škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

2008 ww jetta

adil · 33 · 8270

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı adil

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar hepinize hayırlı günler......

Hafta sonu dayıma ankara honda efenin 2. elinden ww jetta 2008 premlıne lpg 45000 km illk sahibinden bi  araç aldım ben skoda cı olarak en çok istediğim arac octavıaydı ancak ona bu temızlık te bı arac bulamadımdan dolayı ww grubundan bi araç aldık.... Aracı 34500 den 33500 pazarlıkla bıtırdık kaporasını verdık.. sizinde yorumlarınızı öğrenmek adına sizinle paylaşmak istedim teşekkürler.. (Bu arada aracta nok ta hata boya fln yok)

Çevrimdışı osiiso

• ST Sivas Şubesi
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Ne diyelim, hayırlı olsun, güle güle kullanın  :)
.

[SIGPIC][/SIGPIC]

"2007 Corolla 1.6 MMT Xenon+VSC"

Çevrimdışı etms

• Platonik ST Üyesi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı uğurlu olsun. Kazasız belasız kullansın inşallah. :)

Çevrimdışı avni

• CEBELLİ
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hayırlı uğurlu olsun allah kazadan beladan korusun araç 1.6 FSI motorsa gazla ilgili problemler çıkarıyormuş diye duydum bilginiz olsun

Çevrimdışı CerkeSeckin

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
VW Passat serisinde sadece Trendline modelinde LPG sorun çıkartmıyor, tek uyumlu olan modeli Trendline dır.

Diğer FSI motorlara yüksek ücretli LPG ler takılıyor ama:

Rolantide benzin harcıyor. 2000 devir ve 4000 devir arası LPG kullanıyor, bu devirleri aştığınız anda tekrar benzin kullanmaya başlıyor bilginize.

Yani aracınız hareket halinde iken sadece 4000 devir e kadar yükseltebilirsiniz bu verilerin üstüne çıktığı anda LPG otomatik devreden çıkıyor ve benzinle devam ediyor.

FSI motorlara takılan LPG cebinize sadece %20-25 gibi bir tasarruf sağlıyor "muş."

jetta primeline serisinde FSI motor yok Lpg ye uyumlu motor yani.
« Son Düzenleme: 25 Şubat 2013, 19:08:57 Gönderen: CerkeSeckin »

Çevrimdışı fmaka

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun kazasız belasız sürüşler
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı Future

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
bende ilk kullandıgım a4 oktaviayı oradan almıştım. 2003 90000kmdeydi. aracımı satıp yeni bi araba almak için tekrar gittim ama çalışan personelin ilgisiz davranışları yüzünden a5 kasa bir oktaviayının (o an için düşünsemde) pazarlık fiyatını bile sormadan çıkmıştım.Bazen bazı araçlarda piyasa fiyatının üzerinde meblaglar talep edebiliyorlar. o yuzden araç almadan önce mutlaka piyasa araştırması yapmanızı tavsiye ederim.  aldıysanızda güle güle kullanın Allah kaza bela vermesin.

Çevrimdışı ringcep

• Yüzbaşı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.tekbamatbaa.com
Bende aynı olayı Hundy da yaşamıştım.Elentra için gitmiştim,müşteri temsilcilerinin ilgisizliğinden çok fazla kalmadan çıkmıştım.Daha sonra Cruzy a bakmaya gittiğimde ilgi alaka çok fazlaydı,ondada fiyatta anlaşamadık.Daha sonra skodaya uğradığımda oradaki ilgide beni çok şaşırttı diyebilirim.Hemen test sürüşü yaptırdılar,sonra ikramlar derken birde baktım pazarlık bitivermiş..Herşey nasip kısmet...Hepimiz araçlarımızı güle güle,kazasız belasız kullanalım..

Çevrimdışı adil

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
hepinize çok teşekkür ederim cümlemize allahım kaza bela vermesin..

Araç 1.6 düz motor lpg uyumlu olanlardan :)....

FSI vede TSI Deil :)

Çevrimdışı ringcep

• Yüzbaşı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.tekbamatbaa.com
Benim aracım aynı motora sahip.Bugünlerde lpg kiti taktırmayı düşünüyorum fakat sizdeki sorunu okuyunca kafamda soru işaretleri belirdi.Aracınızda hangi marka lpg var bilemiyorum ben çok araştırdım Prins markaya karar verdim.Nakit 1800 tl ye takacaklar...Özellikle şehiriçi çok yakıyor benzini.%40 tasarruf küçümsenecek bir rakam değil..

Çevrimdışı adil

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
LÜTFEN DİKKATLİCE OKUYUN SİZDE AYNI YANILGILARA DÜŞMEYİN!!!!

konunun başında açmış olduğum jetta aldım lafı bugun itibari ile iptal olmuştur...
sebebine gelince arkadaşlar hepimizinde düşündüğü plazadan alınan araç heleki bu yetkili servis gibi bi yerden alacağınız araçta (SKODA  2. el) ne kadar olumsuz düşünebilrisiniz.... bende fazla düşünmedim ilk etapta woswogen servisinin arac bakmaya 400 tl gibi astronomik bir fiyat cekmesinden sonra haliyle bi tanıdık aradı vede bulduk daha sonra ordan aldığm bilgiler aynen söyle !

Araç orjınal 47000 km de bıze soylenenle aynı
aracta gram nokta hata boya yok Bize soylenen le aynı
en son bakıma gırdıgı tarıh gecen sene bu zamanlar 35 bın km baskı balata ve bakım yapılmıs....
Yukarda yazdığım bilgileri bı arkadaşın arkadaşı sayesınde telefonla servis bilgilerinden öğrendim.....
Bu işlemden sonra açıkcası arac hakkında fazla soru ısaretı kalmamıştı, sonucta bu bılgıler hmn hmn yeterlı zatende skoda yetkılı servısı de bız aracımıza kefılız dedımız dısında bı sey cıkmas demıs...

Tam aracı alacakken son kez kendı ustamı aradım ne yaptın arabayı dedı. bende olanları anlattım getir bi bakalım dedim adama nerdeyse gerek yok dıcektım içimden bi his git dedi sanayiye aracı goturdum hersey gayet ıyı gıttı..
 TAKİ MOTOR KAPANI AÇANA KADAR USTA DİREK MOTOR KISMINDAKİ KAPAĞI AÇTI ARKADAŞLAR YEMİN EDERİMKİ KAYNAYAN Bİ ÇÖAYDANLIK GİBİ ARABA BUHAR ÇIKIYOR BİRAZ İNCELEDİKTEN SONRA ARACIN DAHA ÖNCE HARARET YAPTIĞINI BÜYÜK İHTİMAL CONTA YAKTINI EN İYİ İHTİMALLE 1500 TL EN KÖTÜ İHTİMALLE 4000 TL MASRAFI OLDUĞUNU SÖYLEDİ.. YANIMA GÖNDERDİKLERİ SSKODA ÇALIŞANINA BİR BAKIŞIM VARDI GÖRMENİZ LAZIMDI YIKILDIM O AN... ADAMDA EN UFAK Bİ TEPKİ YOK...

ÇK ÖZÜR DİLERİM UZATMAMIN NEDENİ SADECE SİZİ AYDINLATMAK İSTEMEM BAŞIMDAN GEÇENİ ANLATTIM SİZE SADECE GERİ GİTTİM VERDİĞİM 500 TL KAPORAMI ALDIM VE KAÇARAK ÇIKTIM :) ŞİMDİ TEMİZ ARAÇ ARIYORUM :) HARARET YAPMAMIŞ :)))

Çevrimdışı my_lord

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle