škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Nasıl Özlemişim Anlatamam

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı turgutktu

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
arkadaşlarım biliyorsunuz Fabia II Scout Kullanıcısıyım ve Arabamdan Çok Memnunum.
Yaklaşık 15-20 gün önce ufak bir kaza yaptım arkadan bmw 520 ye çarptım bmw'de bir sorun olmadı ama bende tamponda Çeki demirinin olduğu yerde ufak bir çatlak oluştu sağ çamurluk çarmadan kaynaklı bir göçük oluştu
sonuçta arabamdan 10 ayrı kaldım araç hazır buyrun gelip alabilirsiniz dediklerinde acayip bir duygu hissettim servisin araç teslim yerine gittiğimde arabamı görünce yemin ediyorum kaput üstüne yatıp sevesim öpesim geldi insanlar vardı çekindim biraz.
neden bunu dedim
ikame araç verdi sigorta almaz olsaydım 2015 model nissan micra ama yok ya skoda üstüne tanımam hastalık bu olsa gerek.
Haydi iyi forumlar....

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Allah kavusturmus :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Böylece geçmiş olsun.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı brkdmr38

• VAG GRUP FUNS
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Geçmiş olsun.
En büyüğü bu olsun İnşaallah.
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da  yavaşlaması gerekiyorsa, \'Hak, kural\' falan demeden, ilk davranan, canının ve malının kaderini başkasının inisiyatifine bırakmayandır!

Çevrimdışı adnan58

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Geçmiş olsun bende ufak bi kaza yaptım benim bugün tam 1 ay oldu ve yalan olmazsa haftasonuna çıkacak.yemin ediyorum utanmasam arabanın başında ağlayacam..kaskosu sigortası aman aman lüzum yok kaza bela uzak olsun..lanet bu işler 10 gün sonuç bekle 10 gün eksperle dövüş şükür bitti gibi gibi..

Çevrimdışı aeneskral

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.youtube.com/user/aeneskral1