škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

2008 ww jetta

adil · 33 · 8276

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı 06navy

• Black Eagle
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı adil

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
bunlar esnaf sınıfına giriyormu türkiyenın en büyük sirketlerinden birisi küçük esnaf böyle yapıyor diye zaten millet ben dahil piyasa değerinin 1000-1500 fazlasını verip böyle yerlere akın ediyor işte insanın zorunada bu gidiyor onlarda da zihniyet tamamen aynı....

2. elde insan kime güveneceni bilemez oldu

Çevrimdışı CerkeSeckin

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı etms

• Platonik ST Üyesi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
En azından almadan farketmişsiniz. Büyük geçmiş olsun.
Temiz birşey nasip olur inşallah. :)

Çevrimdışı vedat

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Geçmiş olsun. Ucuz atlatmışsınız.

Çevrimdışı ringcep

• Yüzbaşı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.tekbamatbaa.com
Geçmiş olsun Adil kardeş,bence tüketici haklarına şikayette bulunun,en azından size yapılan başkasına yapılmasın..

Çevrimdışı Future

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Geçmiş olsun Adil bey. yeni aracımı almadan önce bende internetten bayaa bir araç takip etmiştim. son durumlar nedir bilmiyorum ama eger düşünürseniz o fiyat aralıgında internet üzerinde corolla dizeller mevcut. kullananlardan fazla şikayet almayan bir araba. tabi tercihiniz illa alman otosu yönündeyse birşey diyemem. aradıgınız araç kriterlerini yazarsanız çevremizde bu kritere uyan araç olursa yardımcı olmaya çalışırım.
« Son Düzenleme: 27 Şubat 2013, 12:31:54 Gönderen: Future »

Çevrimdışı babbak

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı adil

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
teşekkür ederim ilginize toyota grubu arabalarını hep ilgi duymuşumdur ancak corolla dizellerde yağ yakma sorunu var diye ayrıca temizi zor bulunuyor diye bıraz erteledim. o grubu bide alman grubunda biraz daha temiz bulma şansım var diye ilginiz için tekrar teşekkür ederim.
yinede bulduğunuz ilanlar açısından burda paylaşırsanız hep beraber ortak fikirle bana çok daha yardımcı olmuş olursunuz... (tabı size zahmet olmassa)

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Adil Bey, Primeline lar cok bos, Octi Elegance daha keyifli olacaktır diye düsünüyorum, ama onunda fiyat biraz yüksek gibi,

Çevrimdışı adil

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Octi elegance 33250 son oluru dedı artı bişey octavıanın trıgerı gelmıs vede bakımı olcak tahmını en az bana masrafı 500 tl olcak ama buna ragmen bende octıyı dusunuyorum acıkcası

Çevrimdışı CerkeSeckin

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alınan her araca illaki bir şekilde bakım yapılıyor. Triger de olsa başka bir bakımda olsa kendiniz yaptırırsanız daha rahat binersiniz diye düşünüyorum. VW olunca parça fiyatları arasında güzel farklar oluyor, octavia daha mantıklı bir seçim olur en azından full bir araç sahibi olacaksınız hayırlısı olsun.

Çevrimdışı Emre Y.

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
az hasarlı ama yuksek model
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-jetta-otomatik-dsg-cok-cok-az-hasarli-bulunmayacak-arac-116643922/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-2008-tsi-jetta-dsg-75.000km-140-ps-103672617/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-orjinal-88500km-de-2008model-1.4-tsi-140bg-comfortline-102348738/detay

TSI almanızı tavsıye ederım hem yakıt hem performansı açısından çok ıyı attıgım araçlar en full olanı umarım işinize yarar.(birde 400 tl gıbı bır bakım ucretı ıstedıler gıbı bır yazı okudum   istanbul acarlarda 150 tl ye expertız yapıyorlar ki 1 yıl önce ankarada mercedes vito mınıbuse yetkılı servıste 100 tl ye expertız yaptırmıstık)

Çevrimdışı adil

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
serviste baktırmak heleki skoda ve ww servıslerı musterı bıze baktırmasın dıye faiş fiyat çekiyorlar sebebını sorduğumda bır cok musterının fırmaya daha sonra acmıs oldugu davalarmış ole dedıler ben onların yalancısıyım :)