škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Favorit' in En Baz Versiyonunun Gösterge Tablosu

Ziyaretçi · 21 · 13353

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

octaviaman

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: ihsan;11749
bence bu favo olamaz arkdaslar icinı favorıt serı esınlenerek ona gore uydurmuslardır.89da renklı foto yokduda cekmedılermı yanı bence :) haksızmıyım

İhsanım bak şimdi.Bu konuyu açan arkadaşımız bir nevi favorit mütehassısı,Favo ordinaryusu yani.:kiki:Değerli analizlerimizi yaparken bu konuya da ihtimam gösterelim.:huh:

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: octaviaman;11974
İhsanım bak şimdi.Bu konuyu açan arkadaşımız bir nevi favorit mütehassısı,Favo ordinaryusu yani. Değerli analizlerimizi yaparken bu konuya da ihtimam gösterelim.
Estağfurullah.:utan:Bu sanırım şirketlere falan verilen serilerden. Hani bizde de bir aralar Renault 9 Spring araçları devir sayacı, şusu, busu olmadan şirketler için üretip satıyorlardı. Bu da belki öyle birşeydir.

Çevrimdışı demir_01

• O şimdi asker
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;7592
bilmiyorum hiç leyland bmc kullandınız mı, enişteminkini kaçırdık, geri vitese takamadık eve dönemiyoruz, yaşım 16-17 falan, kuzenle sarıldık ağlaşıyoz, enişte bizi ....ecek(mahvedecek) diye :lol:

arabayı istop ettik, kuzen hepten sola çekildi, ayağı debriyajda, bende vitesin soluna geçtim. kuzenin kucağından çift el çift bacak R ye atacam diye ter döküyorum. R konumu sağ altta.

muhtemelen aracı stop ettik ve biraz kaçırdık, ve frene basmadığımızdan araba o an kaçta ise o vitesin dişliye bütün ağırlığıyla bindi, bizde artık düzgün mü basamadık debriyaja aklımız ermiyor tabi o zamanlar :D

25-30 dakika sonunda geçti R ye, sonra benim sevgili kuzenimin bacağı yorulur, debriyajı bırakıp marşa basar dalgınlıktan....

kırrrrrçççççç...... atar araba kendi kendine vitesi boşa. :lol: :lol:

2 gun once bmc levent kullandım zannedersem 2000 model yahu ne enteresan bı arac o dedıgın gıbı bende basta anaryaya takamadım gecmedı
 ama sonra ısrarlarıma dayanamadı ısım bıttı ıstop edecem etmıyor aracı bı kurcaladım dıreksıyonun altında stop kolu var onu kendıme cektı sustu

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: demir_01;12241
2 gun once bmc levent kullandım zannedersem 2000 model yahu ne enteresan bı arac o dedıgın gıbı bende basta anaryaya takamadım gecmedı
 ama sonra ısrarlarıma dayanamadı ısım bıttı ıstop edecem etmıyor aracı bı kurcaladım dıreksıyonun altında stop kolu var onu kendıme cektı sustu

hay yaşa, traktör gibi istop ediliyor, kadranlar mini mini yuvarlak, hele yokuşlarda insanın inip yürüyesi geliyor :kiki:

Çevrimdışı serhan

• VRS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.sahkanotomotiv.com
Gösterge farklıymış.TR'ye gelmedi bunlar heralde hiç.Diğer herşeyi 90 modellerle aynı zaten...
20V Turbo
Laurin&Klement..

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ihsan;11749
bence bu favo olamaz arkdaslar icinı favorıt serı esınlenerek ona gore uydurmuslardır.89da renklı foto yokduda cekmedılermı yanı bence :) haksızmıyım
:kat::kat::kat:  
Güzelim Favorit'i çekemiyolar kötülüyolar.:haha: işte sadece birazcıkın kusurları var :D :D :favo1:
-------------------------------------------------