škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Xenon ve LED Sinyal Yardımı

Tamer06 · 51 · 13893

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Asilinca cikar. Siyah parcadan tutun ya Allah Bismillah diyin gavurun gafasini koparircasina cekin :D

Çevrimdışı EMİR_EFE

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Çekinerekte olsa H7 6000K siparişini bende geçtim. Artık hacı bekler gibi bekliycez sanırım. Gelirde montajını yaparsak resim yüklerim bende.

Çevrimdışı Tamer06

• Çılgın Detaycı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: DDŞ;568032
Asilinca cikar. Siyah parcadan tutun ya Allah Bismillah diyin gavurun gafasini koparircasina cekin :D

Valla Besmelemi çekip o kadar asıldım ki artık ellerim acımaya başladı, ampul plastiğinin parmaklarımda izi çıktı ama genede çıkaramadım. Hafta sonu bi aksesuarcıya felan gitmek şart oldu. Gavurun kafasına o kadar asılsam belki kopmuştu. :D :D Zaten bu hafta sonu bi aksilik olmazsa jantları taktıracağım bakalım. Dört gözle hafta sonunu bekliyorum. :D

Çevrimdışı Tamer06

• Çılgın Detaycı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: EMİR_EFE;568053
Çekinerekte olsa H7 6000K siparişini bende geçtim. Artık hacı bekler gibi bekliycez sanırım. Gelirde montajını yaparsak resim yüklerim bende.

Çekinmenize gerek yok bi sıkıntı çıkarsa satıcıya foto atıp para iadesi istersiniz. ;) Benim xenon 28 günde geldi neden bilmiyorum ama Çin gümrüğüne takılmış, ondan biraz uzun sürdü. Sizinkinde bir aksilik olmazsa en fazla 20-25 güne gelir. ;) Bu arada, bende sizin xenonları dört gözle bekler oldum. :D
« Son Düzenleme: 31 Mart 2016, 16:44:45 Gönderen: Tamer06 »

Çevrimdışı JrSlim

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Tamer06;568413
Valla Besmelemi çekip o kadar asıldım ki artık ellerim acımaya başladı, ampul plastiğinin parmaklarımda izi çıktı ama genede çıkaramadım. Hafta sonu bi aksesuarcıya felan gitmek şart oldu. Gavurun kafasına o kadar asılsam belki kopmuştu. :D :D Zaten bu hafta sonu bi aksilik olmazsa jantları taktıracağım bakalım. Dört gözle hafta sonunu bekliyorum. :D

naptınız jant işini farklı açılardan foto bekliyoruz :)

Çevrimdışı EMİR_EFE

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Tamer06;568414
Çekinmenize gerek yok bi sıkıntı çıkarsa satıcıya foto atıp para iadesi istersiniz. ;) Benim xenon 28 günde geldi neden bilmiyorum ama Çin gümrüğüne takılmış, ondan biraz uzun sürdü. Sizinkinde bir aksilik olmazsa en fazla 20-25 güne gelir. ;) Bu arada, bende sizin xenonları dört gözle bekler oldum. :D

Bugün siteye baktım benim kargo uçakta görünüyor. Kısmet bakalım farın arkasının fotosunu çekmişsiniz, benim farın arkası hiç öyle değil Plastik bir kapak varmış gibi duruyor bende montajı ara aparatmış gibi duruyor ama hayırlısı bakalım gelince bakacaz bir çaresine artık. :o

Çevrimdışı Tamer06

• Çılgın Detaycı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: JrSlim;569006
naptınız jant işini farklı açılardan foto bekliyoruz :)

Jantları hafta sonu taktırdım, fabişe bir kere daha aşık oldum.:)

resim yüke

resim yükle

Işığın açısından mıdır nedir güzel foto yakalayamadım. En güzel gelen iki foto attım artık. :o Bide jantların kolları gözle bakınca çok parlıyor ama o parlaklığı fotolarda yakalayamıyorum :(

Çevrimdışı Tamer06

• Çılgın Detaycı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: EMİR_EFE;569057
Bugün siteye baktım benim kargo uçakta görünüyor. Kısmet bakalım farın arkasının fotosunu çekmişsiniz, benim farın arkası hiç öyle değil Plastik bir kapak varmış gibi duruyor bende montajı ara aparatmış gibi duruyor ama hayırlısı bakalım gelince bakacaz bir çaresine artık. :o

Ooo iyi uçakta görünüyorsa çabuk gelir. Benim ampuller Çin gümrüğüne takıldığı için biraz geç geldi. Zaten farın içini o kapakları sökerek fotosunu aldım. ;) Büyük ihtimal bizim farlar aynıdır bence. Zaten o kapaklar ufacık kesilip balastlar dışarı bağlanacak.
« Son Düzenleme: 04 Nisan 2016, 19:10:44 Gönderen: Tamer06 »

Çevrimdışı EMİR_EFE

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Tamer06;569069
Jantları hafta sonu taktırdım, fabişe bir kere daha aşık oldum.:)

resim yüke

resim yükle

Işığın açısından mıdır nedir güzel foto yakalayamadım. En güzel gelen iki foto attım artık. :o Bide jantların kolları gözle bakınca çok parlıyor ama o parlaklığı fotolarda yakalayamıyorum :(

Maaşallah kazasız belasız sürüşler dilerim. Jantlar ateş ediyor fenaaaa.

Çevrimdışı Tamer06

• Çılgın Detaycı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: EMİR_EFE;569130
Maaşallah kazasız belasız sürüşler dilerim. Jantlar ateş ediyor fenaaaa.

Teşekkürler, çok sağolun :)

Çevrimdışı JrSlim

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
çok güzel olmuş maşallah :)

sırada kapıdaki çıtaların sökülmesi ve spor yay var sanırım :D

Çevrimdışı Tamer06

• Çılgın Detaycı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: JrSlim;569371
çok güzel olmuş maşallah :)

sırada kapıdaki çıtaların sökülmesi ve spor yay var sanırım :D

Teşekkürler. Söylediklerinizin ikisinide çok düşündüm ama vazgeçtim. Çünkü yan kapı çıtalarına dikkat ediyorum da tarlaya dönmüş valla. O çıtalar olmasa kapılar berbat olurdu herhalde. Hatta geçenlerde sanırım avm otoparkında oldu sağ ön kapıyı hayvanın biri ezmiş çok belli değil ama benim her gördüğümde sinirim bozuluyor. Bilirsiniz bizim arabaların sacı gayet sağlam ve kalın, yavaş bir dokunuşla ezilecek gibi değil. Artık ne kadar hızlı vurduysa.

Kapıya yansıyan polonun ön lastiğine dikkat

resim yükle

resİm yÜkleme

Spor yay işinide düşündüm ama o iş için kilolu olmamak lazım ya :uve:

Tatile giderken çekildi bagaj tavana kadar full çakılı ve +1 kişi :)

resim yuklemek

Yay olsa sürtme yapar gibi, sizce 40mm yay sürtme yapar mı?
« Son Düzenleme: 07 Nisan 2016, 17:01:18 Gönderen: Tamer06 »

Çevrimdışı JrSlim

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Ben yapmayacağını düşünüyorum.

Çünkü yayda esneme payı da azalıyor, dolayısıyla ağırlık aracı bu kadar indirmeyecektir.

Bu arada yüklü hali çok ideal olmuş, hep öyle mi gezseniz acaba :D

Çevrimdışı Tamer06

• Çılgın Detaycı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: JrSlim;570480
Ben yapmayacağını düşünüyorum.

Çünkü yayda esneme payı da azalıyor, dolayısıyla ağırlık aracı bu kadar indirmeyecektir.

Bu arada yüklü hali çok ideal olmuş, hep öyle mi gezseniz acaba :D

:D :D Doğru söylüyorsunuz  esneme payının azalacağını hiç düşünmemiştim. Belki ilerleyen zamanlarda yay işine girebilirim. :)

Çevrimdışı EMİR_EFE

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Merhaba sonunda aliexpresten sipariş verdiğimiz xenonlar geldi koşa koşa taktırmaya Tunning 16 atölyeye gittim fakat arkadaşım bu xenonları senin arabaya takmam dedi. sebebini sorduğumda balast ların üzerinde can bus yazmıyor gibi birşeyler söyledi kafam basmadığı için tabiki anlamadım vag grup arabalarda bu tip balastlar beyin yakmaya kadar gidiyor başımıza geldi gibi şeyler söyledi. Haliyle ürktüğüm için taktırmadım bu konuda bilgisi olan arkadaş varmı. Bana bi yardımcı olurmusunuz.