škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

yeter artık yay yay yay.............

Real81 · 71 · 25218

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı YÜKSEL

• Forumun Abisi
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Oooo Hayırlı olsun Ahmet.
Güle güle yaylan... Pazar günü İrfan'ların sokağın başındaki hendeğe bekleriz. Bakalım sürtmeden geçebilecek mi? ben yaysız sürtmeden nadir geçiyorum...
Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım etmez. MONTAIGNE... :dede:

Çevrimdışı Real81

• ROOMSTER COMFORTSPORT 1.4 TDI 105 HP
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: YÜKSEL;73445
Oooo Hayırlı olsun Ahmet.
Güle güle yaylan... Pazar günü İrfan'ların sokağın başındaki hendeğe bekleriz. Bakalım sürtmeden geçebilecek mi? ben yaysız sürtmeden nadir geçiyorum...

o zaman biz 16 ile gelelim :):++:

Çevrimdışı teyo58

• Dağların Çocuğu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı mihalgazi

• Site Güvenliği
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
lı olsun realim ahmetim...
bu arada ticarilerin yayları bu renkmi oluyodu...:D:D:D

SKODATURKEY ailesi bir AYRICALIKTIR

octaviaman

• Ziyaretçi
:ok:Hayırlı olsun yayların Ahmet Şener.Güle güle kullan.
Bizim A4 e taksak asfaltı kazıya kazıya gider herhalde bu kar makinası:++:

Çevrimdışı Real81

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mihalgazi;73548
lı olsun realim ahmetim...
bu arada ticarilerin yayları bu renkmi oluyodu...:D:D:D

çakma toprak , voglantın rengi bu ...yusufun taktıklarıda bu renk ...:kart::sopa:

Çevrimdışı 06navy

• Black Eagle
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun Ahmet abi, güle güle kullan, markası Vogthland sanırım, ben taktırdığım günden beri hiçbir sorun yaşamadım, ön takımdan gelen tüm gıcırtılar yok oldu, konfor konusunda hiçbir problem olmadı. Yol tutuşu konusunda zaten diyecek yok, eğer lastiklerde iyiyse çok başarılı sonuçlar veriyo, karter koruma taktırdığım için birkaç kere korumayı sürttüm sadece. Bir daha araba aldığımda ilk masrafım yay olucak mutlaka. Tekrar hayırlı olsun, güle güle kullan.

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 06navy;73814
Hayırlı olsun Ahmet abi, güle güle kullan, markası Vogthland sanırım, ben taktırdığım günden beri hiçbir sorun yaşamadım, ön takımdan gelen tüm gıcırtılar yok oldu, konfor konusunda hiçbir problem olmadı. Yol tutuşu konusunda zaten diyecek yok, eğer lastiklerde iyiyse çok başarılı sonuçlar veriyo, karter koruma taktırdığım için birkaç kere korumayı sürttüm sadece. Bir daha araba aldığımda ilk masrafım yay olucak mutlaka. Tekrar hayırlı olsun, güle güle kullan.

O kronik gacır gucur sesinin nedeni ön viraj stabilize demirinin lastik takozlarından kaynaklı Yusuf'cuğum. Üzerindeki orjinalleri sonradan ses yapmayanlar ile değiştirirsen kesiliyor.(çok nadir yağmurlu çamurlu zamanlarda az olarak derinden yaparsa yapıyor) Helezon takınca ise komple kesilir, nedenide aradaki mesafe azaldığı için yaptığı açıda azalıyor ve ses kesiliyor.Atıyorum öncekinde 10 cm aralığında oynuyorsa helezondan sonra 5 cm aralığında oynuyor yukarı aşağı,bu da sesi kesiyor.
Kısaca helezon her derde deva :hanz::hanz::hanz::hanz::hanz: benden zehirlemeye devam :hanz::hanz::hanz:

Çevrimdışı serhan

• VRS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.sahkanotomotiv.com
Hayırlı olsun bakalım tekrardan :D.Şekil fena,roomi fena,yollar çok fena:D:D:D.Gözlemlerime göre daha bir sakatlık yok.Allah korusun aman dikkat:D.Bizim takozada ileride takacaz abi bakalım o nasıl olcak :D
20V Turbo
Laurin&Klement..

Çevrimdışı s.alkan

• Servis Müdürü
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mygokhan;73415
Olur abi olur da senin daha once bu konu hakkindaki yorumlarini bildigim icin :)

hocayla emrenin aracıda test ettik emre irfan hoca bakıma geldiğinde bizdeydi herkes gibi(herkes derken mavi romi hariç tabi)emre ile ahmet in süspansiyon sistemi sertliğine sahip ama sen çok hız yapıp virajlara sert giremeyeceğin için 1.2 ile ancak görsel açıdan güzel görünsün diye taktırırsın.
---------------1.4 TSI 180 HP-------------------------

Çevrimdışı s.alkan

• Servis Müdürü
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Real81;73465
o zaman biz 16 ile gelelim :):++:

hıııı tamam anladım bu 16 benimki galiba ..:hanz::hanz::hanz:
---------------1.4 TSI 180 HP-------------------------

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: s.alkan;74345
hocayla emrenin aracıda test ettik emre irfan hoca bakıma geldiğinde bizdeydi herkes gibi(herkes derken mavi romi hariç tabi)emre ile ahmet in süspansiyon sistemi sertliğine sahip ama sen çok hız yapıp virajlara sert giremeyeceğin için 1.2 ile ancak görsel açıdan güzel görünsün diye taktırırsın.

Ben tamam drift yapmıyorum, hızda yapmıyorum ama bu araç sonuçta 170 km/h hıza ulaşabiliyor.Hal böyleyken virajlar bir tehlike olabilir.Sonuçta ama viraj ve yol tutuş için...Ben biraz virajlarda arabayı zorlamayı seviyorumda :)
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı Real81

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Ugur A.

• Ziyaretçi
Hop! Zıplattır Gökhan!
:++: :++: :++: :++: :++: :++: :++: :++: :++: :++:

efe_38

• Ziyaretçi
hayırlı uğurlu olsun :ok: pek mutlu olmuştur hediyeyi görünce romi :D renkte süper maşşallah :D kazasız belasız inş.