škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

ibrede ve göstergede problem var

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı demir_01

• O şimdi asker
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
aracımda onceden benzın ıbresı ve ışığı normal çalışırken son zamanlarda depoda az benzın olmasına ragmen benzın ısıgı yanmıyor ve ıbre kırmızı cızgının altında gosterıyor.ama 20 veya 30 lıralık benzın alınca eskı halıne donuyor yanı benzın ısıgı sureklı yanıyor ve ıbre tam kırmızı cızgının oralarda duruyor.problem nedır acaba

Çevrimdışı demir_01

• O şimdi asker
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
araba artık dayanamadı benım sorumsuzluguma şamandıradan patlak verdi kaç kuruştur bu şamandıra

Ugur A.

• Ziyaretçi

Çevrimdışı demir_01

• O şimdi asker
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;9440
Ben 3-4 sene kadar önce 30 liraya almıştım.
şimdi biraz daha pahalanmıstır.ekonomık krız teğet geçerken böyle olması iyi olmadı yav

Ugur A.

• Ziyaretçi

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Uğur'un belirttiği gibi şamandra'dır,Favorit'in şamandra'sı azcık problemlidir,helede üzerinde orjinal gelen hala duruyorsa.Aslında onun bacakları vardır böyle,yukarı aşağı oynar bu sayede seviyeyi gösterir,bazen o kısım okside oluyor,alıp temizlemek çözüm olabiliyor.Ulaşması ve tamiri çok basit parça,arka koltuğu yatır al eline temizle bir hafta sonu denemek için :ok: yeterki ateşe ve yanıcı birşeylere aman dikkat et,deponun üzerindesin çünkü :)

Çevrimdışı demir_01

• O şimdi asker
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bu kadar basıt oldugunu bılmıyordum ögrenmıs oldum eger yapmaya çalısırsam sıgara ıcmemeye ozen gosterecem

Çevrimdışı Crzyboy

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.tuning07.com
Alıntı yapılan: demir_01;9884
bu kadar basıt oldugunu bılmıyordum ögrenmıs oldum eger yapmaya çalısırsam sıgara ıcmemeye ozen gosterecem

Aksi takdirde boom :hanz::acl:

Çevrimdışı Mesdi

• ST Aile Ferdi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.seatclubturkey.com/plaka/plaka_olustur.php?text=34+UDD+63
Alıntı yapılan: demir_01;9884
istersen iç sen bilirsin :kiki:
2006 GOLF PLUS

www.hobi.forummum.com

octaviaman

• Ziyaretçi
Sigara sağlığa zararlıdır.Kullanan herkesin en kısa zamanda bu zararlı ve ölümcül alışkanlıktan kurtulmasını dilerim..