škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

arkadaşlar kararsızım superb mi ford mu??

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: superbdolar;245190
...bir tutku mercedes tek sevmediğim yönü superbte d sınıfı mercedes c180 de...
Bu iki araç D sınıfında değiller ki.:blm::hmm:

Çevrimdışı acapunco

• Superbaby
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
sahibinden.com da herhangi bir superb için teknik özellikler kısmına bakın e segmenti yazar :) bunu yazan ilanı veren kişi değil bu arada. sahibinden.com un ta kendisi.

Çevrimdışı toxemia07

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: RoLaN;245066
:++:bu güzeldi ancak;şimdi ben mondeo nun superb den iyi olduğunu düşünüyorsam fikrimi her platformda söylemem lazım dün iyi bugun kötü mü diim?ayrıca bana superb kullanıp kullanmadığını sorduğun gibi sen mondeo kullandın mı bende onu merak ettim

Aracımı almadan önce test etmediğim araç kalmadı. Mondeoya kötü demedim de zaten ama senin bi karalama çaban var superbyi. Sana göre üstün olan mondeodur bana göre superb... Mondeonun bi artısını göremedim ben superbye karşı yol tutuşu hariç.

Çevrimdışı superbdolar

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;245242
Bu iki araç D sınıfında değiller ki.:blm::hmm:
hangi sınıf olduüu önmli değil fakat resmi olarak d sınıfı

Çevrimdışı RoLaN

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: toxemia07;245375
Aracımı almadan önce test etmediğim araç kalmadı. Mondeoya kötü demedim de zaten ama senin bi karalama çaban var superbyi. Sana göre üstün olan mondeodur bana göre superb... Mondeonun bi artısını göremedim ben superbye karşı yol tutuşu hariç.

var var ewet ama bence mondeo nun yol tutuşuda superbin yanına yaklaşamaz hatta superb superb bir araba değil kimse bunun farkında da değil:lol:abi hem diyon sana göre mondeo iyi bana göre superb hemde bu durumda ben superb i karalıyo oluyorum o zaman sende mondeo yu karalıyosun ne alaka zaten demişsin sana göre o bana göre bu.

Çevrimdışı toxemia07

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: RoLaN;245382
var var ewet ama bence mondeo nun yol tutuşuda superbin yanına yaklaşamaz hatta superb superb bir araba değil kimse bunun farkında da değil:lol:abi hem diyon sana göre mondeo iyi bana göre superb hemde bu durumda ben superb i karalıyo oluyorum o zaman sende mondeo yu karalıyosun ne alaka zaten demişsin sana göre o bana göre bu.

Bu kadar kişi farkında değil sen farkında oldun bravo o zaman sana :) Bu kadar adam arabadan anlamadı bi tek sen farkettin bunu ve heryerde yazma gereği duyuyosun bi bakıma amme hizmeti :) Neyse arkadaş sen bildiğini yap bi kaç ay önce superb alacak durumdayken noldu da bu kadar dönüverdin ben anlamadım onu da :) bi iş mi getirdi bu superb başına

Çevrimdışı kamuran_h

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
kardaş bence git hemen bir superbin arka koltuguna otur ona göre düşün

Çevrimdışı Perfect

• Is Numero Uno
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.facebook.com/Perfectotobakim
----------
« Son Düzenleme: 08 Mart 2012, 22:00:54 Gönderen: Perfect »

Çevrimdışı Perfect

• Is Numero Uno
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.facebook.com/Perfectotobakim
İki aracıda yakından tanıyorum kısaca yorum yapayım.

Superb in içi falan daha süslü,bej döşeme falan hoş duruyor.. Daha yumuşak ve konfora yönelik bir araç..

Bu Mondeo konforsuzdur demek değil tabiki Performans,Yol tutuşu,Sürüş tepkileri konusunda mondeo 1 değil 2 adım öndedir superbe göre..

2 aracıda kullandım.. Superb in yol tutuşundan hiç memnun kalmamıştım.. O kadar büyük bir araca o sürüş tepkileri hiç yakışmıyor.

Arka koltukta oturucam derseniz Superb çok güzel araçtır.. Yok ben kendim sürücem sürerken zevk alıcam performans,yol tutuş kalite beni tatmin etsin diyorsanız Mondeo.

İkisinin şuan fiyatları birbirine yakın hatırladığım kadarıyla.. Eğer Superb 5-6 bin lira ucuz olsa Superb derdim.

Ha mondeonun bir eksiside Kasa yeniliyecek olması.. Şu kasası bile 10 numarayken yeni kasası Yakıp geçer ortalığı :)

Buyrun ;

Çevrimdışı baba63

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.medyaurfa.com
Alıntı yapılan: Perfect;329402
İki aracıda yakından tanıyorum kısaca yorum yapayım.

Superb in içi falan daha süslü,bej döşeme falan hoş duruyor.. Daha yumuşak ve konfora yönelik bir araç..

Bu Mondeo konforsuzdur demek değil tabiki Performans,Yol tutuşu,Sürüş tepkileri konusunda mondeo 1 değil 2 adım öndedir superbe göre..

2 aracıda kullandım.. Superb in yol tutuşundan hiç memnun kalmamıştım.. O kadar büyük bir araca o sürüş tepkileri hiç yakışmıyor.

Arka koltukta oturucam derseniz Superb çok güzel araçtır.. Yok ben kendim sürücem sürerken zevk alıcam performans,yol tutuş kalite beni tatmin etsin diyorsanız Mondeo.

İkisinin şuan fiyatları birbirine yakın hatırladığım kadarıyla.. Eğer Superb 5-6 bin lira ucuz olsa Superb derdim.

Ha mondeonun bir eksiside Kasa yeniliyecek olması.. Şu kasası bile 10 numarayken yeni kasası Yakıp geçer ortalığı :)

Buyrun ;

Demekki araçların sürüş karakterleri sürücüden sürücüye fark ediyor...
Ben Ford Mondeo hiç kullanmadım ama;

İl Emniyet Müdürü Makam aracı olarak 3 yıl Ford Mondeo 2.0 TDCİ 140 HP kullandı. Sonrasında ise araç değiştirilerek Skoda SuperB Elegance 2.0 TDİ 170 HP oldu. Şöförü ile yapmış olduğum konuşmada SuperB'nin Mondeo'dan daha iyi olduğunu belirtti. Hala kullanıyorlar ve çok memnunlar..

Çevrimdışı Powolper

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

"Edremit Belediye Başkanı Tuncay Kılıç, kendisine yeni makam aracı aldı. Skoda Süperb yeni makam aracının piyasa değeri yaklaşık 85 bin TL.

Edremit'in Milliyetçi Hareket Partili Belediye Başkanı Tuncay Kılıç'ın ilk kez kullanılmaya başlanan yeni makam aracında güvenlik önlemlerinin en üst düzeyde tutulduğu dikkatleri belirtildi.

Bundan önce 11 yıllık Laguna otomobil ve Gallopper marka cipi kullanan Edremit Belediye Başkanı Tuncay Kılıç, eski makam araçlarıyla ilgili her fırsatta dile getirdiği tehlikeli seyahatlerden yeni makam aracı sayesinde kurtuldu."
                                                                                                                                                                                                                                                                     Cihan Haber Ajansı

Başka RENK bulamamışlarmı.

Protesto Amaçlı İmzalarımıza Resimi Ekliyelim Lütfen!

Çevrimdışı baba63

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.medyaurfa.com
Alıntı yapılan: Powolper;329642

"Edremit Belediye Başkanı Tuncay Kılıç, kendisine yeni makam aracı aldı. Skoda Süperb yeni makam aracının piyasa değeri yaklaşık 85 bin TL.

Edremit'in Milliyetçi Hareket Partili Belediye Başkanı Tuncay Kılıç'ın ilk kez kullanılmaya başlanan yeni makam aracında güvenlik önlemlerinin en üst düzeyde tutulduğu dikkatleri belirtildi.

Bundan önce 11 yıllık Laguna otomobil ve Gallopper marka cipi kullanan Edremit Belediye Başkanı Tuncay Kılıç, eski makam araçlarıyla ilgili her fırsatta dile getirdiği tehlikeli seyahatlerden yeni makam aracı sayesinde kurtuldu."
Cihan Haber Ajansı

Başka RENK bulamamışlarmı.

Bir önceki SuperB kasada bu renk tutuluyordu bence...
TBMM bürokrasisinde şuan makam araçların %80 i Passat ile SuperB...
Ford araçlar özellikle Mondeo daha çok eskort aracı olarak kullanılıyor..

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
beyaz renk mondeo gerçekten muhteşem arkadaşlar önden görüntüsünü görmedim ama.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ