škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yine tıklattılar

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ailotana

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
http://skodaturkey.com/showthread.php?t=19194
Hay arkadaş ya geçenkinin çiziğini yaptıramadan yine tıklattılar. Nedir bu şanssızlığım. Gerçi bu seferkinde bir şey yok gibi ama.

Eşim ALES sınavına girdi. Almaya gittim bende. Sağanak yağmur yağıyordu. Herkes okulun bahçesine çekmiş arabayı bekliyor. Ben ortalık karışık yağmur var diye yanaşmadım. Sonra eşim çıktı, kısa kollu giymişti, yağmurda iyice hızlandı. Islanmasın diye bende getirdim arabayı. Birinin arkaya yanaştım. Eşim koştu bindi, tam o sırada öndeki eleman geri vitese taktı gelmeye başladı, bi elim emniyet kemerinde bi elim kornada kaldım öyle. Eleman geldi küt diye vurdu. İndik hemen, bi amca, napıyon sen dedi, abi sen yaptın ben ne yaptım dedim. Geldin arkadan vurdun dedi, abi sen geldin vurdun dedim. Ben ne vuracam diyor hala. Orada 100 kişi var sınavdan çıkan bak herkes gördü dedim. Bu sefer değiştirdi konuyu tamponda çatlamış demeye başladı. Ama tampon 10-15 santim çatlamış, araba oradan çürümeye başlamış, bu hızla vurmayla falan bu kadar tampon mu çatlar dedim. Aklınca bana ödetecek. Sonra sinirlendim iyice, evden çıkarken annem babam kavga etmiş zaten, yoğun duygular içerisindeyim. Annem babam kavga etmiş zaten sinirliyim bi git dedim. Oda benimde oğlum gözümden ameliyat oldu napıyım dedi. Demek ki herkesin sorunları var hadi git dedim. Oğlu da indi arabadan, beraber üstüme yürümeye başladılar. Oğlanın göz sarılı hala. Bindim arabaya, öğlen öğlen olay çıkmasın diye, oğlan geldi arabayı tekmelemeye başladı bu sefer. Ulen dalacan ağız burun, göz zaten sakat elemanın. Töbe töbe dedim. Ama dayanamadım indim geri, en sonunda 100 kişiden biri geldi olur öyle kazayla insan ölüyor dedi, araya girdi, plakayı aldım uzaklaştım.

Ama bizim toplum süper. Sağanak yağmur altında sucuk gibi oldum 5 dk atıştık orada, bir kişide gelip ayırmadı. En güzeli de güvenlik için duran polislerde yağmurda ıslanmamak için çıkmadı ya. Onlara da buradan selamlarımı iletiyorum.
Sonuç olarak tamponda 2 yerde boya ezilmiş. Olay anında yanlış görmüş olabilirim ama elemanın tampon çatladıysa da beter olsun.

Benimde sinirden karnıma ağrılar giriyor şu anda. 2 olay olunca üst üste.
« Son Düzenleme: 13 Mayıs 2012, 13:16:19 Gönderen: ailotana »

Çevrimdışı mutluoztan

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
geçmiş olsun böyle bilinçsiz ve sorumsuz sürücüler ne yazık ki var haklıyken haksız duruma düşürmeye çalışıyorlar insanı bende buna benzer olaylar çok yaşadım genelde kullandığım yöntem koçum yanlış adama çarptın yaktım çıranı ne iş yapıyorsun diyincede öğrenirsin diyorum birazdan :D polismisin abi falan durumuna geçiyorlar hemen :D sonra yumşamaya başlıyorlar..

Çevrimdışı yarhasan

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
biber gazını 2 elemanada sıkacan olay yerinden uzaklaşıcan

ben valla yolda ne kabadayılar gördüm biber gazını yiyince hamster gibi kıvranıyorlar...

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com

Çevrimdışı ailotana

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Eyvallah. Söylemeyi unutmuşum bak. Bi de arkamda niye duruyorsun dedi eleman bana :) Şimdi düşününce çok komik geldi :) Arabayı vurmasının suçunu bana nasıl yükleyeceğini bilemedi :P

Çevrimdışı Quadrifoglio

• swedespeed
  • Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Geçmiş olsun.Bu tip insanları takmamak gerek:)

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Geçmiş olsun :( oluyor bunlar maalesef, genede kimseye uymamaya çalışın, Allah korusun kimin ne olduğu belli olmuyor.

Çevrimdışı ailotana

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ya biz zaten uzaklaşmaya çalışıyoruz, nasıl yağmur yağıyor, su gibi olmuşuz. Binmişiz arabaya gidecez, hala gelmiş tekmeliyor oğlan arabayı. Kendi kendine vurdu, kendi kendine parçaladı tamponunu(önceden kırık değilse tabi dediğim gibi), suçunu bana yükleyecek aklınca. Zeytinyağı gibi üste çıkmaya çalışıyorlar hala. Kendini haklı görüyorsa gitsin şikayet etsin, o kadar adam gördü nasılsa.

Çevrimdışı fmaka

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
geçmiş olsun.Allah hayırlı insanla karşılaştırsın konyada trafik ve trafikteki pekçok sürücü sıkıntılı çokça şahit oluyorum

Çevrimdışı Sirius

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Geçmiş olsun

Alıntı yapılan: fmaka;353904
geçmiş olsun.Allah hayırlı insanla karşılaştırsın konyada trafik ve trafikteki pekçok sürücü sıkıntılı çokça şahit oluyorum

Konya'da 3-4 defa bulunma fırsatım oldu.Dediğiniz gibi Konya'da çok acayip sürücüler var. :) Daha önce hiç öyle bir trafik görmemiştim.

Çevrimdışı ailotana

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Plakayı aldım demiştim ya. Olayın üstüne hemen karakola da gittim, şikayet edecektim. Baş komsere anlattım olayı, sonra şikayetçi misin dedi, bende aman kim uğraşacak şimdi dedim içimden, vazgeçtim. Eleman şikayetçi olursa seni buluruz biz nasılsa dedi :) Bende bulun zaten herkes gördü olayı orada dedim, döndüm eve.

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Geçmiş olsun, tam üst üste gelmiş olaylar...Bela denilen işte bu.
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı dr_emrah

• TDİ
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
geçmiş olsun.hiç kafana takma böyle şeyleri sinirlenmede maalesef memlekette bu tarz insanlar cok fazla.yanında hanımında varmış dogru olanı yapmışsın,tek olsan dal derdim ama:)

büyük geçmiş olsun basit ufak tefek şeyler bunlar bence büyütme nazarlık de geç

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Çok geçmiş olsun, bu tür olaylar hepimizin başına gelebiliyor.Sizin yaptığınız gibi, soğukkanlılığımızı koruyarak dönüşü olmayan hatalar yapmamamız gerekiyor.. geçen yıl aynı şekilde benim arabama da Konya plakalı bir broadway çarpıp, inip yanıma geldi, neden çarptın dedi:++:
ben de geri vitese atıp gelen sensin, kim kime çarptı dedim.:haha:
kusura bakma v.s. dalgınım dedi. :ok:
baktım tampon da birşey yok (yağmur da devam ediyor), tamam deyip ayrıldık. :ok: ertesi gün farkettim, sağ çamurluğun davlumbaz tarafında kaporta şişmiş ve boya çatlaması olmuş. Çok dert etmedim, yaptırmadan o şekilde sattım arabayı.

Çamurlukları kontrol etmenizi öneririm, farklı yerlerden zarar verebiliyor..