škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yeni Fabia [Fabia III] konu başlığı

turker · 428 · 126785

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı laswidow

• YMÇ.P. Pilot
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dadas25;504749
Merhaba arkadaşlar forum da yeniyim ben yusuf. Tüm yorumları okudum, peki arkadaşlar size bir sorum olacaktı.
2015 model 1,2 tsi comfortline golf 7 mi ?
2015 model 1,4 tdi style fabia 3 mü ?

kardeş ikisinin klasmanları farklı birisi b sınıf diğeri c sınıf ..  birde şöyle bi durum var paran varsa üst sınıf paran az sa alt sınıf ... :)

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Merhaba arkadaşlar forum da yeniyim ben yusuf. Tüm yorumları okudum, peki arkadaşlar size bir sorum olacaktı.

Golf derim...

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

İlk mesajınızmış, forum kuralları gereği kendinizi bir topic ile tanıtır mısınız?

Çevrimdışı emrecan01

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: musa61;504256
https://vimeo.com/123079815  fabia style opsiyon listesi hayırlı olsun

Hocam ambition opsiyon listesi de var mı sizde ?

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
DH forumunda paylaşan arkadaşın anlayışına sığınarak (ç)alıntı yapıyorum

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 06lkn66;504564
Bu paralara i20 style otm 1.4 atmosferik motorlu araç  satiyoruz biz bence gayet uygun olur bu fiyata alinabilir

50.000 TL' ye Elite Otm, 52.500 TL' ye Panoramik AÇILABİLİR cam tavanlı Elite satıyoruz Ömercim :D

İ20' nin bu araçlara göre, iç hacmi, yalıtımı, yol tutuşu ve frenleri daha iyi. fabia' dan malzeme kalitesi daha iyi, Polo' dan kötü. Ama Elite' te donanım olarak baya birşeyler var.

- 7'' Navigasyonlu Dokunmatik Ekran
- 6 havayastığı
- Led Pozisyon Farları ve Statik Viraj Farları
- Arka park sensörü
- Hız sabitleyici ve sınırlayıcı
- Far sensörü
- Elektrikli katlanabilir yan aynalar
- 16'' aluminyum alaşımlı jantlar
- Bluetooth

vs. vs.

Tek handikapı 1.4 atmosferik ve 4 ileri otm. şanzıman kombinasyonu bence. Yakıyor ve performans vasat. Sanırım yıl sonuna doğru 1.0 T-GDI 120 HP 172 NM torklu motoru getirecekler. Merakla bekliyoruz :) Iste o zaman korkun. Simdi bile Polo ya yuzde 50 fark attik o zaman hic dusenemiyorum rakpleri ekmek yiyemez herhalde :D
YAŞASIN PEUGEOT-SKODA KARDEŞLİĞİ...

Çevrimdışı 06lkn66

• Sales Advisör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben liste fiyatlarından yürümüştüm abi maliyete girmeyelim :)

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 06lkn66;505304
Ben liste fiyatlarından yürümüştüm abi maliyete girmeyelim :)

Onlar maliyetten yuruyor ama :D
YAŞASIN PEUGEOT-SKODA KARDEŞLİĞİ...

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dgn;505435
i20 polodan fazla mı satıyor?:)
Bizim millet ağır araba sever. [emoji6]
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da  yavaşlaması gerekiyorsa, \'Hak, kural\' falan demeden, ilk davranan, canının ve malının kaderini başkasının inisiyatifine bırakmayandır!

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dgn;505435
i20 polodan fazla mı satıyor?:)

Doğanım, segmentinin en çok satanı birkaç aydır.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı dewr83

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;505061
DH forumunda paylaşan arkadaşın anlayışına sığınarak (ç)alıntı yapıyorum

:):):)

Resimler bana ait ne demek her zaman kullanabilirsiniz ama sanırsam görünmüyor :)

Arkadaşlar öncelikle merhaba,

tanışma bölümü varmı bilmiyorum 15 gündür forumunuzu kaçak olarak takipteydim.. fabiayı bekliyordum ve sonunda geldi ama aklımdaki fiyatın 2000tlcik üstünde olup önem verdiğim bir kaç donanımın eksik olması spaceback mi baksam diye düşünmeme yol açtı.. Aracı almayı planladığım tarih mayıs haziran gibi.. o zamana kadar ne olur bilemem lansman fiyatı altında araç satın alanlar olmuş.. bu ne zamana kadar devam eder fikri olan varmıdır ?

birde şu dsg olayı.. forumlarda devamlı bir kötüleme söz konusu.. internette araştırdığım vakit polo dsg sahibi olupda açılmış olan bir şikayet göremedim.. 160 torkun bununla bir ilgisi olabilir mi ?

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bugün gidemeyenler gidip ye dönemeyenler için gittim yeni fabiayı yerinde inceledim. Gördüğüm eksiler araçta tek dokunuş cam açma ve kapatma gitmiş, saçma bir politikayla bmwnin 3 serisinde yaptığı gibi limitleyici konmuş ancak  cc konmamış, anahtarsız giriş ve çıkış opsiyon olmuş ancak anahtarsız çalıştırma konmuş. Malzeme kalitesi eskisine nazaran bariz derecede düşmüş göğüs komple sert plastik en ufak bir yumuşağımsı malzeme yok. 184 boyundayım sürüş pozisyonu en dibe almama rağmen 2014 ibizama oranla yüksek geldi. Arka diz mesafesi ibizaya oranlar 1 tık daha iyi ama yakın zmanda kullandığım i20 ve rioya oranla hala çok dar. Kendi ayarımın arkasına oturduğumda sıkışmadım ama dizlerim koltuğa değiyordu. Bagaj ibizayla ya aynı ya biraz daha dar gibime geldi net rakamlara bakmadım.  İlginç bir mevzu da aracın düz versiyonunda geri vites klasik vag grubunda olduğu gibi bastırıp 1in yerine itilerek geçen değil normal sair markalarda olduğu gibi 5in arkasına konumlandırmışlar. Sonuç olarak beklentimin çok altında kaldı benim için fabia. Satış danışmanlarının bilgisizliği ve her gelene 110bg bu superbden de octidende daha güçlü diyip millete itelemesi taktire şayandı :) güçsüz arabama geri binince daha bi sevdim olmadı bi ekran takar mutluluklar dilerim yeni fabişe attık :)
« Son Düzenleme: 31 Mart 2015, 16:45:03 Gönderen: Esariipek »