinal sunroof'larda tavan kuşakları ona göre geçiyor uğur,orjinal ile sonradan yapılma arasında fark yok gibi gözüksede aslında var.Sonradan takılan sunroof'lar da en büyük sorun yalıtım ve işçilik -ki orjinal sunroof'lar bile sıkıntılı oluyor genelde helede yıpranmaya başladılarmı,bu konuda irfan'ın belirttiği gibi webasto başa oynuyor ama ben genede sonradan yapılan sunroof'lara hiçbir zaman sıcak bakamadım.

Çevrimdışı uğur

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
teşekkürler baki abi bende hala sıcak bakamıyorum ama bahsettiğim gibi bir durum olunca nasıl olduğunu mrk ettim açıkcası.....ayrıca taktırmak isteyenlerede fikir olur :)

octaviaman

• Ziyaretçi
Sunroof çok güzel bir zevk tadından yenmez ama orjinal sunroof bile zamanla sorun çıkarmaya başlıyor doğal olarak.Sonradan takılanı ben de hiç tavsiye etmiyorum.