škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

LPG için bi kaç soru..

Ziyaretçi · 54 · 17906

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Öncelikle Beko fabrikasının ordaki radarı çoğu Ankaralı bildiğinden sakin başlar yolculuk, Şeker Fabrikasının ışıklarında her ne kadar işkence çekilmişde olsa yeşili uzundur, teselli edicidir.

Valla tıkandı mıydı aynen Şaşmazın ordan sol bacak bi başlar Çiftliğin oralarda saçmalamaya başlarsın istop etmeye falan yazar artık yada fazla kaçırırsın, bir iki tıklama görürsün, Sıhhiye ayrımının oralara doğru artık zıvanadan çıkarsın, tamponda iki çizik için trafiğin anasını belleyenlere sülale kapsamlı selamlar söylersin, en ufak boşluğu tam gaz doldurursun, şerit seçmekten artık beyin soğancığı ısınmış sürekli restart atmaktadır, hep girdiğin şerit tıkanır çıktığın ilerler niyeyse, önünde boşluk verirsin radyoyla oynarken bi bakmışsın 18 tekerlekli çekiciler treylerler önüne kırmış, aha diyorsun otobüs yolu (banketle ayrıdır) boş dalarsın oraya hooop Sincan makineleri tamda o esnada durağa kuyruğu diziverir aniden, önleri tıkanır, kavşaktan sağa ayrılacağı için ışık onları gerilere kadar kuyruklatır, lan acaba Çiftlikten ayrılsam mı? Tren beklemezsek yaşadık olum dersin bi girersin kol gibi kuyruk...

Daha yazayım mı? Sorun söleyim 57 bin kmlik kısa şöförlük hayatımın yarısı o yolda geçmiştir :hanz:

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ankara gene düzlük burda bi trafiğe kalıyosun 3 gün debriyaj kokusu gitmiyor arabadan fanlar isyan edercesine bas bas bağırıyor of of  45 dk aynı yerde durdumu bilirim etilerden otobana bağlanırken artık millet arabayı stop edip inip yürüyor bacak iflas etmiş :D

Şimdi 3. köprüyü yapıyorlar gene çözülmeyecek trafik sorunu yalandan uğraş . .

mertcankar

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: hakanerdogan;105172
Öncelikle Beko fabrikasının ordaki radarı çoğu Ankaralı bildiğinden sakin başlar yolculuk, Şeker Fabrikasının ışıklarında her ne kadar işkence çekilmişde olsa yeşili uzundur, teselli edicidir.

Valla tıkandı mıydı aynen Şaşmazın ordan sol bacak bi başlar Çiftliğin oralarda saçmalamaya başlarsın istop etmeye falan yazar artık yada fazla kaçırırsın, bir iki tıklama görürsün, Sıhhiye ayrımının oralara doğru artık zıvanadan çıkarsın, tamponda iki çizik için trafiğin anasını belleyenlere sülale kapsamlı selamlar söylersin, en ufak boşluğu tam gaz doldurursun, şerit seçmekten artık beyin soğancığı ısınmış sürekli restart atmaktadır, hep girdiğin şerit tıkanır çıktığın ilerler niyeyse, önünde boşluk verirsin radyoyla oynarken bi bakmışsın 18 tekerlekli çekiciler treylerler önüne kırmış, aha diyorsun otobüs yolu (banketle ayrıdır) boş dalarsın oraya hooop Sincan makineleri tamda o esnada durağa kuyruğu diziverir aniden, önleri tıkanır, kavşaktan sağa ayrılacağı için ışık onları gerilere kadar kuyruklatır, lan acaba Çiftlikten ayrılsam mı? Tren beklemezsek yaşadık olum dersin bi girersin kol gibi kuyruk...

Daha yazayım mı? Sorun söleyim 57 bin kmlik kısa şöförlük hayatımın yarısı o yolda geçmiştir :hanz:

hakan abi dur sakin ol :hanz:

mertcankar

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: kadir_;105175
Ankara gene düzlük burda bi trafiğe kalıyosun 3 gün debriyaj kokusu gitmiyor arabadan fanlar isyan edercesine bas bas bağırıyor of of  45 dk aynı yerde durdumu bilirim etilerden otobana bağlanırken artık millet arabayı stop edip inip yürüyor bacak iflas etmiş :D

Şimdi 3. köprüyü yapıyorlar gene çözülmeyecek trafik sorunu yalandan uğraş . .

18 yıl istanbulda yaşadık 2yıldır ankaradayım ama o köprü trafiği hayatımdan silinmez bi parça olarak kalcak heralde toplasan köprü trafiğinde hayatımdan 1ay eksilmişir :D arabayla yine iyisin 500T (Tuzla) otobüsleri felaket oluyodu ter kokusundan sıcaktan bayılanlarla levente geçene kadar bi kitap bitiyodu :D istanbul trafiğinde hiç araba kullanamamıştım yaşımdan dolayı iyiki kullanmamışım orda gittiğin 50km ile burda 200km gidersin :kiki:

Çevrimdışı C@GL@R

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
imzaya bakın maşşallah nerde u yönetim ekranın yarısı favo olmuşşş :D hala taktırmadınızmı çıkma taktır ruhsatada işleme öğrenci adamsın onlamı uğraşacaksın. atiker taktırabilirsin.

ARIZA TESPİT CİHAZI TEMİN EDİLİR.....

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: C@GL@R;105283
hala taktırmadınızmı çıkma taktır ruhsatada işleme öğrenci adamsın onlamı uğraşacaksın. atiker taktırabilirsin.

Bence yönetim bu tarz yanlışları daha evvel düzeltmeli.

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Yönetimci abiler ya mesajlar niye geç çıkıyo soradan geliyo bunlada ilgilenelim aynı şeyi iki kere yazıyom sora çıkıyor :D
« Son Düzenleme: 18 Mayıs 2010, 22:11:58 Gönderen: hakanerdogan »

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: hakanerdogan;105287
Yönetimci abiler ya mesajlar niye geç çıkıyo soradan geliyo bunlada ilgilenelim aynı şeyi iki kere yazıyom sora çıkıyor :D
Fenerli misin sen? Acelen ne o kadar?:kiki::lol:

mertcankar

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: C@GL@R;105283
imzaya bakın maşşallah nerde u yönetim ekranın yarısı favo olmuşşş :D hala taktırmadınızmı çıkma taktır ruhsatada işleme öğrenci adamsın onlamı uğraşacaksın. atiker taktırabilirsin.

çoktan taktırdım yukardaki mesajlarda yazmıştım 350tlye atiker.. imzadaki foto bana pek büyük gelmiyo çözünürlüğüm 1680x1050 olduğundan olsa gerek. rahatsızlık veriyosa küçültebilirim. önce beni uyarsaydınız daha iyi olurdu.