škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

LLumar Cam Filmi (On Numara-5*)

Korhan06 · 132 · 55987

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı bluevelvet

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Arabama şu ana kadar yaptirdigim en iyi aksesuar cam filmiydi. Neden daha önce yaptirmadim diye pişmanım. Fikrimi soylersem bence en iyisi olan atr serisini yaptırın. Uzun süre kullanırsanız sıkıntı olmaz. Arabayı satarsaniz da alan kişi bir hayır duası eder.

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Fabia II

• ST Meraklısı
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar motor kaputu ve iki yan çamurluk koruma (150 mikron) fiyat peşin 600 tl denildi sizce nasıl? Biraz pahalı geldi bana.
Birde 3M cam filmi yaptırdım ön dahil bütün camlara 3M FX-ST 20 modelinden.
Buna da 500 tl verdim peşin. Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

Çevrimdışı Trakia

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: rimedhilas;612299
Lumar Ahmet nerdedir? İletişim numarası?

http://www.llumarahmet.com/iletisim.asp

Çevrimdışı rduran

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Samsun'da Llmuar atr yaptırabileceğim, işçiliği düzgün bir yer tavsiye edebilir misiniz? Artvin'de yaşıyorum ama yaz tatillerinde memleketim Samsun'a gidiyorum. Yasal düzenleme gibi birşeyler de çıkmışken (gerçi okuyunca hiçbirşey anlaşılmıyor, onaylı film, yetkili yerde montaj vs diyor ama bunlar hakkında detay yok) bu yaz gidince yaptırayım diyorum.

Çevrimdışı promethe

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
İyi aksamlar arkadaşlar, AIR 80 ön cam icin 400 tl, ATR 35 serisi için yan camlar ve arka cam 650tl fiyat aldım, son fiyatta 950 olur denildi.belki 900e düşer.  Sivasta 2C cam filmi diye bir yer. İşçiliğinin de iyi olduğunu genelde yorumlardan okuyorum. Arka cama yaptırmaya gerek var mı sizce? Araç superb 3.

ASUS_Z002 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Tamer06

• Çılgın Detaycı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: promethe;615689
İyi aksamlar arkadaşlar, AIR 80 ön cam icin 400 tl, ATR 35 serisi için yan camlar ve arka cam 650tl fiyat aldım, son fiyatta 950 olur denildi.belki 900e düşer.  Sivasta 2C cam filmi diye bir yer. İşçiliğinin de iyi olduğunu genelde yorumlardan okuyorum. Arka cama yaptırmaya gerek var mı sizce? Araç superb 3.

Ön cam için fiyat normal ama yan ve arkaya çok fiyat çekmişler. Hocam yanlara çektirip arkaya çektirmemekte olmaz şimdi.

Çevrimdışı promethe

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Tamer06;615704
Ön cam için fiyat normal ama yan ve arkaya çok fiyat çekmişler. Hocam yanlara çektirip arkaya çektirmemekte olmaz şimdi.
Tesekkur ederim yorumunuz için, 900tl ye yapacaklardır ben yaptırmak istesem. Tam netlestirmedigim için pazarlik yapmadım, sanırım Haziran ayında yaptıracağım.

Çevrimdışı Fikret_55

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: rduran;615395
Samsun'da Llmuar atr yaptırabileceğim, işçiliği düzgün bir yer tavsiye edebilir misiniz? Artvin'de yaşıyorum ama yaz tatillerinde memleketim Samsun'a gidiyorum. Yasal düzenleme gibi birşeyler de çıkmışken (gerçi okuyunca hiçbirşey anlaşılmıyor, onaylı film, yetkili yerde montaj vs diyor ama bunlar hakkında detay yok) bu yaz gidince yaptırayım diyorum.

ben de samsunda llumar yaptırmak istiyorum.Siz yaptırdınız mı

Çevrimdışı jacckal

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
sunruftan arka cama kadar da film çektirseymişsiniz tavan komple siyah olmuş olurdu,

Çevrimdışı Sequenc

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: palu;580729
Ben iki hafta önce llumar air 45 bu modelini yaptırdım genelde evlerin balkon camlarına çekiyorlarmış bunu
  ben pek anlamam film işinden ama yapan ustanın arabasında görmüştüm (onda doblo vardı) klimam yok ihtiyaç duymuyorum deyince fikrimi değiştirip aynısından benim arabama da yap dedim oda şimdiye kadar air 45 i iki yada üç arabaya yaptık dedi ben ön cam ve ön yan camlara çektirdim şimdilik memnunum ısıyı yarınyarıya kesti dışardan baktığında fazla karanlıkta göstermiyor gece görüşümü de etkilemiyor formdaşlara tavsiye ederim 450 500 derken sıkı pazarlık sonunda 300 e bağladık

Merhaba. Sanırım İzmirdesiniz orjinal llumar filmi nerede yaptırdığınız öğrenebilir miyim?

Çevrimdışı m.ozen

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhabalar,
Skoda Rapid aracımı yeni aldım.Önceki sahibi yan camlara daha önceden film yaptırmış.rengi de işciliği de güzel. Ön cam ve arka camda yoktu sadece. lumar ATR50 en ön cama, arka cama da Fabrikasyon karartma olduğu için ATR35 yapıp atr 20 gibi durur diye düşünmüştüm. Bu işlemleri uygulattım. Daha önceki aracımda ATC serisi kullanmıştım aşağı yukarı 6-7 yıl kadar aracımı satana kadar. ATR ler biraz daha parlama reflekte yapıyor gibime geldi. Mesela ATR 35 ile ATC 35 i yanyana koydular uygulamadan önce ATR 35 diğerine göre daha açık kaldı. Ayrıca arka camda rezistanslarda far ışığı acayip dağılıyor. Bu duruma da alışamadım açıkcası. Arka camda ATC kullanıp yine de rezistanslarda parlama problemi yaşayan var mıdır? Ona göre söktürüp yenisini ATC olarak değiştirmeyi düşünüyorum. Ön camda fiyat yüksek olduğu için ATR 50 ile idare edicem.
Teşekkürler,

Çevrimdışı octa

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Antalya'da Tekelioğlu'nda, arka ve yan camların hepsine ATC serisi kaplattım. 500 TL.  Rezistanslardan dolayı hafif şeritlerde parmala olayı VW gurubu araçların çoğunda film çekildiğinde olduğunu birkaç yerde daha okudum. Çok da sorun olacak bir şey değil. Aracın içi bej olduğundan 35'i sadece önlere önerdiler. Önler ATC 35, arkalar ATC 20. Gece görüş olarak da ATC 35'ten daha koyusunu tavsiye etmiyorum. ATR serisinde aynamsı bi parlaklık vardı. Işığı yansıtma ve ısıyı geçirmeme özelliği sanıyorum bundan dolayı daha iyi. Renginin açık olması da bu nedenle olabilir. Yani açık renk olduğu halde ısı anlamında daha başarılı olması amaçlanmış.