škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Navigasyonlu A5 OCTİ

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar navigasyonlu a5 octiler hangi yıl ve hangi modelde çıktı ve fiyatları ne kadar ülkemizde varmı?
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

octaviaman

• Ziyaretçi
Navigasyon lu radyolar octilerde sanırım bir-kaç senedir var.Ama Türkiyede ki arabalara koyma ihtiyacı hissetmiyorlar bir türlü.Ben 2008 model elegance araba alıyorum broşürü navigasyonlu ama araç da yok.Ama avrupa da var.Vw de de aynı böyle.Bunlar bizim milleti düdüks diyorum.meeee mee mee.

Çevrimdışı emrtkn

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.etaelektromarket.com.tr
Ben bildim bileli yurtdışındaki A5 lerde navigasyon var.
Yani A5 çıktıgından beri.
Fakat her ülkenin paketi olduğu için Türkiye'ye göndermiyorlar..
Türkiye'de satan yerler var.Yurtdışında da var Ebay vs ..
Fiyatlarıda 900 - 2000 TL arasında değişiyor,fakat bu fiyatlar yan sanayi için.
Orjinalleri 4000-5000 TL civarı ..
[SIGPIC][/SIGPIC]

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bu neden bizim ülkemize gelmiyor anlayamıyorum,yoksa ithalatçı firmanın bir uyanıklığımı,koy navigasyonu ama farkı fiyatına yansıt neden donanımdan kısıyorlar anlamıyorum.Aynı zamanda a5 lerde açılır tavanda yok görebildiğim kadarıyla.2.elde arattım 5 tane bile çıkmadı sanrooflu a5.Bu konuları gündeme getirmek gerek bayii yetkililerine.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı emrtkn

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Gündeme gelsede bir işe yarayacağını zannetmiyorum ..
Her ülkenin paketi var ..
Mesela Rusya'ya başka Türkiye'ye başka donanıumlarda araç gönderiyorlar..
Türkiye'ye Nav'lı araç göndermemelerinin nedeni,ülkemizde daha yeni yeni navigasyonun yaygınlaşmasından dolayı .
İlerleyen zamanlarda 6-7 sene sonra :D navigasyonlu gelir artık ..
[SIGPIC][/SIGPIC]

octaviaman

• Ziyaretçi
yemişim onun paketini.Bizi düşük görüyorlar.Adam gibi bir ithalat politikamız olsa arabanın her şeyi yol bilgisayarlarına varasaya türkçeleştirilmiş gelir.Navigasyon da gelir,herşey gelir.Ama bize müstehak.Ne olsa alan ve kabul eden yurdum insanına...

Çevrimdışı emrtkn

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: octaviaman;9250
yemişim onun paketini.Bizi düşük görüyorlar.Adam gibi bir ithalat politikamız olsa arabanın her şeyi yol bilgisayarlarına varasaya türkçeleştirilmiş gelir.Navigasyon da gelir,herşey gelir.Ama bize müstehak.Ne olsa alan ve kabul eden yurdum insanına...

:+1:
[SIGPIC][/SIGPIC]

Çevrimdışı mihalgazi

• Site Güvenliği
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
:+1::kat:valla ne desen haklısın ömeriim. malesef geçmişte beceriksizliklerle dolu ithalat politikamız ve politikacılarımız yüzünden bu hale gelindi, inşallah bundan sonra düzelirde bizde full paket neymiş görürüz...
« Son Düzenleme: 27 Nisan 2009, 00:22:25 Gönderen: mihalgazi »

SKODATURKEY ailesi bir AYRICALIKTIR

Çevrimdışı beytullah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

BENDEN DE :+1::kat::clap::clap:
" ALLAHIM GÖNLÜMDE OLANI HAKKIMDA HAYIRLI EYLE, HAKKIMDA HAYIRLI OLANA GÖNLÜMÜ RAZI EYLE..."[SIGPIC][SIGPIC]

Çevrimdışı uğur

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
http://www.essegrup.com/default.asp?esse=Sub&MarkaId=1&Urun=456

böyle bir ürün var üstelik skoda için özel üretilip konsollar uyumlu bir tasarımı mevcut...1700 yada 1800 tl gibi bir rakam olması lazım....montajı falanda dahil sanırım