škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Kapı hoparlör değişimi yapan oldu mu aramızda?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Levcho

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Dostlar merhaba;
Sürücü kapısındaki hoparlörden kötü sesler gelmeye başladı, sanki yırtılmış gibi.

Aramızda hoparlör değişim yapan oldu mu hiç?
Kapıdaki hoparlör model-çap-güç değer nedir bilen var mı.

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
model-çap-güç değer bilmiyorum ama sağlı sollu değişim önereyim  ;)

Çevrimdışı Levcho

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lrfan;656396
model-çap-güç değer bilmiyorum ama sağlı sollu değişim önereyim  ;)
Hocam benim de gönlümden geçen sağlı sollu değişim, ancak kapı pandizot  sökme takma konusunda hassasım. İstenmeyen sesler konusunda içim içimi  yer sonra.

Tecrübe veya direkt ürün kodu v.s. öneri  alabilseydim en azından, ne ile karşılacağımı bilirdim. Pandizotu  söktükten sonra acele ile haparlör tedarik etmem gerekecek, ben de acele  işleri sevmem, araştırmak isterim... :o

Bakalım, bir süre daha böyle kullanacağım.

Çevrimdışı dryusufbal

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bildiğim kadarıyla 6.5 inç likti ama kapı pandizotundan dahası hoparlör sıcak presle sabitlenmiş gördüğüm yani keserek işlem yapmak ve tekrar sabitleme gerekiyor o kısmı daha sıkıntılı. Ama size tavsiyem genelde hoparlör çerçeve lastiği zarar görüyor ona bakmak gerek

Çevrimdışı huseyin.cesmeci

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
16 cm lik kolon mevcut. Ben aracıma focal 165v1 baglattığım için biliyorum.işini güzel yapan bi yere giderseniz sorun yaşamazsınız. ama bide söyle bişey var takacağınız kolonlar örnek veriyorum 80rms ama teyibin çıkışı 4X40 rms ses kalitesi düşük olucak bunu güzel beslemek için hali ile amfide takmanız gerekecek bu işler zevk işi ona göre hareket etmeniz gerekir.