škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Octavialarda alarm mevcutmu

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Rocke37

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Hangi durumlarda alarm çalıyor bu araçlarda daha doğrusu alarm var mı bu araçlarda

Çevrimdışı Darken

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı khalil

• Kahraman Üye
  • KAMIQ
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Rocke37;637030
Hangi durumlarda alarm çalıyor bu araçlarda daha doğrusu alarm var mı bu araçlarda
Vag-com ile açılabiliyor. Aktifleştirildiğinde kapı kilitli iken kapı kollarından biri içerden açılmaya çalışıldığında
korna şeklinde alarm çalıyor.
« Son Düzenleme: 28 Nisan 2018, 10:57:14 Gönderen: khalil »

Çevrimdışı izmirli öğretmen

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
2014 oktavıa içerde hareket sensörü var .Camı açık bırak ,kolunu içeri uzat başlar ötmeye.Dışarıdan yok.Kapatılıp açılabiliyor düğmesi var içerde

Çevrimdışı khalil

• Kahraman Üye
  • KAMIQ
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Rocke37;637042
Yetkili servis mi açabiliyor.

Yetkili servis Vag-com kodlama yapmıyor veya yapamıyor. Bilemiyorum ama yapmadıkları kesin. Size yakın, tecrübeli bir vag-com uzmanından bu konuda yardım alabilirsiniz.

Çevrimdışı ckeskin

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Makyajlı kasalarda ben alarm var diye biliyorum. Daha hiç öttürecek bir durum olmadı ama sürücü kapısı tarafında yanıp sönen kırmızı bir uyarı ışığı var. Bir ara biraz sallayıp bakılabilir G sensörü var mı? Ötüyor mu diye.

Çevrimdışı rduran

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ckeskin;637094
Makyajlı kasalarda ben alarm var diye biliyorum. Daha hiç öttürecek bir durum olmadı ama sürücü kapısı tarafında yanıp sönen kırmızı bir uyarı ışığı var. Bir ara biraz sallayıp bakılabilir G sensörü var mı? Ötüyor mu diye.

Yanıp sönen kırmızı ışık benim 2013 ambition modelde de var. Onun alarm ile ilgisi yok. Yalnız ben alırken elegans donanımlarda iç ortam gözleme ile çalışan alarm vardı.

Çevrimdışı wampir2000

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar alarm var ama sadece kapı kitli iken belli sarsındılarda veya içerdeki hareket sensörü bir hareket verdiyse çalıyor. Bazen istem dışı içerde biri varken kitliyorum ben gelene kadar ötmeye başlıyor. :)

Çevrimdışı cagatayozkan

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
merhaba

Aracım 2016 octavia style  
Geçen günlerde 2 3 saatlik boş bir vaktim vardı ve biryerde beklemem gerekti ,bende uyumaya karar verdim. nasıl olduğunu hatırlamıyorum arka koltukta uyuyordum. Sonra uyandım içerisi havasızdı kapıyı açayım dedim kapıyı içerden açtığım gibi alarm çalmaya başladı . Önce irkildim sonra kendime gelince anahtarın açma düğmesine bastım alarm durdu . Anlayacağınız style donanımda alarm var

Çevrimdışı muratladikli

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bende de 2015 elegans var. 3 sene sonra ilk defa geçen ay alarmının sesini duydum. Yaklaşık bir 10 dk sallamadım. Sonra beni uyardılarda farkına vardım.