škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fabia 3 küçük dokunuşlar

kaleli17 · 138 · 36477

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı jackalcarlos_18

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kaleli17;529091
Öncelikle merhaba toygar bey.. Evet krom çizgileri ben daha sonradan yaptım.. Açıkcası sizin belirttiğiniz üzere krom çıtaları aşağıya kadar indirmeyi düşündüm. Ancak açıkcası ben biraz sadelikten yana olduğum sadece bu şekilde ince bir çizgi yapmak istedim.. Kapıyı kapattığımda açıkcası özellikle akşam çok hoş bir çizgi olduğu gözüküyor. Tabi sizin görüşünüze saygı duyuyorum.. Yapmak isteyen arkadaşlar bir fikir olmuş oldu.. Değerli görüşleriniz için teşekkür ederim :gut:

Dostum senin bu kapı eşiği krom çitalardan ben de bugun aldim aliexpressten elime ulaşti ama arakalarindaki çift tarafli bantlar hiç de güven vermedi. Bunun montajı için kenarlardaki bant şeritlere ek olarak ortaya da bant atsammi ne dersin?. Ayrica kromlarin etrafi cok ince siyah lastikle geçildigi icin hafif bir yükselti farkli oluşuyor bunlar suyu geçirmesin diye konmuş sanirim ama bunu monte ederken sanki yapişma cok kuvvetli olmayacak gibi. Bu konuda tecrubelerinze dayanarak bir tavsiye verebilirmisin?

Çevrimdışı FabiaYarışMavisi

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: jackalcarlos_18;593546
Dostum senin bu kapı eşiği krom çitalardan ben de bugun aldim aliexpressten elime ulaşti ama arakalarindaki çift tarafli bantlar hiç de güven vermedi. Bunun montajı için kenarlardaki bant şeritlere ek olarak ortaya da bant atsammi ne dersin?. Ayrica kromlarin etrafi cok ince siyah lastikle geçildigi icin hafif bir yükselti farkli oluşuyor bunlar suyu geçirmesin diye konmuş sanirim ama bunu monte ederken sanki yapişma cok kuvvetli olmayacak gibi. Bu konuda tecrubelerinze dayanarak bir tavsiye verebilirmisin?

Eğer 3m se yapıştırıcılar yüzeyi iyice silin yapıştırın ve üzerine oturun ya da elinizle şöyle 1 dk ye yakın bastırın. 6 ay oldu bende ince demiştim ama taş gibi duruyor. Olmazsa kendiniz çift taraflı bant alırsınız

Çevrimdışı -CND-

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Yapışkan bantların yüzeye tutunmalarını maksimum hale getirmek için temas yüzeyinin yağ, nem, kir, toz vb. maddelerden tamamen arındırılmış olması gerekmekte. Bunun için ipa (izopropil alkol) ile yüzeyi temizledikten sonra çıtaları yapıştırmanızı tavsiye ederim.

Ipa ile suyu 1-1 oranda karıştırmanız yeterli olur. İhtiyaca göre farklı oranlarda da karıştırılabilir ancak 1-1 oranı yüzey hazırlığı için yeterli gelecektir.