škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Silecek servis konumuna nasıl alınıyor?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Cihangir Emre

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Kitapciga baktım ama beceremedim. Silecekleri kaldirmam lazım geceleri sabah donup yapışıyor zor çözülüyor.

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kontagi kapat ama cikartma, silecek kolunu bir kez asagi bas. Kol kalkip yukarda durur. Kontagi cikart.

Çevrimdışı Levcho

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Benim bildiğim, kontağı kapatıp silecek kolunu 3-5 saniye süreliğine aşağı basılı tutmak gerekiyor.

Çevrimdışı A.L.P.E.R

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
kontak kapandıktan sonra 10 sn içerisnde bir kez sileceği tek silme yapılır.
« Son Düzenleme: 02 Ocak 2017, 20:36:47 Gönderen: A.L.P.E.R »

Çevrimdışı mşah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı magicfriend

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
o kadar kasmayın silecek çalışırken ve silecek yukarıda iken aracı kapatın. :)

Çevrimdışı drhsyn

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: magicfriend;603615
o kadar kasmayın silecek çalışırken ve silecek yukarıda iken aracı kapatın. :)

Silecekler yukarıdayken unutup kontağı açın çatır çutur iner silecekler, indirirken de kasmamış olursunuz. :)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı magicfriend

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: drhsyn;603637
Silecekler yukarıdayken unutup kontağı açın çatır çutur iner silecekler, indirirken de kasmamış olursunuz. :)

Bu uygulama araba yıkarken camları silmek için veya silecek değiştirmek için en uygunu. Karlı buzlu havada uygulanırsa, cam iyice temizlenip tekrar cama silecekler dayandıktan sonra araba çalıştırılmalı. Göz göre göre de silecekler kalkık bir vaziyette aracı da çalıştırmamayı biraz düşünmek lazım :)

Çevrimdışı Sultan.Baybars

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
selam arkadaşlar o sazanlığı ben yaptım arabayı çalıştırdım silecekleri kapatmamaışdım kendi kapattı çatur çutur dikkat ediniz tavsiyemdir

Çevrimdışı urene

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
ben aracamı bir yere bırakmıştım.kar yağmış oradaki güvenlik silecekleri kaldırmış.nasıl bunu becermiş bilgisi olan var mı?

Çevrimdışı octa

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Aracı yıkamak için park ettim. Servis moduna getirmeyi unutmuşum. Kontağı açtım, geri kapattım, anahtarı çıkartmadan silecek koluna 2 sn basılı tuttum, silecekler servis moduna geldi. Kontağı çıkarttım. Arızalı yıkamaya yanaşmışım, yandakine yanaşmak için aracı tekrar çalıştırdım ve silecek koluna hiç dokunmadım. Silecekler, üstte arkadaşların anlattığı gibi bende kapanmadı ve sorun olmadı. Silecek kolunu otomatikte bırakmıyorum. Belki de otomatikte bırakıldığında kapatıyor olabilir.

Çevrimdışı Özgür Şahin

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.mesutozil.com
Alıntı yapılan: urene;654809
ben aracamı bir yere bırakmıştım.kar yağmış oradaki güvenlik silecekleri kaldırmış.nasıl bunu becermiş bilgisi olan var mı?

Sileceği önce normal denemiştir olmamıştır ancak sileceği tutup yukarı doğru siliyormus gibi yön verince silecek kaputtan kurtulacak kadar açılmıştır.

Çevrimdışı rsimsek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arabanın başında beklenilmeyecekse ilgilenen kişiyi test etmeli. Bilmiyorsa, "kontağı kapat ve bir kere silecek kolunu aşağı doğru bas" diye söylemek gerek.

Çevrimdışı huseyin.cesmeci

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Kontağı açın kapatın silecek kolunu aşağı doğru çekili tutun servis moduna geçiyor bilginiz olsun

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi