škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Aracımın ederi ne kadar?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı halitciftci

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba arkadaşlar aracımı satmayı düşünüyorum fakat piyasa o kadar degişken ki ne kadara ilana koymaliyim diye size sormak istedim. 2013 model.2013 kasım trafiğe çıkışlı 1.2tsi 105hp manuel ambition donanım.90bin kmde.Tramer kaydı yok.1 adet kazası var.Bu yüzden Sağ çamurluk lokal boyalı.Göçük düzeltme yapıldi ve lokal boyandı.Haricinde üzerine bisey düşmesi sonucu sol far orjinaliyle değişik ve sol kaput ucu lokal boyalı.ambition donanimda olmayan eksta olarak ; surucu ve yolcu koltuk ısıtma,çelik jant,bolero ekran,direksiyonda multimedya tuşları,arka park sensörü,sis farı,arka krom difüzor,octavia yazılı krom basamak,çelik pedal seti var.Sadece 1 adet özel servis bakım kaydı var.Diğerleri sanayide yapılmış.90 bin kmde orjinal triger seti ,devirdaim pompasi , v kayisi, ön ve arka ferodo marka diskler ve balatalar,bujiler degismistir.Haricinde normal yağ ve filtreler degismistir.Kullanıma bagli olarak hafif cizikler taş izleri vs var.Her aracta olduğu kadar yani.Sizce ederi ne kadar?95-110bin tl civari diğer ilanlar? Yorumlariniz için teşekkürler.

Çevrimdışı halitciftci

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bu arada ben 80bin kmde aldım. 10 bin km bindim.Aküsü de degişmiş.Garantisi devam ediyor.

Çevrimdışı Ercan87

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle