škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Superb Katlanır Ayna

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı acapunco

• Superbaby
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bugun 1.4 TSI ELG. Superb mi oğuşlardan aldım. Fakat dikkatimi çeken bir durum oldu. Arabayı bana tanıtırken çeşitli özelliklerini sayıyordu. Ben de katlanır aynaları sordum nasıl ayarlanır diye. Superb de yok bu dedi. Ben de birşey demedim ama sonra eve gelince kullanım kılavuzuna baktım. Nasıl olacağını anlatıyordu. Ayna ayar düğmesinde hatta şeklini göstermiş. Ama ben hatırlamıyorum benim arabada böyle bir kısmın olduğunu yarın sabah bir daha bakacağım. L R 0 ve Isımıtma şekli varken katlama için gerekli kısım yoktu. Acaba bir üç kağıt mı var yoksa tüm superb elg. lar böyle mi? Superb sahipleri yardım edin. Yarın tekrar oğuşlar gruba gidip sormayı düşünüyorum. Katlanır ayna olması lazım donanım listesinde.

Çevrimdışı dgca

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
http://new.skoda-auto.com/TUR/model/newsuperb/Documents/SuperbKatalog.pdf
kataloğu incelerseniz elegance donanımda söz konusu aynaların standart olarak ısıtmalı ve katlanabilir olduğunu göreceksiniz..
Siz ayna ayar düğmenizdeki konumları bir daha gözden geçirin :ok:

hasan

• Ziyaretçi
Kılavuzunda katlanır ayna anlatan kısıma * bu işaretten koymuş olmasınlar?

Çevrimdışı Powolper

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
"acapunco" L 0 R üst kısmında ısıtma ve ayna katlma işaretlerini görüceksiniz üst kısma doğru çevirmeniz gerekicek.

Protesto Amaçlı İmzalarımıza Resimi Ekliyelim Lütfen!

Çevrimdışı Powolper

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Resim çok net değil fakat üst tarafta kutu şeklinde üstünde içe doğru ok olan bir simge olması lazım. Düğmeyi o konuma getirdiğiniz zaman aynalar kapanıcaktır. Eğer düğmeyi bulamadım diyorsanızda. Dışarı çıkın arabanın uzaktan kumandasından kilitleme tuşuna 5 6 sn. basın :) (Bıkmadan basın biraz uzun sürebilir) aynaların kapanması gerekir. Arabayı çalıştırdığınızda ise hiçbir işlem yapmadan otomatik olarak kendiliğinden açılır.
« Son Düzenleme: 23 Mart 2011, 02:59:37 Gönderen: Powolper »

Çevrimdışı acapunco

• Superbaby
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
üşenmedim indim aşağıya baktım varmış cidden ben görmemişim. Sağolun :)

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: acapunco;210922
demek ki satanlarında bişide haberleri yok garibim ne saftorik satıcılar şu memlekette:++:
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı Powolper

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;210966
demek ki satanlarında bişide haberleri yok garibim ne saftorik satıcılar şu memlekette:++:
:):):)

Alıntı yapılan: acapunco;210922

Önemli değil. Yardımcı olduysak ne mutlu bize :+1:

Çevrimdışı acapunco

• Superbaby
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Doğru diyosunuz haberleri yok. Ben de o an arabaya ulaşmanın şaşkınlığıyla bişey diyemedim. :)

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bende octi a5 standartlarında var diye biliyordum ama aldığımda yokmuş.acaba bu özelliği kaça yaptırırız ki serkan bey bu işe bir elatsa.

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: fenomen;211160
bende octi a5 standartlarında var diye biliyordum ama aldığımda yokmuş.acaba bu özelliği kaça yaptırırız ki serkan bey bu işe bir elatsa.
Elinle kapat gitsin hocam. Bunu için arabanın en az kırk yeri sökülür kanımca. Gerek yok bu kadar bızıklattırmaya bunun için. Çok elzem bir şey değil kanımca.

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Kapatmaya gerek yoktur Hocam için, km kareye 2 oto düşer Ortaca cami mevkiinde  :++:

Çevrimdışı ifeka

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;211160
kardeş, bende şu an 2010 octi elegance var ve katlanır ayna aynı superbde olduğu gibidir. Bu özellik octide de standarttır. Yani hem uzaktan kumanda ile aynalar kapanıyor hem de içeriden manuel olarak kapanıyor. Ayrıca Octide 4 kapı camı uzaktan kumanda ile açılıp kapatılabiliyor. Bu özellik superbde var mı bilemiyorum. Bilgisi olan varsa lütfen yazsın.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;211180
Elinle kapat gitsin hocam. Bunu için arabanın en az kırk yeri sökülür kanımca. Gerek yok bu kadar bızıklattırmaya bunun için. Çok elzem bir şey değil kanımca.
uğurcuğum haşmetlüm bi tnem mesele ne biliyormusun u zakdan kumandayla şöyle gerinerek vede kasılarak onun katlanmasıı seyretmek:++::++::++:

Alıntı yapılan: lrfan;211184
Kapatmaya gerek yoktur Hocam için, km kareye 2 oto düşer Ortaca cami mevkiinde :++:
mevzu bunun koforunu yaşamak hocam yoksa dediğin gibi aynen ammavelakin cuma günleri ortaca'nın pazarı olduğu için araç park etmek için  şehir merkezini 3 defa tavaf ediyorum bazende hiç bulamıyor en az 1 km uzak bi yerlerde bulabiliyorum.

Alıntı yapılan: ifeka;211441
kardeş, bende şu an 2010 octi elegance var ve katlanır ayna aynı superbde olduğu gibidir. Bu özellik octide de standarttır. Yani hem uzaktan kumanda ile aynalar kapanıyor hem de içeriden manuel olarak kapanıyor. Ayrıca Octide 4 kapı camı uzaktan kumanda ile açılıp kapatılabiliyor. Bu özellik superbde var mı bilemiyorum. Bilgisi olan varsa lütfen yazsın.
evet standartlarda var görünüyor ama işte doğuş oto politikası bazılarında da olmayabiliyor :sopa::sopa::sopa:octide olan zaten süperb de vardır,camların uzakdan açılıp kapanması var benim octide.:ok:
« Son Düzenleme: 24 Mart 2011, 07:49:49 Gönderen: fenomen »

Çevrimdışı acapunco

• Superbaby
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaş içeriden bagajı nasıl açabiliriz? Anahtar kontaktayken kontağın üzerindeki düğme bir işe yaramıyor sanırım.