škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

arka ortaya paspas

YEKE · 24 · 6616

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı YEKE

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
nerede satılıyor superbe göre olan. ben piyasada bulamadım.

Çevrimdışı hiko

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: YEKE;389695
elimde vardı. gidip almaya, daha doğrusu araştırmaya üşendim. birde olur mu olmaz mı tereddütü vardı. idare ediyor bu şekilde. eğer bir gün denk gelirsem siyah rengini alır yaparım. nasıl olsa kalıbıda çıkardım kenardaki boşluklarıda ona göre geniş tutup yaparım yenisini. bunu yaparken 100x120'lik muşamba harcadım.

Eline sağlık, ancak b unu şablon yapıp, koyu renk bir malzemeden (halıflex parçası olabilir- hatta etrafına da overlog yaptır) yaparsan daha güzel olur.
:ok:Neşeli ve Sağlıklı forumlar dilerim

Çevrimdışı memory42

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Evet alanlar soylesin nerden aldiklarini marka model nedir bizde alalim gercekten...Birde resim paylasabilirmisiniz..

Çevrimdışı YEKE

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hikmet abi dediğin gibi yapıcam aslında güzel bir muşambaya denk gelirsem. bunu keserken bayağı uğraşmıştım. yeni alacağımı dediğin gibi kolay hazırlarım. önce şu 3D paspaslar nasıl bir bakayım. beklediğim gibi olmazsa. bunu düşünüceğim.

Çevrimdışı mete yıldız

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
bencede renk olmamış ben orjinal paspas aldım siyah ama ortayı kaplamıyor bıraz koku vardı ama şuan yok bagaj havuzu ile birlikte servisten 200 tl y aldım.

Çevrimdışı YEKE

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
mete, o paspaslardan benim arabada var zaten altta kumaş üstte lastik, ortası olmadığı için bunu yaptım elimde vardı. çoluk çocuk bindi mi direk buraya basıyorlar. bana onları bagaj havuzu da dahil bedava verdiler.

Çevrimdışı mete yıldız

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
sen benden daha şansı imişsin ben 200 tl ödedim:( senin sorunun aynısı bende de mevcut zira iki cocuk var ve büyüğü sürekli orta da engel olamıyorum kirleniyor.estetiği bozmadan cözebirisen bende denemk isterim.

Çevrimdışı mete yıldız

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Ama bu hali ile arkadaşların söylediği gibi olmamış:(( arabayı bozmuş tabiri cazi ise

Çevrimdışı YEKE

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bu parçaları bedava aldım ama bana arabayı alırken giydirdiler. 2 hafta sonra 7000 tl indirim geldi. bu parçayı da diğer arabam station onun bagajına koyduğumdan artan parça ile yaptım. bulana kadar idare etsin.