škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yorumlara açığım :)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı İky0606

• 06HS187
  • Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: civilkaya;549932
Renk arabaya çok yakışmış. Gerçekten çok güzel duruyor. Güle güle kazasız iyi günlerde kullanın...

Çok teşekkür ederim saolun

Alıntı yapılan: noxy44;549983
maşallah. çok yakışıklı olmuş

Uğraşıyoruz bakalım biraz daha :)

Çevrimdışı tanner1973

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
hocam araç maşallah diri ve bakımlı görünüyor.kazasız belasız binin inşallah.aracınızda yanlızca jantlar bana biraz fazla ızgaralı oldugundan rahatsız edici geldi.ızgaralar biraz az olsa daha iyi olurdu.tabiki renkler ve zevkler tartışılmaz.

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Jantların ofseti biraz fazla olmuş birde bizim arabalara bbs tarzı jantlar pek gitmiyor.Benim kafamda da şöyle birşey var.

Çevrimdışı Tamer06

• Çılgın Detaycı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Böyle ateş eden bi octiyi ben etlikte niye görmedim ya :confused: maşallah kazasız cezasız :D

Çevrimdışı tanner1973

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;550286
Jantların ofseti biraz fazla olmuş birde bizim arabalara bbs tarzı jantlar pek gitmiyor.Benim kafamda da şöyle birşey var.

bu jant diğerine göre rahatsız etmiyor gayet iyi arabayıda göstermiş.bence arabanın rengine göre jant seçimide önemli ilk resimdeki arkadaşın jantları siyah renk araçta farklı görünüp göze batmaya bilirdi.

Çevrimdışı İky0606

• 06HS187
  • Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: tanner1973;550277
hocam araç maşallah diri ve bakımlı görünüyor.kazasız belasız binin inşallah.aracınızda yanlızca jantlar bana biraz fazla ızgaralı oldugundan rahatsız edici geldi.ızgaralar biraz az olsa daha iyi olurdu.tabiki renkler ve zevkler tartışılmaz.

Teşekkürler bende isterdim daha düz bi jant ama bu konuda biraz sıkıntı yaşadım 5x100 bijon aralığı piyasada çok az ne yazıkki ve gezmediğim lastikçi kalmadı diyebilirim gösterdikleri jantlar fiyat olarak fazlasıyla yüksek değmicek kadar 3 e 5 e bakmazdım  en uygun ve oturaklı bunu bulabildim

En kötü ya 17 yada 18 jant..Profil resmimdeki jantlar 18 mesela onları söktüm çünkü arabayı yorduğunu hissedebiliyodum orjinal 16 jant zaten bunlar söktükten sonraki rahatlamayı tahmin bile edemezsin bu kadar beklemiyodum çok hantallaştırıyomuş zaten kasa ağır bide jantlar ağır olunca ister istemez etkiliyo bence 16 harici bi jant takma

Çevrimdışı tanner1973

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bendeki 1.8T normalde 17 jant ile gelmesi gerekirken yüce zamanında onuda kırpmis uzerinde 15 ler var. Guzel fiyata bu jantlari bulursam 17 ye geçecegim 15 lerin yanak üzerinde yüzmesinden sıkıldım kafası sürekli gezinip duruyor.

Çevrimdışı İky0606

• 06HS187
  • Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Tamer06;550298
Böyle ateş eden bi octiyi ben etlikte niye görmedim ya :confused: maşallah kazasız cezasız :D

Allah razı olsun saolasın :) Denk gelmemişizdir incirlideyim sizdemi buralardasınız

Çevrimdışı Tamer06

• Çılgın Detaycı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: İky0606;550329
Allah razı olsun saolasın :) Denk gelmemişizdir incirlideyim sizdemi buralardasınız

Bende kardeşler pazarının ordayım antares'in hemen arkası. Bundan sonra incirlide octilere daha çok dikkat edeceğim. :D

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Valla bence bbsvag grubu bir cok aracta hos duruyo.

Cok cok guzel bbs ler var. ch basta olmak uzere :)

Çevrimdışı İky0606

• 06HS187
  • Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Tamer06;550377
Bende kardeşler pazarının ordayım antares'in hemen arkası. Bundan sonra incirlide octilere daha çok dikkat edeceğim. :D

Denk geliriz muhakkak plakayı ezberledim sellektör yaparım artık :)

Alıntı yapılan: DDŞ!;550381
Valla bence bbsvag grubu bir cok aracta hos duruyo.

Cok cok guzel bbs ler var. ch basta olmak uzere :)

Bunada şükür diyorum elimdekide tatmin ediyo ama yinede geniş tabanlarda gözüm kalmıyo değil bazen değiştirmesemiydim diye düşünmüyo değilim :)