škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Ankara'da hangi skoda servisi ATA'mı AND'mı ?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Gonzales

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
bu zeki ünaldı servisi nerdedir superb2 içinde aynı ilgi ve ustalığı görürmüyüm ordan?

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: Gonzales;86385
bu zeki ünaldı servisi nerdedir superb2 içinde aynı ilgi ve ustalığı görürmüyüm ordan?

Şaşmaz Oto Sanayi içersinde. Müşteri kabulde internetten tavsiye ettiler deyin yardımcı olurlar. İbrahim Bey var bilir, Alper Ünaldı var bilir.

Çevrimdışı octi_vrs

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar yarın benim rs'i zeki ünaldıya yıllık bakıma götürüyorum bakalım.
Skoda Octavia RS  2.0 TFSI

Çevrimdışı hiko

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: octi_vrs;104880
arkadaşlar yarın benim rs'i zeki ünaldıya yıllık bakıma götürüyorum bakalım.

Haberlerini bekliyoruz..
:ok:Neşeli ve Sağlıklı forumlar dilerim

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ugurcnplt;83791
ben zeki ünaldı servisiyle camdan dolayı kasko şirketinin anlaşmnasından dolayı gittim ataya 10 basar.ata nın tek iyi yanı 8-9 çeşit kahve var onun dısında gidilmeye gerek yok
8-9 çeşit kahve yanında çalışan çıtır kadın sayısı fazla, o yüzden de gidilebilir...
Şaka bir yana sadece yıllık periyodik bakım için servise gidilmesini parasal açıdan önermem...Ama bir arıza var da gidiliyorsa o da çözülmüyor maalesef...Ankara'da olan 2 servis (ATA, AND) ikisini de önermem, basit, birçok sürücünün bildiği konuları biliyorlar, onun dışında küstahlar, laubali ler ve çetrefilli arızalarda komple sistem değiştirmeye bayılıyorlar...o kadarını biz de çözeriz yani.Bir tek Ünaldı'yı denemedim, yorum yapmıyorum o yüzden..Ama işin kısacası piyasada usta yok, onu söyleyebilirim, kimse kendini geliştirmemiş, hâla deneme, yanılma ile ve bu arada haybeye boşa parça, ünite değiştirerek arıza çözmeye çalışıyorlar, aldıkları arıza tespit cihazını kullanmayı, mesajları yorumlamayı bilmiyorlar...Benim gerçeğim bu maalesef...
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı octi_vrs

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hiko;111669
Haberlerini bekliyoruz..

hocam ünaldıdan memnun kaldım diyebilirim, sabah 9'da aracı teslim ettim, öğlen 12 gibi bakımı bitmişti. motor yağı hariç 159 tl tuttu, octavia rs 2.0 tfsi 30bin bakımı.
Skoda Octavia RS  2.0 TFSI

Çevrimdışı orhan unsal

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: octi_vrs;113262
hocam ünaldıdan memnun kaldım diyebilirim, sabah 9'da aracı teslim ettim, öğlen 12 gibi bakımı bitmişti. motor yağı hariç 159 tl tuttu, octavia rs 2.0 tfsi 30bin bakımı.

teşekkürler bu gibi degerlendirmeler bizler için yol gösterici oluyor.
memnun müşteri, müşteriyi çeker sonuçta.
OCTAVİA AMBİANTE 1,6 TDI

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Skoda-Seat ATA, Honda EFE ve Peugeot ABC sahipleri aynı kişilerdir.Bizimde tanıdığımız olurlar.Oğullarıyla aynı okuldan mezunuz.Aynı yerde oturuyoruz vs vs.Uzun zamandır tanıdığım insanlardır.Bir önceki aracım olan fabiamı ATA' dan şuanki 207' mi ABC' den almışımdır tanıdık oldukları için.Fakat şunuda söylemekten geçemeyeceğim.Hiçbir faydalarını torpillerini görmemişimdir.207' mi geçen servise ( ABC ) götürmüşdüm frenlerden gelen sesler yüzünden.Yahu insan tanıdık diye aracımızı öne alır ilgilenir.Ama tam tersi oldu.4 saat boyunca bekletildik ve randevumuz olmasına rağmen randevunuz yok diyebilecek kadarda ileri gittiler.2 hafta sonra aracımın yıllık bakımı vardı.ABC' ye götürmedim aracımı gittim Göral' a yaptırdım ve kaskomuda orda yenilettim çokda memnun kaldım.Adamlar dedikleri saatten bile yarım saat önce teslim ettiler aracımı.En azından güler yüzlü insanlar vardı orda.İlgi alaka çok güzeldi sağolsunlar.Zaten Honda EFE' den ne kadar şikayet varsa bir o kadarda Peugeot ABC' den şikayet var.Çok büyük konuşmayım ama birdaha o firmadan otomobil almayacağım.AND' ın durumu nedir bilmiyorum ama Zeki Ünaldı' yada baya iyi diyolar.
YAŞASIN PEUGEOT-SKODA KARDEŞLİĞİ...

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: crash;122998
Skoda-Seat ATA, Honda EFE ve Peugeot ABC sahipleri aynı kişilerdir.Bizimde tanıdığımız olurlar.Oğullarıyla aynı okuldan mezunuz.Aynı yerde oturuyoruz vs vs.Uzun zamandır tanıdığım insanlardır.Bir önceki aracım olan fabiamı ATA' dan şuanki 207' mi ABC' den almışımdır tanıdık oldukları için.Fakat şunuda söylemekten geçemeyeceğim.Hiçbir faydalarını torpillerini görmemişimdir.207' mi geçen servise ( ABC ) götürmüşdüm frenlerden gelen sesler yüzünden.Yahu insan tanıdık diye aracımızı öne alır ilgilenir.Ama tam tersi oldu.4 saat boyunca bekletildik ve randevumuz olmasına rağmen randevunuz yok diyebilecek kadarda ileri gittiler.2 hafta sonra aracımın yıllık bakımı vardı.ABC' ye götürmedim aracımı gittim Göral' a yaptırdım ve kaskomuda orda yenilettim çokda memnun kaldım.Adamlar dedikleri saatten bile yarım saat önce teslim ettiler aracımı.En azından güler yüzlü insanlar vardı orda.İlgi alaka çok güzeldi sağolsunlar.Zaten Honda EFE' den ne kadar şikayet varsa bir o kadarda Peugeot ABC' den şikayet var.Çok büyük konuşmayım ama birdaha o firmadan otomobil almayacağım.AND' ın durumu nedir bilmiyorum ama Zeki Ünaldı' yada baya iyi diyolar.

:+1:

babam ata-efe-abc sahiplerini tanır fabiayıda atadan aldık tanıdık diye ama hiçbir yararını görmedik şuan önünden bile geçmiyoruz her şey arabayı satana kadar..

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dgn;123001
:+1:

babam ata-efe-abc sahiplerini tanır fabiayıda atadan aldık tanıdık diye ama hiçbir yararını görmedik şuan önünden bile geçmiyoruz her şey arabayı satana kadar..

Demekki tek sıkıntıyı biz yaşamıyormuşuz.
YAŞASIN PEUGEOT-SKODA KARDEŞLİĞİ...

Çevrimdışı hiko

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: octi_vrs;113262

Çok teşekkür ederim,, benimde ilk 10.000 km bakımı geldi Arabayı ata' dan almıştım, ancak gitmek istemiyorum, bir iş için AND' a gitmiştim.hemen plaka altlığını değiştirdiler  ve  bu işi yaparken de ön tampona zarar vermişleridi.

O yüzden karasızım. o gün Ata hariç nereya gideceğime karar vereceğim, sizlerle paylaşırım.

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Böyle tavsiyeler iyi oluyor aslında..Müşteri müşteriyi getirir hesabı..Heleki böyle forumlardan gelenlere daha fazla yardımcı olmaları lazım...Zira iyi veya kötü reklamıda yaparız :)
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı hiko

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hiko;124859
......O yüzden karasızım. o gün Ata hariç nereya gideceğime karar vereceğim, sizlerle paylaşırım.
[/B][/COLOR][/FONT]

Çok uzun uzun servis macerasını yazmıştım, ancak, cevapla tuşuna bastığım an, tekrar şifre sorunca yazdığım her şey boşuna gitmiş oldu, onun için şimdi kısa yazacağım.
Bugün Zeki Ünaldı' dan randevu alamayınca İstemeyerek de olsa Sahibini tanıyan bir arkadaş vasıtasıyla And otoya gittim, oradaki sorumluya plaka olayını anlattım bir daha böyle bir şey olmasını istemiyorum dedim.
Faruk diye bir ustaya özellikle tembih ederek, arabayı teslim ettiler.
Fakat arabanın yanından kısa sürelerle ayrılıp, tekrar geliyordum, iyi ki de ayrılmamışım.
Geçen sefer plakayı kırarak söken vatandaş rotçuymuş, onu çağırıp, balans yapmalarını söylediler.Tekerlekleri sökerek balans yapıp, getirdi. Bir baktım lastiklerin tırnakları çakıl dolu, böyle balans düzgün olmaz deyip, taşları temizlettikten sonra tekrar balans yaptırdım.
Bundan sonra böyle arabanın başından ayrılmak yok, garanti içerisinde diye mecburen de olsa gidip, para vererek iş yaptırıyoruz.Onlar bize muhtaç, bunları bilmeleri gerektiğini o nedenle arada bir hatırlatmak gerekir diye düşünüyorum.
SONUÇ; Genel olarak memnunum, 77 Tl işçilik+120Tl parça (17 tl lik,Polen Filtresi hariç)197 Tl -10.000 km tutarında bakım masrafı + Orjinal kauçuk paspas iskontolu 80 tl TOPLAM 297 tl /6taksit....
( 3 tanesi wörd kart taksiti) ödeyip geldim. Orjinal paspas çok güzel tavsiye ederim.
And oto' da Rotçuya dikkat.
Herkese kazasız günler dilerim.
« Son Düzenleme: 16 Temmuz 2010, 09:44:44 Gönderen: hiko »

Çevrimdışı orhan unsal

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
teşekkürler hikmet bey tecrübelerinizi aktardıgınız için.
bakıma giderken aklımızda bulunsun..
sanıım ünaldı çok dolu oldugundan randevu alamadınız..
OCTAVİA AMBİANTE 1,6 TDI