škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Ön panjur çıtalarını krom yaptırmak isteyenler için

skaymaz · 70 · 22719

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı skaymaz

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Merhaba arkadaşlar ön panjur çıtalarını krom yaptırmak isteyenler için photoshop'ta küçük bir çalışma yaptım bence çok yakıştı sizce nasıl olmuş?

Çevrimdışı Tamer06

• Çılgın Detaycı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Krom çıtayı optimal ve style'da yapanları gördüm bence ikisinde de hoş değil.

Çevrimdışı skaymaz

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Tamer06;609517
Krom çıtayı optimal ve style'da yapanları gördüm bence ikisinde de hoş değil.

Fikrinizi paylaşmanız güzel lakin krom parça kaba ise hoş durmaz dediğiniz gibi ama kaliteli ve kibar olur ise çok güzel olur. :)

Çevrimdışı skaymaz

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Trakia;609529
Aliepress'te bu tür kesilebilir parçalar var bunlarla bu uygulamayı yapabilirsiniz belki...

https://tr.aliexpress.com/item/8-meters-roll-Car-Wheel-hub-adornment-Article-for-Skoda-Octavia-Fabia-Rapid-Superb-Yeti-Roomster/32486964380.html?spm=2114.13010608.0.0.5hq5rK

Çapı 10mm yazıyor çok geniş olur sanki  bu da şener hocam.

Çevrimdışı elliyedi

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
photoshop çok başarılı. böyle ince varsa piyasada alıp yapmak lazım çok hoş olur.

Çevrimdışı Trakia

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: skaymaz;609530
Çapı 10mm yazıyor çok geniş olur sanki  bu da şener hocam.

Geri bildirimlerde fotoğraflı bir geri bildirim var.Sanırım alt ızgaraya şerit çekmiş gibi duruyor.

Çevrimdışı skaymaz

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Trakia;609545
Geri bildirimlerde fotoğraflı bir geri bildirim var.Sanırım alt ızgaraya şerit çekmiş gibi duruyor.
Anlayamadım hocam ya ne demek istediini

Çevrimdışı Trakia

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: skaymaz;609554
Anlayamadım hocam ya ne demek istediini

Şu ürünün geri bildirimlerine tıkladığında orada bildirim yazan kişi aracının fotoğrafını da koymuş.

Anladığım bu şeridi alt ızgaralığa uygulamış diyorum

https://tr.aliexpress.com/item/8-meters-roll-Car-Wheel-hub-adornment-Article-for-Skoda-Octavia-Fabia-Rapid-Superb-Yeti-Roomster/32486964380.html?spm=2114.13010608.0.0.5hq5rK

Çevrimdışı Doruk Han

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
ben aracımı ilk aldığımda 3mm lik olandan uyguladım güzel oldu, fotoğraf eklerim

Çevrimdışı skaymaz

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Doruk Han;609665
ben aracımı ilk aldığımda 3mm lik olandan uyguladım güzel oldu, fotoğraf eklerim
Madem varda neden eklemiyorsun doruk hocam uğraştırıyorsun bizi :)
« Son Düzenleme: 02 Mart 2017, 08:33:09 Gönderen: skaymaz »

Çevrimdışı samilduman

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
http://www.skodaturkey.com/showthread.php?t=35379
rapide uygulamamı paylaşmıştım yaklaşık 9 ay oldu herhangi bir deforme olmadı, her yıkamamda gayet parlak bir şekilde göz alıyor

Çevrimdışı skaymaz

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: samilduman;609697
http://www.skodaturkey.com/showthread.php?t=35379
rapide uygulamamı paylaşmıştım yaklaşık 9 ay oldu herhangi bir deforme olmadı, her yıkamamda gayet parlak bir şekilde göz alıyor

Şamil hocam maşaAllah çok güzel olmuş ellerinize sağlık. Sormak istediğim bir şey var boyutları hepsi birbirinden farklımı kestiniz ortadaki beş tanesi kısa fakat diğerlerinin hepsini aynımı kestiniz uygulamayı nasıl yaptınız kesiptemi yapıştırdınız yoksa yapıştırdıktan sonramı kestiniz neye göre ölçü aldınız.

Çevrimdışı samilduman

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: skaymaz;609699
Şamil hocam maşaAllah çok güzel olmuş ellerinize sağlık. Sormak istediğim bir şey var boyutları hepsi birbirinden farklımı kestiniz ortadaki beş tanesi kısa fakat diğerlerinin hepsini aynımı kestiniz uygulamayı nasıl yaptınız kesiptemi yapıştırdınız yoksa yapıştırdıktan sonramı kestiniz neye göre ölçü aldınız.

3metrelik şerit halinde geliyor, yapıştırıp keserek yaptım, her çıta için ayrı ölçü almış gibi oldum dolayısıyla

Çevrimdışı Trakia

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Rapor ile Octavianın ön panjur kalınlıkları aynı mı?Rapid'te durduğu gibi durur mu Octaviada?