škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

fabia 3 direksiyon soyulması

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Cagri33

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Tamer06;622309
Renault ve hyundai sanırım deri değilde plastiğe yakın bişey kullanıyor. Valla bu vag grubunun nappa derisi bıktırdı, elini sürsen çizilir güneşte kalsa buruşur, nalet bişey. Tamam kaliteli güzel bi duruşu var ama dayanıksız.

Ben öyle düşünmüyorum. 2006 golf var onda bile sapa sağlam duruyor.Tabi bir Audi gibi mi değil ama Premium markalar hariç en kaliteli deri bence. Dayanıklılığı da biraz kullanımla alakalı :)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı ysfysr

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
bence garanti kapsamına girmez zaten garanti bir işe yaramaz. benim gündüz farında titreme oldu garantiye girmez dediler. bunada birşey sürtmüş diyecekler.

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Sathoriani;622065
Garantiden değişiyor servise başvurun.

Garanti den değişen ne direksiyon derisi mi :confused:

Çevrimdışı Sathoriani

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: smtcglr;623283
Garanti den değişen ne direksiyon derisi mi :confused:

Hayır komple yeni direksiyon geliyor.

Çevrimdışı ysfysr

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Sathoriani;623287
Hayır komple yeni direksiyon geliyor.

Sonucunu çok merak ediyorum bence kullanıcı hatası diyecekler

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben 25 gün sonra 15 bin bakımına gidicem şansımı deniyeyim bakalım ne olacak.

Çevrimdışı fabiacı06

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
üstat mrb
 son durum ne oldu aynı çizilme bende de var ve zamanla kendi geçecek gibi değil sürekli elim takılıyor can sıkıcı. Servisin yaklaşımı ne oldu?

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fabiacı06;627497
üstat mrb
 son durum ne oldu aynı çizilme bende de var ve zamanla kendi geçecek gibi değil sürekli elim takılıyor can sıkıcı. Servisin yaklaşımı ne oldu?

Merhaba, servis foto çekti mail attı hemen onaylandı 5 dk içinde. Ellerinde direksiyon olmadığı için bi on gün sonraya randevu aldık. Aradılar direksiyon geldi diye gittim değiştirdim. :)  Servis bişey yok derse zorlayın mecbur değişecekler.

Çevrimdışı r.a.i.f.

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.qreatif.net
Selamlar,
Benim vites topuzunda soyulma vardı 45000 bakımında değiştirdiler. Körük ve Topuz set olarak değişti.

Çevrimdışı **SEMİH**

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Benim vites topuzu değişti. Daha 6-7 ay oldu tekrar aynı yerden soyuldu. Yüzük vs kullanmıyorum tamamen elimin sıcaklığı yapıyor. El vitesde sürüşüm de yoktur. Fakat garantim bitti değişmezler bu saatten sonra.

Çevrimdışı eskirakı

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Aynı olay benim de başıma geldi.Önce Skoda'ya mail attım.Daha sonra geri dönüş yaptılar ve adıma servisten randevu aldılar.Arabayı götürdüm resimlerini çekip garanti bölümüne ilettiler.Yaklaşık bir hafta sonra direksiyonumun değişeceğini dediler ve bir saat içinde değiştirip teslim ettiler.Muhtemelen size de aynı işlem yapılacaktır.