škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

superb combi mi sedan mı? 2012 de kasa değişir mi? yada makyaj olur mu?

swrc · 11 · 6093

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı swrc

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
uzun bir düşünme sonucunda superb dsg almaya karar verdim.
fakat videolarda büyük cam tavan, kumandadan açılan bağaj kapağı vs. hoşuma gitti combi almak sizce mantıklı mı?
sedan piyasada çok fazla farklı olmak da güzel bir duygu :ok:

dsg dizel alacağım için bütçeyi epeyce zorlayacam ve uzun süre aracı kullanmayı düşünüyorum. Allahtan bi kaza bela gelmezse 5-6 sene elektrikliler en azından yaygınlaşıncaya kadar bu yüzden pek ikinci el durumunu önemsemiyorum. sadece yol tutuş ve özellik açısından bir fark var mı ilanlarda 2. el  bulamadım hiç combi kullananların yorumlarını bekliyorum.

mevcut sedanlarda arka tasarım genelde beğenilmiyor. yakın bir tarihte sizce makyaj kasa değişimi olur mu acaba?
2012 ortası falan diye yazan siteler okudum sizce doğru olabilir mi?

Çevrimdışı roomster.

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Önce hoşgeldiniz...Combi ferahlık ve artı özellikler bakımından güzel farklı olur dediğiniz gibi kasa değişimi hakkında kesin bilgiler de gelmiş değil...Çünkü şuan için satışları çok iyi aracın böyle bi riske girmezler heralde superb güzel seçim combi veya sedan karar sizin..
[SIGPIC][/SIGPIC]

Çevrimdışı baba63

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.medyaurfa.com
Makyaj bence 2013 den aşşağı olmaz..Combisi de Sedanı da güzel..Combisi bayağı bir uzun :))

Çevrimdışı HasanK

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Ben olsam sedan alırdım zaten yeterince geniş. Ama bu tamamiyle size kalmış. Ben combi alırım genişlik lazım değilse bile ferahlığı yeter, satarken sıkıntı yaşamam diye düşünüyorsanız alın bence.. :)

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com

Çevrimdışı McCLayN

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Sana şöyle söyleyeyim, Combi ile Sedan arasında bence genişlik olarak hiç fark yok, yani şu bağlamda fark yok sana zaten(tabii kullanım amacına bağlı) yeterli derece büyük bir bagaj hacmi yetecektir, Combi çok tavsiye etmem bence Sedan al satarkende zorluk çekmezsin, hiç düşünme.

Çevrimdışı kry1459

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı hekimoglu78

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Araç ciddi uzun bir araç oluğu için içine bindiğinizde, genişliği ile ilgili biraz dar hissine kapılabiliyorsunuz. Taki geniş ama kısa zannettiğim passata binene kadar. Fabrika verilerinde passat tan daha uzun ve geniş olmasına karşın öyle bir algı oluşuyor. ( En azından bende :) )

Combi yerine 2. elide düşünülerek Sedan diyebilirim. 2 çocuklu bir Sedan sahibi olarak bana hacimleri yetiyor, ama araç hacimleri ihtiyaçlarına göre pek tabiki değişiklik gösteren bir durumdur.

Karar sizin...

06lkn66

• Ziyaretçi