škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yeni L&K'da kapı açma kolu aydınlatma detayı...

lrfan · 25 · 11790

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ugur A.

• Ziyaretçi
Yav araç durunca hemen neden saldırırlar kapılara, ben de onu anlamam. Sanki mahsur kaldılar. Yav bi sakin olun yav!

octaviaman

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;9375
Yav araç durunca hemen neden saldırırlar kapılara, ben de onu anlamam. Sanki mahsur kaldılar. Yav bi sakin olun yav!

:+1:Bizim millet hep böyle, en önce girsin,en önce çıksın.her şeye ,her yere hep böyle....Hayırlısı olsun.

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;9375

Uğur Abinin favoritte, beyin tetikleme sensörü var, zamansız açınca dirseği çakıyor :kiki:

Çevrimdışı beytullah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;9460
Uğur Abinin favoritte, beyin tetikleme sensörü var, zamansız açınca dirseği çakıyor :kiki:

bence dirseği direk uğur abi çakıyordur...:kiki::hanz:
" ALLAHIM GÖNLÜMDE OLANI HAKKIMDA HAYIRLI EYLE, HAKKIMDA HAYIRLI OLANA GÖNLÜMÜ RAZI EYLE..."[SIGPIC][SIGPIC]

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: hakanerdogan;9460
Estağfurullah.
Öyle yapmıyorum da genelde "höööö höö hööö" şeklinde uyarıyorum.
Hatta bir arkadaşıma "şerefsiz mahsur mu kaldın ne saldırıyon, kıracan" demişliğim de vardır.:kiki:

hakanerdogan

• Ziyaretçi
ben direkt sölemek istemedim ama sen Abisin, duygularıma tercüman oldun :D

Alıntı yapılan: beytullah;9462
bence dirseği direk uğur abi çakıyordur...:kiki::hanz:

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;9463
Estağfurullah.
Öyle yapmıyorum da genelde "höööö höö hööö" şeklinde uyarıyorum.
Hatta bir arkadaşıma "şerefsiz mahsur mu kaldın ne saldırıyon, kıracan" demişliğim de vardır.:kiki:

bende estağfurullahdan sonra, yok mühim değil, hani n'olacak falan tarzı bişiler bekliyorum :kiki:

Çevrimdışı 06navy

• Black Eagle
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Aslında o kadar basit detayki bunlar, hiçbir maliyeti olmayan şeyler ama jetonlar geç düşüyo biraz.

octaviaman

• Ziyaretçi
Uçakta,otobüste,gemide her türlü taşıtta kapıların açılmasını bekliyoruz mecburen,Fakat şu :ban:otomobilinin merkezi kilitlerinin açılmasını bekleyemiyoruz.

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;9084
O zaman yenge 136L veya 135L' ye binse hiç inemez. Resmen gizlemişler onlarda kapı açma kolunu.;)

El feneri verirdim artık :hanz: gerçi bunu bir kere söylemeye kalktım devamını söylemim daha :hanz: