škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Bakım için filtre

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı gvn42

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Herkese merhaba. Aracımın 60000 bakımı geldi. Servise gitmeyeceğim. Sanayide özel serviste yaptıracağım. Bunun için filtre seti almak istiyorum internetten. Fakat int. Filtre setlerinin açıklamasında clh veya  crh motor numaraları ile başlayan açıklamalar var. Benim motor numarası cxx ile başlıyor ve bunula ilgili ürün bulamıyorum. Acaba bu ürünler de benim araç için uygun olur mu? Bu arada benim aracım 2015 Octavia 1.6 Tdi.
  Ayrıca firen balatalarını da değiştireceğim. Octavia orijinal hangi balata markasını kullanıyor.

Çevrimdışı huseyin.cesmeci

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: gvn42;651522
Herkese merhaba. Aracımın 60000 bakımı geldi. Servise gitmeyeceğim. Sanayide özel serviste yaptıracağım. Bunun için filtre seti almak istiyorum internetten. Fakat int. Filtre setlerinin açıklamasında clh veya  crh motor numaraları ile başlayan açıklamalar var. Benim motor numarası cxx ile başlıyor ve bunula ilgili ürün bulamıyorum. Acaba bu ürünler de benim araç için uygun olur mu? Bu arada benim aracım 2015 Octavia 1.6 Tdi.
  Ayrıca firen balatalarını da değiştireceğim. Octavia orijinal hangi balata markasını kullanıyor.
Golf 7 ile aynı filtreler bilginiz olsun bende Yedpa dan almıştım

https://catalog.mann-filter.com/EU/tur/vehicle/MANN-FILTER%20Katalog%20Europa/Ara%C3%A7lar/Otomobiller%20%2B%20Ticari%20Ara%C3%A7lar/SKODA/Octavia%20III/1.6%20TDI%20(%20(5E))%20CRKB,%20CXXB,%20DBKA%20(T00000000332264)

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı gvn42

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: huseyin.cesmeci;651523
Golf 7 ile aynı filtreler bilginiz olsun bende Yedpa dan almıştım

https://catalog.mann-filter.com/EU/tur/vehicle/MANN-FILTER%20Katalog%20Europa/Ara%C3%A7lar/Otomobiller%20%2B%20Ticari%20Ara%C3%A7lar/SKODA/Octavia%20III/1.6%20TDI%20(%20(5E))%20CRKB,%20CXXB,%20DBKA%20(T00000000332264)

Bu motor numaralarının bir önemi var mı acaba. Sadece model ve yıla göre alsak olur mu?

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: gvn42;651525
Bu motor numaralarının bir önemi var mı acaba. Sadece model ve yıla göre alsak olur mu?
Bence motor numarası çok önemli ona göre zaten parça kodları değişiyor bilginiz olsun ben çok araştırdım en sonunda mann in kendi sitesinden motor koduyla buldum bilginiz olsun

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Kusura bakmayın parça parça oldu ama bende 2016 model araba var üzerinde ferodo marka balata vardı on batalari değiştirirken aynı modelden almıştım bilginiz olsun üzerinden fotoğraftaki çıktı aynısını 190 liraya almıştım

Çevrimdışı elliyedi

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Şasi no yu aloparcaya yollayın, orjinal markalardan seçin, mahle, hengst, mann. Poleni karbonlu alın. Balata trw de iyidir.