škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Bmw Z4 *uk 2009

FF · 11 · 5452

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

hakanerdogan

• Ziyaretçi
bu adamlar ters ya, yunaytıd gingdomın eli değmiş yelrlerin alayı ters ya neyse.

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;13122
bu adamlar ters ya, yunaytıd gingdomın eli değmiş yelrlerin alayı ters ya neyse.

Valla ters mers Hakan'cığım sanayide düzeltiriz onu:hanz:,sen arabaya bak asıl arkası çok güzel olmuş,eblek arkadan kurtulmuş Z4 :ok: Arkasında çok çalıştılar bu arabanın,geliştirilme evresini biliyorum.

Çevrimdışı serhan

• VRS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.sahkanotomotiv.com
Güzel olmuşş güzell.Önden duruşuda hoş olmuşş SuperbII ye benzetmişler farlarıda:D:D:D:D
20V Turbo
Laurin&Klement..

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: FF;13126
Valla ters mers Hakan'cığım sanayide düzeltiriz onu:hanz:,sen arabaya bak asıl arkası çok güzel olmuş,eblek arkadan kurtulmuş Z4 :ok: Arkasında çok çalıştılar bu arabanın,geliştirilme evresini biliyorum.

abi 6 serisinden çekmişler arkayı çok çalışılmışa benzemiyi :hhh:

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;13205
abi 6 serisinden çekmişler arkayı çok çalışılmışa benzemiyi :hhh:

Fanatik Roadster kullanıcılarından fikir alındı,anket gibi birşeyle :ok: üzerine kendi yorumları eklenerek hazırlandı.:ok:
Olmadı değiştiririz be Hakan'ım dert ettiğin şeye bak:hanz:,bir hafta sonu bırakırız karlıkçı Halil'e tanınmaz hale getirir iki günde :hanz::hanz::hanz:sanayi sağolsun :hanz:

Çevrimdışı 06navy

• Black Eagle
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Oh be sonunda birşeye benzemiş Z serisi, hep bir tarafları eksik duruyordu, şimdi olmuş bence de.

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: FF;13240
Fanatik Roadster kullanıcılarından fikir alındı,anket gibi birşeyle :ok: üzerine kendi yorumları eklenerek hazırlandı.:ok:
Olmadı değiştiririz be Hakan'ım dert ettiğin şeye bak:hanz:,bir hafta sonu bırakırız karlıkçı Halil'e tanınmaz hale getirir iki günde :hanz::hanz::hanz:sanayi sağolsun :hanz:

Tofaş stoplarıyla işe başlarız :hanz:

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: hakanerdogan;13275
Tofaş stoplarıyla işe başlarız :hanz:
Tofaş olmaz Mirafiori stopları olacak kanımca.:kiki:

hakanerdogan

• Ziyaretçi

Çevrimdışı demir_01

• O şimdi asker
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hayret şaşırdım dogrusu bu kadar degıstıreceklerını dusunmuyordum bılmem kacc paraya sattıkları arabanın hıc bı albenısı yoktu bu bayagı guzel olmus