škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

lastikler

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı demir_01

• O şimdi asker
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
aslına ben pek sıcak bakmıyorum bu olayada pedere anlattım o hemen atıldı.ama bu aksam eve gelırken bıraz atraksıyon yapayım dedım üzmedi benı anlasılan yagmurlu kaygan yollarda dıkkat etmek lazım kuru zemınde ıyı

hakanerdogan

• Ziyaretçi
ya gitmesine gider, kuru zeminde. ama tamam daha binersin denilecek bi seviyede değil, benim yaptığımda farklı bişey değil, dahada binerim ama ''BEN'' binerim beni bağlar, bana kimse bin demez tabi ki, bende sana derhal değiştir diyorum.

0 lastik alırsan ve aracı uzun süre elinde tutacaksan daha kârlı bi iş olabilir.

4 tane yeni ayarında lastiği 50 TL ye döşeyecek adam ben pek bilmiyorum, ha birde şu var, geçen yine Yıldız Sanayi Hurdacılarda gördüm, galeriden yeni çıkmış pert arabalar vardı, üzerlernde ne lastikler ne jantlar vardı beee... bi alternatif olabilir. hem bizzat görür seçersin. Adana gibi koca memlekette hurda sitesi vardır.

hatta ben niyeti bozup 4 sac jantı ile birlikte alacaktım, kış lastiği takarım diye ama dedim sidret kışın metroyla giderim okula :D  :D  :D

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bizim yaz lastikleri bundan daha iyi durumdaydı bu kadar çatlama yoktu olanlarda yanaktaydı ama ıslak zaminde ufak bi harekette arkadan savurma yapıyordu size aman diyorum kısa zamanda değiştirin 50-60 tl demeyin bence sizin lastik ebatlarınızda ufak tanesi 80-85 tl ye çok güzel lastikler var bence 2. el uğraşmayın derim taksitle alın gitsin 6 ayda ödersin parasını 320/6=54 tl gibi bi rakama gelir aylık bu da seni yormaz sanırım?

Not düşmedende geçemeyeceğim önümüz kış sonuçta yağmurlu hava araçlarımızda bu 4 tekere güvenerek gidiyor aman riske atma derim :ok:

hakanerdogan

• Ziyaretçi
valla kış çetin geçerse gider 320 TL lastiğe vereceğime 320 TL'lik EGO kartı alırım, belediye otobüslerinin zinciri var, kaza yapma riski Ankara'da fazla, bişi yağmasa bile karasal iklim paso buz, metroya binerim yer altı :D :D

valla tırsıyom hacı deli gibi yağmur boran sel, bunun kışın kar olarak indiğini düşünsenize, ortada hayat kalmaz... Allah sonumuzu hayır etsin.

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;34905
valla kış çetin geçerse gider 320 TL lastiğe vereceğime 320 TL'lik EGO kartı alırım, belediye otobüslerinin zinciri var, kaza yapma riski Ankara'da fazla, bişi yağmasa bile karasal iklim paso buz, metroya binerim yer altı :D :D

valla tırsıyom hacı deli gibi yağmur boran sel, bunun kışın kar olarak indiğini düşünsenize, ortada hayat kalmaz... Allah sonumuzu hayır etsin.

Amin zaten tek kişi isen ve otobüs saatlerinde ise işlerin en mantıklısı o ama gece felan çıkıyosun o zaman araba mecbur lazım oluyo tehlikeye atmaya gerek yok bas aylık akbili yola devam :D:D

Çevrimdışı demir_01

• O şimdi asker
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
önlere gt3 arkalara gt2 taktıracam komple good year olacak.internette takıp edıyorum herkes lassa dıyor ama bı yandanda memnun kalmazsam dıyorum kendı kendıme good yearlar ıcın goruslerınız nelerdır

ahmettatlı

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: demir_01;35016
önlere gt3 arkalara gt2 taktıracam komple good year olacak.internette takıp edıyorum herkes lassa dıyor ama bı yandanda memnun kalmazsam dıyorum kendı kendıme good yearlar ıcın goruslerınız nelerdır
goodyear çok kaliteli bi lastik ama gt3 ve gt2 eskide kaldı artık onların yerine goodyearın duragrip veya hydragrip i öneririm http://www.goodyear.com.tr

ahmettatlı

• Ziyaretçi
hatta michelin energy i alt eden efficientgrip favorimdir

Çevrimdışı demir_01

• O şimdi asker
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ahmettatlı;35021
goodyear çok kaliteli bi lastik ama gt3 ve gt2 eskide kaldı artık onların yerine goodyearın duragrip veya hydragrip i öneririm www.goodyear.com.tr
yenı lastık alacak param yok cıkma taktıracam şimdilik forumlarda gt3 hakkında yorumlar ıyı ama gt2 yı bılmıyorum.

Çevrimdışı ero__

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ahmettatlı;35022
hatta michelin energy i alt eden efficientgrip favorimdir

Nerde nasıl ve ne şartlar altında alt ettiğini belirtebilir misiniz? Gerçekten merak ettimde...

Çevrimdışı demir_01

• O şimdi asker
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

ahmettatlı

• Ziyaretçi

hakanerdogan

• Ziyaretçi
hayırlı olsun maşaallah, wet look efektide var, yağmurlar :lol:

Çevrimdışı seyyah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle