škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Katkılı LPG Kullanımı

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı jodgin

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mdindas;455461
Lpg kitiniz ne marka bir a5 ten beklenmeyecek durumları duyuyorum size baskentte ustami onereyim vaktiniz varsa ugrayiverin. DAĞ-CEY lpg netten adresini bakarsiniz

Landi marka, söylemiş olduğunuz yere yarın uğramayı düşünüyorum...yalnız size şunu söyleyim bazı ustalar gelen müşteriyi aptal yerine koymayı adet haline getirmiş, yani memurdur cahildir arabadan anlamaz diye saçma sapan bahaneler üretiyorlar, klasik hepsinin yaptığı al üç bin devireee sabit tut falan sonra havasını atmak için arabayla bi turluyor, yüksek devirde arabayı kullanıyor sonrada tamam oldu diyor gerizekalılar yani ismini vermekte istemiyorum bunların ama...geçen birine gittim yine ya dedim kaçak olabilir mi dedim adam mal mal yüzüme bakıyor sanki ilk defa kaçak yapan araba benim yada böyle birşey mümkün değilll yani inanın koca ankarada adam gibi bir yer bulamadım...

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
inşallah derdin çözülür. dağcey de deneme sürüşü yapılmaz genelde. yapılsa da bu sürüşü siz yaparsınız. Mehmet ve Erdal usta ile çalışanlara geçmişinizi anlatın ve yapılanları tek tek gözlemleyin. İstanbul yolundan sağa başkente girince sağdaki ilk sokağa gir yolun sonunda sağdaki dükkan.

Çevrimdışı jodgin

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Sıkıntımızı şükür hafta sonu hallettik...
Arabayı ustaya götürdüm, ustana altına baktı üstüne baktı sonra bilgisayara taktı sıkıntıyı bir türlü çözemedi... yine klasik lpg ayarını yaptı biraz gez dedi... bende ısrarla ustaya enjektörlere bak dedim enjektörler kaçırıyor dedim usta inatla hayır olmaz böyle birşey basınç düşmüyor dedi...
Neyse zor zar enjektöre bakmaya ikna ettim, enjektörü açtı köpük sıktı dediğim gibi enjektörlerden bir tanesi çok hafif kaçırıyor, buda arabayı stop edince borudaki gaz azar azar manifolta doluyor ve aracın çalışmanısını engelliyor..
Neyse şükür enjektörü tamir ettirdik, gaz kesiciyi falan değiştidik sıkıntıdan kurtulduk 150 tl'ye hallettik, iki ayda da lpg konusnuda bayağı bir bilgi birikimi eldek ettik karımızda bu oldu...

Çevrimdışı ailotana

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Havalar ısındı ve LPG'yi iptal ettirdim hafta sonu. Bugün 23.5 derece gösteriyordu araç. Çalıştırdım ve yine çalışmadı. Demek ki sorun LPG'den değilmiş. O kadar kit değiştirdiler, uğraştılar vs. boşaymış demek ki. Şimdi bir de ne sorunu varmış onu araştıracaklar bakalım.