škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

yeni fabia yorumlarınız önemli

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı A.L.P.E.R

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fabiayenii;603943
yakıt konusu da canımı sıktı fabrika verileriyle alakası yok. 1,5 depo oldu hala ortalama 10larda

Benimde 10 lardan aşağı inmiyor nazik kullanmama rağmen ayrıca fabrika verilerini her araçta tutturmak çok zor

Çevrimdışı fabiayenii

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
[MENTION=14289]smtcglr[/MENTION] söylediklerinizi dikkate alarak yazıyorum. forum kurallarına baktım. samet bey henüz satamadım dün arayan oldu bugün tekrar görüşücez 56binden fazla vermiyorlar yeni fiyat listesine bakmayın bayiler hala 60bine veriyor

Çevrimdışı jackalcarlos_18

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ellerinde olanlari 60 e verirler normaldir zaten 2-3 aydir ellerinde olan araclara zam yapamazlar ama yeni gelecek araclari hic acimadan gecirirler

Çevrimdışı bekomach

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fabiayenii;604038
[MENTION=14289]smtcglr[/MENTION] söylediklerinizi dikkate alarak yazıyorum. forum kurallarına baktım. samet bey henüz satamadım dün arayan oldu bugün tekrar görüşücez 56binden fazla vermiyorlar yeni fiyat listesine bakmayın bayiler hala 60bine veriyor

Seda Hanım Merhabalar,

Mesajlarınızı yeni gördüm ve çok şaşırdım, başka insanların lafıyla araba mı değiştireceksiniz yani?

Ben çok araba değiştiren bir aileden geliyorum, Fabia 5.aracım daha önce Audi A6, Passat, Polo ve Golf kullandım.

Olaya tamamen sizin açınızdan bakıyorum: Yukarıda saydığım 5 arabadan kullanması en pratik olan Fabia tartışmasız, beklediğimden çok daha iyi, peformanslı, rahat, güvenli, aksesuarlı, az yakıyor (muhtemelen siz çok yakın mesafelerde kullanıyorsunuz). İkna olmadınız diyelim

1- Fabia'yı satıp o fiyata ne almayı planlıyorsunuz?
2- 56bin lira vermeleri gayet normal, dua edin BMW almamışsınız, kontağı çevirince kafadan 10000tl kaybeden bir sürü araç var bilginiz olsun.
3- Etrafın sözleriyle ne kadar yaşayabilirsiniz? Ben de Ankara'nın en elit semtlerinden birinde oturuyorum,ama memurum ve imkanım çerçevesinde Fabia'ya biniyorum çok da memnunum.

Etrafımda yaşıtlarım BMW 320i, 420d, Mercedes CLA, Audi A3 gibi 150binlik araçlara biniyor. Benle yaşıt bir komşumuz Panameraya biniyor. Şimdi ben ne yapayım ağlayım mı? Fabia'ya bindim ne kaybettim? Sakın yanlış anlamayın ama daha önce Audi A6 da kullandım o zaman ne geçti elime? Hiçbir şey,bir mekana gidince bakışlar üstünüzde oluyordu, ama üstüne aylık 1000TL mazot parası veriyorduk... İstediğinizin bu olduğuna emin misiniz?

Bence rahat olun, milleti takmayın bakın Fabia gibi keyifli araç zor bulursunuz, sonra gidip Polo, Fiesta falan alırsanız üzülebilirsiniz benden söylemesi...

Çevrimdışı jackalcarlos_18

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=14748]fabiayenii[/MENTION] [MENTION=12762]bekomach[/MENTION] 2015 Opel Corsa Dizel istiyor sanitim. Bence şikayetci ise değistirsin aracindan memnun degilse 1 sefer soguduysa artik zor. Ama 3 ay sonra acacagi konubaşligini görur gibiyim;
1. Alternatif: Neden Fabia satilip Corsa alinmaz örnekli anlatim
2. Alternatif: 3 ay önce sattigim aracimi ariyorum bulan özelden ulaşsin lütfen

Fabianizi satacaksaniz çok yakiyorsa Cidden söyluyorum 2013 model Dizel Corsa bakin 2015 alip yanina bir bira açip aglama olasiliginiz cok yuksek

Çevrimdışı ilkerol

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Maşallah diyim de bu ankara nin ayazında ve trafikte aracımın yol bilgisayarı bugün 6.3 lt gösteriyordu ortalama olarak. Gayet iyi bir değer bence. Gaz pedalı ile bağımız direk olarak etkiliyor. Diyelim ki yakıtı fazla, en azından performansı var ve vergisi düşük. Hem üst vergiden olup da hem de fabiş ten daha fazla yakan  ve onun kadar gitmeyen çok araç var. Allah a şükür bu aracı seçmişim genel olarak memnunum.