škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Renault 9 Spring

Symbol · 62 · 40225

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı cnraru

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
2000 model boramı 2001 yılının sonunda askere giderken sattım sonrasındaustabirliğim bolu komando tugayı olunca babam bir araba alalım ve arada gideriz demiş ve galerici bir abimiz vardı ona 3.500tl lik bir çek vermiş ve bana bir brodway bul demiş ve arabayı hiç görmeden almış arabanın ilk sahibi imam idi biz aldığımızda 155000km de idi hiç tüp takılmamıştı ben askerden geldikten sonra beş altı ay kullandım birgün dükanın önünde pasta cila atarken bir müşterimizle arkadaşı geldi ve araba satılıkmı maşallah çok temiz deyip arabaya talip oldu bende niyetim var 5000tlye veririm dedim ve adam hiç düşünmeden aldı arabayı adam bir gün önce 94 fairwaye kapora vermiş ve kaporayı benim araba için yaktı ve esas olay bundan sonra başladı bu arkadaş bir yıl arabayı kullandıktan sonra 5000 tlye bir ustaya çatıyı yaptırma karşılığında verdi o ustada bir hafta sonra aynı köyden başka birine 5000tlye verdi şansa bu alanda benim müşterimdi oda iki yıl kadar kullandı onunda oğlu askerdi askerden gelince arabayı değiştirmek istedi arabayı satmadan kendine yeni bir araba aldı ve babasıda traktör alacaktı kendi traktörünü ve brodwayi verdi hemde yine 5000tl ye araba iki gün sonra başka köyden birine yine 5000tl'ye satıldı oda 6 ay kullandı ve yine başka köyden birine yine 5000 tlye satıldı son alan arkadaş alkol kullanan biriydi ve bir gece direğe vurdu ve araba ön kısmından çok büyük hasar aldı ve araba ortadan kayboldu arabayı çekicinin üstünde görünce üzüldüm gerçekten çünki biz sadece benzin otomatiğini değiştirmiştik bizden sonra alan kefye keder far ve stopları değiştirmişti ondan sonra alanlardan biride lastikleri ve eksozu değiştirmişti sadece gerçektende masrafsız ve kullanışlı araçlardın r9 lar ilginç olan araba bizden sonra 5-6 el değiştirdi ve herseferinde 5000 tl' satılmıştır. :)

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yazık olmus araca, o kadar insanoglunun isini görmüs, kahrını cekmis, sonrasında basına gelene bak :-)