škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

LPG taktırıp ince stepne arayan arkadaşlar

Ziyaretçi · 14 · 26017

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

adilektasli

• Ziyaretçi
Dün tesadüfen LPG li Octavia lar için ince/küçük stepne buldum. İhtiyacı olanlar için süper bir imkan.

http://www.sahibinden.com/ince_stepne_skoda_octavia_icin_ozel-14WQQaXQQ17903637WQQpXQQdisplayitem?keyword=ince%20skoda
« Son Düzenleme: 06 Kasım 2009, 08:34:12 Gönderen: adilektasli »

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Tankla beraber sorunsuz sığıyor mu stepne gözüne?

Zira benim gördüğüm simit tanklar pek bir kalındı, boşluk bırakmıyordu...

adilektasli

• Ziyaretçi
Hayır bunu bagaja koyacaksın ama küçük olduğu için çok yer kaplamayacak. Dik olarak sığar mı bilmiyorum.

hakanerdogan

• Ziyaretçi
esprisi jantta, çıkmacılardan uygun ölçülerde bi jant bulduktan sonra beleşe en keleğinden bi lastik bulunur.

165 TL çok yav.

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
stepne de olsa, kelek yakısırmı Hakanım,
racing r6 lastigide uydururuz sana :-)

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: mustisahin;46233
stepne de olsa, kelek yakısırmı Hakanım,
racing r6 lastigide uydururuz sana :-)

o nası bi lastikinki??? :lol:

yav zaten bunun kendine hayrı yok lastik takmışın kağıt sarmışın para mı verilir lastiğine, alt tarafı en yakın lastikçiye gidecen, nolur şundan, bizim römorkların 15 senelik çatlak dolma tekerleri buna 10 basar :kiki:

adilektasli

• Ziyaretçi
Haklısınız fiyat yüksek ama şartlar farklı olunca ihtiyaçlar da farklı oluyor. Ben önceki aracımda biraz bakınmıştım bunlara. Çıkmacılarda 150 TL demişlerdi telefonda. Çok pahalı gelmişti. Koca stepneyi taşıyıp durdum da 150TL vermemiştim zamanında. Ama eğer dik olarak sığıyorsa LPG li araçlar için güzel bir seçenek bu. Lastik ya da subap yırtılırsa arabaya takacak birşey lazım en yakın lastikçiye gitmek için.:taka:

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;46235
o nası bi lastikinki??? :lol:

racing motor lastigini demek istemistim,:kiki: kalınlıkları aynı gözüküyor, hem daha şekil durur, hatta 4 unu bundan yaparsan karda manyak gidersin,

Çevrimdışı Yunus İBİŞ

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: adilektasli;46201
Dün tesadüfen LPG li Octavia lar için ince/küçük stepne buldum. İhtiyacı olanlar için süper bir imkan.

http://www.sahibinden.com/ince_stepne_skoda_octavia_icin_ozel-14WQQaXQQ17903637WQQpXQQdisplayitem?keyword=ince%20skoda

hop hop bi saniya yav bu konuyu daha yeni gördüm 07 T 2557 plakalı arac komşumuzun ne işi var buralarda :D :D
"Biz Türk\'üz!Tarihimize ve en yakın mazimize bakarak Türk\'üz der ve bundan haklı bir iftihar duyarız."

^^^^^^^^^^^|___
|...:SAGOCUYUZ::....| |;\\___.
|_..._.....__===|=_=__=...,]|
(@)***(@)**(@)**(@)(@)

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bize lazım konusalım bakalım octinin lastiği bagajı öldürüyor bu daha güzel sanırım dik olarakta rahatça sığar..

Çevrimdışı fmaka

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
peki;simit depo muayenede bi sorun çıkartmazmı?
benm aklımada patlamayan runon flat lastık takımı alıp yarılmadıgı sürece lastıgı kullanmak geliyor.hem simit depo hemde bagajda yer sorunu olmaz.
nasıl olur?

adilektasli

• Ziyaretçi
Simit depo muayenede bir sorun çıkarmaz. Run flat tire da güzel çözüm ama pahalı ve mutlaka lastik basınç sensörü olması lazım.

Çevrimdışı mihalgazi

• Site Güvenliği
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: osman33mersin;150688
arkadaşlar daha incesi yokmu bunun
var osman kardeş motosiklet veya bisiklet lastiği...:D

SKODATURKEY ailesi bir AYRICALIKTIR