škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Felicia hakkında beni bilgilendirir misiniz?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Globaldriver

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar selam,

Henüz bir arabam yok ve bir araba satın almak istiyorum, yaptığım genel bir araştırmayla Felicia 1.3 modelinin kullanım amacıma ve bütçeme uygun olduğuna karar verdim. Fakat bu araba hakkında hiç bir bilgiye sahip değilim, kullanan arkadaşlar acaba Felicia'nın piyasası, model seçenekleri, servisi, yedek parçası ve bilmem gereken dikkat etmem gereken noktaları hakkında bilgi verebilirler mi?

Teşekkürler.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
inş gönlünüze göre bir araç bulursunuz.1.3 feli seni ne kadar tatmin eder bilemem ama feli kullanıcıları var sanırım uğur olması gerek sana o konuda bilgilendirir özelden mesaj ada atabilirsin.octi kullanıcısı olmamdan dolayı bişi söyliyemem.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı uğur

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
öncelikle aramıza hoş geldiniz :)

felicia uygun fiyata oldukça donanımlı ve benzer fiyattaki arabalara göre avantajlı bir araçtır...içi ferahtır bir fabia ya göre daha geniştir mesela :) 2000 model yılına kadar donanımı çok yoktur...2000 yılında donanımı güncelleştirildi...aynı zamanda abs ve hava yastıklı versiyonlarıda geldi...fiyatını hakeden bir araçtır...kronik sorunu yoktur...hararet sıcak havalarda yükselir uygun termostat takıldığında hiçbir problem yaratmaz...konforludur fakat tümseklerde falan çok seker ve altı yere yakın olduğu için vurabilirsiniz...alacağınız aracın yeni model olması sizin için çok daha iyi olacaktır ama maddi durum konusunda ne kadar çıkabilirsiniz bilmiyorum....glx donanımlar üst donanımdır glx lere öncelik vermeniz daha iyi olur....1.3 motor şehir içinde yeterli sayılır...uzun yol ve yüklü kullanıda biraz sıkıntı oluşabiliyor..alacağınız aracı skodadan iyi anlayan bir ustaya götürüp sorunlu olup olmadığını iyice öğreninki başınız sonradan ağrımasın....parça ve servis sorunuda yoktur...umarım gönlünüze göre bir araç bulabilirsiniz :) şimdiden hayırlı olsun :)

Çevrimdışı Globaldriver

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Cevaplar için çok teşekkür ederim. Peki ikinci el piyasası nasıldır Feliciaların mesela 1-2 sene sonra farklı bir modele geçmek istesem zarar etmeden elimden çıkartabilir miyim?

Çevrimdışı selchuk

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
www.dod.com.tr sitesinde ana sayfada istanbul için ikinci el satış listesi var orada 2000 model felicia var bi bakın derim.ikinci el piyasası modele göre az çok değişiyor ama fazla düştüğünü sanmam
2010 SKODA SUPERB 2.0 TDI 170 HP CR DSG ELEGANCE SİYAH
2011 SKODA YETI EXPERIENCE 140 HP DSG GUMUS