škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Araç Tavsiyeleriniz..

Ziyaretçi · 104 · 29696

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Boşversene baboç, Sport Tourer Privilege'ı ezecek araba yok VAG grubunda, fevkaladenin fevki o araba.

Çevrimdışı yasin90

• .......
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;191487
Boşversene baboç, Sport Tourer Privilege'ı ezecek araba yok VAG grubunda, fevkaladenin fevki o araba.

fiyat performans olarak tabeki :)
ANKARA içi mobilya, özel dolap vs itinayla yapılır, müracaat ben :)

Çevrimdışı hypetrax

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Sahibindene yine baktım yeni oyak kampanyasından araçları koymuşlar.Dediğim gibi biz bu araçları 36,000den aldık ve oyak bu ay bütün araçları dağıtıcak satanlarda 2.ele düşmeden satmak istiyeceklerdir.Uygun fiyata düşürebilirsiniz.

Fluence fanı felan da değilim ama sıfır,sedan dizel araç almak istiyorsanız bence F/P olarak şuan en iyisi:ok:

Şuan Toyota Corolla dizel endüşük modeli 46,400 TL
+ Fluencete park sensörü,arka camlarda perde,sis farı,deri direksiyon,bluetooth standart

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-oyak-uyesinden-2011-fluence-extreme-1-5-dci-41812510/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-bayiden-alinacak-sifir-km-6-vites-1-5-105-hp-fluence-extreme-42188609/detay

ihsann

• Ziyaretçi
Fluence baya yüksek duruyor ama bayiye gidip incelemekte fayda var,sağolun.
Linea'dan çok fazla bişey beklemiyordum ama yorumlardan sonra soğudum,motora hantal dendiğine göre 1.3 Cdti Opel Astra da aynı durumdadır.
Ford Focus un yeni kasası hakkında bilginiz var mı,ne zaman ve hangi fiyat aralığında geleceği belli midir?

Çevrimdışı yasin90

• .......
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ihsann;191526
Ford Focus un yeni kasası hakkında bilginiz var mı,ne zaman ve hangi fiyat aralığında geleceği belli midir?

titanium donanımı şuan 48 bin civarında dizel bide yeni kasa geldim mi full almak isteyince min 50 bin olur büyük ihtimal
ANKARA içi mobilya, özel dolap vs itinayla yapılır, müracaat ben :)

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Astra hantal değil bana göre,kullanmadım ama binmişliğim var 6ileri 90 HP yeterli,Juke'dan daha iyi yol tutuşu ve performansı olduğunu söyleyebilirim tabi kağıt üstünde öyle gözüküyor,kullanmadan birşey demek doğru olmaz test sürüşüde yapın :) Linea ile karşılaştırılmaz zaten bir tarafta Fiat Linea bir tarafta senelerin Opel Astra'sı ....
-------------------------------------------------

ihsann

• Ziyaretçi
39 bin liraya Opel Astra Sedan Cdti,bütçeyi tam kullanarak alınabilecek bi tercih,genelde uzun yol seyehat edileceğinden dolayı bagaj ve geniş kasadan vazgeçemediğim için fiesta,punto evo,corsa gibi daha makul(30-35 bin seviyesinde) seçeneklerden vazgeçtim,Octavia orta donanım da 46 bin lira-bütçeyi de zorlayacak- onu da eledik. Superb baz donanım da olsa isterdim ama borçlanmam gerekecek,sadece geniş kasa için 15 bin lira borca değermi tartışılır.
Şu an mantıklı tercih Astra gibi duruyor,Hb yeni kasası 47bin,ona da değmez,Sedanı test edelim en iyisi :)

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ihsann;191710
39 bin liraya Opel Astra Sedan Cdti,bütçeyi tam kullanarak alınabilecek bi tercih,genelde uzun yol seyehat edileceğinden dolayı bagaj ve geniş kasadan vazgeçemediğim için fiesta,punto evo,corsa gibi daha makul(30-35 bin seviyesinde) seçeneklerden vazgeçtim,Octavia orta donanım da 46 bin lira-bütçeyi de zorlayacak- onu da eledik. Superb baz donanım da olsa isterdim ama borçlanmam gerekecek,sadece geniş kasa için 15 bin lira borca değermi tartışılır.
Şu an mantıklı tercih Astra gibi duruyor,Hb yeni kasası 47bin,ona da değmez,Sedanı test edelim en iyisi :)

En iyisini yaparsınız, çok yakışıklı araba bagajı zaten 400litre kadar vardır kullanışlı bir bagaj hacmide var.Yolculuk yapıcaksanız zaten 1.3 dizel araba yakıtdada güzel değerler alırsınız vergisi iyi olur vs. :) Hayırlısı diyelim hangisini beğenirseniz aklınızda kalan olursa onu düşünün benim Fabia hep aklımdaydı Astra veya puntoda düşünüyodum Astra pahalı geldi puntonun fiyatıda uygundu anlaşmaya gidicektim 1.6 TDI fabialar yeni gelmişti kısmet oymuş fiat bayisi kapalıydı skoda açıktı şimdi kapının önünde Fabia var :)
-------------------------------------------------

ihsann

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: gokcen59;191826
En iyisini yaparsınız, çok yakışıklı araba bagajı zaten 400litre kadar vardır kullanışlı bir bagaj hacmide var.Yolculuk yapıcaksanız zaten 1.3 dizel araba yakıtdada güzel değerler alırsınız vergisi iyi olur vs. :) Hayırlısı diyelim hangisini beğenirseniz aklınızda kalan olursa onu düşünün benim Fabia hep aklımdaydı Astra veya puntoda düşünüyodum Astra pahalı geldi puntonun fiyatıda uygundu anlaşmaya gidicektim 1.6 TDI fabialar yeni gelmişti kısmet oymuş fiat bayisi kapalıydı skoda açıktı şimdi kapının önünde Fabia var :)
Hayırlı olsun sizin aracınızda,kazasız belasız kullanın inşallah. 35500 şu an Fabia Tdi,siz daha uyguna aldınız muhtemelen,güle güle kullanın.
Astra 200 torkunu 1750-2500 devir arasında veriyormuş,şehir içi 6,3 lt,şehirdışında 4,1 lt yakıt,ön-arka disk fren,490lt bagaj hacmi,donanım çok iyi değil ama idare eder gibi,bakım maliyetleride çok yüksek değildir heralde,Opel'in de yabancısıyım ama hayırlısı artık :)

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hypetrax;191486
Megane sport tourer renaultun en beğendiğim arabası.Teneke diyenlere DHde land rover jeeple kaza yapan bir arkadaşın yazısnı okumasını tavsiye ederim.
Ayrıca megane sport tourerler İthal ve Lazer kaynak.

Alıntı
Merhaba Arkadaslar,

size aracla basimdan gecen bir kazayi anlatacagim.

07 Ocak Cuma gunu aracin kelebek caminin kirilmis ve kapiyi acamayan hirsizin koltugu one yatirip bagaji kontrol ettigini gorup deliye dondum. Hemen yanimdaki arkadasla 24 saat acik bir oto camci bulmaya yola ciktik. Tam Istanbul E5 Caglayan metrobus duragi yakininda yaklasik 70km hizla seyrederken cok suratli gelen bir Range Rover aracima arkadan carpti. O kadar buyuk bir basincla carpti ki bizi ciddi anlamda ileri firlatti. Yaklasik 100m sonra durabildik.

Aracin bagaj kapagi yamulmus, arka tampon parcalanmis ve sag sinyaller tamamen kirilmisti. O kadar hizla carpildigi halde aracin inanilmaz saglam oldugunu gordum. Peki Range Rover'a ne olmus derseniz sol on kaporta dagilmis, radyator sulari yere akar, hareket edemez bir durumdaydi. Araci suren arkadas da oldukca sasirdi bu duruma. (bu yolda artik 70 kmnin uzerinde gitmek yasaklandi 3 gun once. Eger yasak daha once ciksaydi belki de asiri hizdan kaynaklanan bu kaza olmayacakti. :-( )

Kaskonun verdigi gecici sureli arac ve sirket aracindan sonra aracima kavusabildim. Bu aracin kiymetini bilin derim. Rahatligi, konforu ve guvenligi gercekten ayni fiyat segmentindeki araclardan kat be kat farkli.

Umarim sizin basiniza da boyle bir olay gelmez.

Sevgiler...

DH'den buldum bu mesajı :)
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Eşşeğiz anasını satiyim anırıyoz :D

Ben sölesem EuroNcap yalan sölemez.

Çevrimdışı RoLaN

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;192033
Eşşeğiz anasını satiyim anırıyoz :D

Ben sölesem EuroNcap yalan sölemez.

:++: abi sen renault la volkswagen grubunu kıyaslıyosun ya

BerkerCELIK

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: RoLaN;198454
:++: abi sen renault la volkswagen grubunu kıyaslıyosun ya

eee???  Kıyaslanmaz mı? İkiside araba değil mi??? Bırakın böyle saçma yorumları, açık fikirli olun biraz.

Çevrimdışı RoLaN

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
hayır renault la volkswagen kalite anlamında kıyaslanmaz

Çevrimdışı tufan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: RoLaN;198464
hayır renault la volkswagen kalite anlamında kıyaslanmaz

Dogru biri Mercedes Benz biri Trabant:haha: