škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fabişlerin 2. El Piyasası

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Savas7090

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar Merhaba,

2016 yılında almış olduğum Fabia aracımı 2 gün önce sattım. İlanda 8 gün durdu ve çok arayan oldu. Yen'i alacak arkadaşlar için bu yazıyı yazıyorum. Araçtan çok memnun olursunuz ve klasik söylenen Skodanın ikinci eli yoktur hurafelerine de inanmayın. İkinci el piyasası gayet iyi aracın. :)

Hepinize güzel sürüşler:) Fabia candır

Çevrimdışı coxcomb

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
zaten trafikteki fabia sayısı da git gide artıyor. donanım ve işlevsellik insanlara cazip geliyor muhtemelen :)

Çevrimdışı jackalcarlos_18

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Savas7090

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: jackalcarlos_18;622400
Araciniz neydi ve kaca sattiniz acaba?

Aracım 2015 model ama 2016 Ocak trafiğe çıkışlıydı 1.2 TSI DSG Style gümüş gri renkti. 9500 km deydi. 60600 e sattım.

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Savas7090;622404
Aracım 2015 model ama 2016 Ocak trafiğe çıkışlıydı 1.2 TSI DSG Style gümüş gri renkti. 9500 km deydi. 60600 e sattım.

Ucuza gitmiş yahu? Acele olarak mi sattiniz yoksa oyle bekliyormuydu satista?. Acele degilse biraz ucuza gitmis 1000-2000 ustune satabilirdiniz eger bir sikintisi boyasi kazasi falan yoksa. Yine de hayirlisi olsun yenisini alip gule gule binin

Çevrimdışı Savas7090

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: jackalcarlos_18;622491
Ucuza gitmiş yahu? Acele olarak mi sattiniz yoksa oyle bekliyormuydu satista?. Acele degilse biraz ucuza gitmis 1000-2000 ustune satabilirdiniz eger bir sikintisi boyasi kazasi falan yoksa. Yine de hayirlisi olsun yenisini alip gule gule binin

Açıkcası bende sonra öyle düşündüm ama sonradan da iyi geldi fiyatı. 63 65 isteyenlerde var ama kaç aydır duruyor arabalar. Belki 61.500 civarı satsam daha iyi olurmuş haklısınız. Çizik yoktu arabada. Artık hayırlısı olsun.

Çevrimdışı Engin E.

• H u r d a c ı
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Her model için bu geçerli değil ama... 2008 dizel amb fabia 2 yi 2 ayda anca satabildim 28 e ...arabayı beğenmediler deseniz değil, arayan bile olmadı pek...( nisan mayıs ayları)

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Fabia 1 ucube, Fabia 2 yi biraz toparladilar ama o Skoda imajini yikamadilar, Fabia 3 hakikaten guzel arac ve imaji kurtardi yani

Çevrimdışı coxcomb

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Fabyacı;622507
Her model için bu geçerli değil ama... 2008 dizel amb fabia 2 yi 2 ayda anca satabildim 28 e ...arabayı beğenmediler deseniz değil, arayan bile olmadı pek...( nisan mayıs ayları)

hocam insanlar fabia 2'de vag imajını göremediği için piyasası biraz yok ancak akıllı kullanıcı için mükemmel araç bence.

Çevrimdışı Gökhan_55

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Benim ilk skoda arabam fabiş 3 oldu çok ama çok memnum.