škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Hyundai i20 Yenilendi

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı alperen

• S E A T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: crash;481779
21-22 Ekim İstanbul' da Yeni İ20 lansmanına katılacağım. Her bayiden bir kaç satış danışmanı olacak. Bende Ata Otomotiv' i temsil edecek tek satış danışmanı olarak orada olacağım :D Aracın test sürüşünü de gerçekleştireceğiz. Fiyatları söylerler mi bilmiyorum. Araçla ilgili detayları lansmanla birlikte an be an paylaşacağım arkadaşlar.

Eh o zaman bekliyoruz :)

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Şekil güzel, yandan ve önden sanki biraz citroen DS-4 esintileri var

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Şuan İstanbul a doğru gidiyorum. Mola verdim biraz :) yarın sabah başlıyoruz, ufak ufak bilgileri paylaşmaya başlarım :)
YAŞASIN PEUGEOT-SKODA KARDEŞLİĞİ...

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: crash;481958
Şuan İstanbul a doğru gidiyorum. Mola verdim biraz :) yarın sabah başlıyoruz, ufak ufak bilgileri paylaşmaya başlarım :)
İnanç Genesis için forumdan Emin ile gelecektik, fırsat olmadı. Artık i20 gelince bir haftasonu uğrarız yanına. Ben de izlenimlerini merak ediyorum...
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı kaptan52

• Benz
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: crash;481779
21-22 Ekim İstanbul' da Yeni İ20 lansmanına katılacağım. Her bayiden bir kaç satış danışmanı olacak. Bende Ata Otomotiv' i temsil edecek tek satış danışmanı olarak orada olacağım :D Aracın test sürüşünü de gerçekleştireceğiz. Fiyatları söylerler mi bilmiyorum. Araçla ilgili detayları lansmanla birlikte an be an paylaşacağım arkadaşlar.
Musait olsaydim bende gelirdim . Hemde tanismis olurduk :)

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: enoktakenokta;481963
İnanç Genesis için forumdan Emin ile gelecektik, fırsat olmadı. Artık i20 gelince bir haftasonu uğrarız yanına. Ben de izlenimlerini merak ediyorum...

Yeni i20 için bir tanıtım kokteyli yapacağız zaten. Şimdiden davetlimsiniz ;)

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
arka stopların şişkin olması pertlek bir durumu var,iç kısımda ise sadece klımatroniğin olduğu yer yırtılıp çakılmış gibi durumu var.
Genel anlamda başarılı bence.Göstergeler,direksiyon koltuklar harika.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arabanın teknik detaylarına henüz girmedik fakat kahverengi vardı bir tane otomatik şanzıman,  manuel klima, cam tavan ve araçta geniş dokunmatik ekran vardı. Sanırım fotoları yayınlanan hiçbir araçta dokunmatik ekran yoktu.  Fotoları çektim ama henüz koymuyorum. Daha musait bir zaman bekliyorum. Ayrı konu açacağım. Tek diyebileceğim araç müthiş :)

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Araçta ki motorlar, eski kasadan aşina olduğumuz  motorlar. Dizelin torku iyileştirilmiş. Ayrıca yapılan güncellemelerle  birlikte tüm motorlar Euro6 emisyon normlarını karşılıyor.

- 1.2 84 HP 16V 5 ileri düz ( Stop&Start teknolojisi mevcut )

- 1.4 100 HP 4 ileri otomatik ( manuel mod var )

- 1.4 CRDI 90 HP 240 NM 6 ileri düz

Aracın 3 paketi var; Jump, Style ve Elite..

Güvenlik Ekipmanları;
  ESP, VSM, Yokuş Kalkış Asistanı ( Hill Holder )  Lastik Basınç Sensörü ve çift havayatığı tüm modellerde standart. Jump  ve Style pakette güvenlik ekipmanları bu şekilde. Elite pakette ise  bunlardan farklı olarak 6 havayastığı mevcut.

Jant Seçenekleri;
  Jump – 15’’ kapak
  Style ve Elite – 16’’ alüminyum alaşımlı jantlar

Far Grubu;
  Led gündüz farları, led pozisyon farları,  projektör tip ön farlar ( kısa ve uzun aynı mercekte ) ve statik viraj  farları Style ve Elite pakette standart. Jump’ ta klasik tip halojen  farlar mevcut.

Arka stoplar hepsinde aynı şekilde, led görünümlü ama led değilmiş

Sis farları Style ve Elite’ te standart, Jump’ da ise sis farları yerine halojen gündüz farları mevcut.

Donanım;
  Jump’ ta arka camlar manuel, USB girişi,  Fonksiyonel Direksiyon, Yol bilgisayarı, klima vs. standart. Yalnız  ilginç olan Jump ve Style pakette CD/MP3 çalar yok. Style  pakette ise elektrikli arka camlar, hız sabitleyici, 16’’ alüminyum  alaşımlı jantlar, park sensörü, far sensörü ekleniyor. Elite’ te ise  Navigasyon ( CD/MP3/DVD ) 6 havayastığı, bluetooth, elektrikli  katlanabilir yan aynalar ( kapıları kapattığınızda otomatik  kapanabiliyor ) karartılmış arka ve arka yan camlar, deri direksiyon  simidi mevcut.

Cam Tavan;
  Style ve Elite pakette opsiyonel olarak alınabilecek. Hiçbir pakette cam tavan standart değil.

Aracı test ettim, fakat sürüş bilgilerini maalesef paylaşamayacağım.  Dikkat ettiyseniz şuana kadar hiçbir yerde yayınlanmadı. Hyundai Avrupa  müsade etmiyor hiçbir şekilde. Ayrıca malzeme kalitesi, işçilik vs. gibi  yine test sürüşüyle alakalı bir bilgi vermek istemiyorum. Bu nedenle  ayrı bir konu açmak istemedim. Yasak kalkınca detaylı bir bilgi  vereceğim tabi ki.

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Çok teşekkür butonu olsaydı basardım ;) eline sağlık...

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;482442
Çok teşekkür butonu olsaydı basardım ;) eline sağlık...

Rica ederim ;) Birkaç foto daha ekleyeceğim daha bol bir zamanımda.

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar, 15-16 Kasım ' da Yeni İ20 için test sürüş günleri ve tanıtım kokteyli yapılacak. Gelmek isteyen olursa misafirim olabilir. Gelenler direkt beni bulsunlar :)

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Alıntı yapılan: crash;484831
Arkadaşlar, 15-16 Kasım ' da Yeni İ20 için test sürüş günleri ve tanıtım kokteyli yapılacak. Gelmek isteyen olursa misafirim olabilir. Gelenler direkt beni bulsunlar :)

dizeli de olcak mı :)

Çevrimdışı mustklc

• Gürültülü Tidiay
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: crash;484831

Yeriniz neresi?

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;484832
dizeli de olcak mı :)

maalesef :)