škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

fabiamın ön konsolundan ses geliyor

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı edebi24

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
teybin üst tarafından ses geliyor.boyle araba sarsıldıkça gıcık bir ses geliyor.bir yere götürdüm.ön konsolun torpidonun tamamen sökülmesi gerkitğini soyledi.çıkartıp araya silikon koyacaklarmıs.istanbul anadolu yakasında nereye götürmeyelim sizce.yardımlarınız bekliyorum

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
:wlc:

Havalandırma kanallarının arasına ve civarına sünger takviye koyuyorlar genelde...

Göztepe kavşağı arkasında Seçkin otomotiv var, Erhan Usta işini bilir.

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

hakanerdogan

• Ziyaretçi
kafayı sıyırttırmıyorsa size, =kendimce= önermem, çok yer sökülüyor...

Çevrimdışı azakoglultd

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
korku filmi gibi , ustanın çatırdata çatırda ta söktüğü geldi gözümün önüne ki anasını ağlatır bizim ustalar bunun

Çevrimdışı AhmetH

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Dalga  geçmiyorum   ama  kaba  kuvvet  bazen  en  iyi  çözümdür :D

ses  gelen  yere  vurun   düzeliyorsa  ne ala..

vectramızda   gösterge tablosunda  km sayacaının  aydınlatması  yanmıyordu  ufacık ampül için  koca konsolu  yetkili serviste bile indirtmek istemedim..

neden sonra  bir  vuralım  dedik   yandı  :D  şimdi o arada  sönüyor  ben vuruyorum   tokat  manyağı  yaptım  garibimi.. :D

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: AhmetH;44637
Dalga geçmiyorum ama kaba kuvvet bazen en iyi çözümdür :D

ses gelen yere vurun düzeliyorsa ne ala..

vectramızda gösterge tablosunda km sayacaının aydınlatması yanmıyordu ufacık ampül için koca konsolu yetkili serviste bile indirtmek istemedim..

neden sonra bir vuralım dedik yandı :D şimdi o arada sönüyor ben vuruyorum tokat manyağı yaptım garibimi.. :D
ama bazen en iyi seçimdir.modem çalışmıyodu yumruğu kodum çalıştı:D
ama geçen sene bilgisayar çalışmadıydı (eskiydi zaten 7 yıllık:D) tekmeyi kodum paramparça oldu toplamaya çalıştım biraz topladım ama olmadı 1 ay sonra yenisini aldım:D

Çevrimdışı saday

• CABRİO
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: edebi24;44623
teybin üst tarafından ses geliyor.boyle araba sarsıldıkça gıcık bir ses geliyor.bir yere götürdüm.ön konsolun torpidonun tamamen sökülmesi gerkitğini soyledi.çıkartıp araya silikon koyacaklarmıs.istanbul anadolu yakasında nereye götürmeyelim sizce.yardımlarınız bekliyorum
Merhaba aynı sorun bendede var bir gün kafaya koyup sesin geldiği yeri ön konsolda elimle bastırarak bulmaya çalıştım,ses tam olarak orta havalandırma ızgara üst bölgesinden geliyordu gırç gırç diye.
Bende dikkatlice orta havalandırmayı söktüm baktım,orta havalandırmanın girdiği boşluğun üstüne bastırınca ses geliyordu,ayrıca direksiyonu ileri geri hafifçe kasıncada aynı yerden ses geliyordu,poliüretan malzemem vardı bunlarda kesip konsalu desteklemeye çalıştım ama ses kesilmedi,çünkü ses orta havalandırma boşluğu kenarlarının plastik olmasından ve esnemesinden dolayı geliyordu uğraştım ama olmadı,bende geri taktım havalandırma ızgarasını ve sesi dinlemeye devam ediyorum,konsol söktürme işini yaptırmak istemiyorum eskisinden beter olursa diye korkumdan cesaret edemedim.Sen yaptırırsan ve olumlu bir netice elde edersen bende cesaretlenirim belki..

Çevrimdışı ero__

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Dalga  geçmiyorum   ama  kaba  kuvvet  bazen  en  iyi  çözümdür :D

ses  gelen  yere  vurun   düzeliyorsa  ne ala..

vectramızda   gösterge tablosunda  km sayacaının  aydınlatması  yanmıyordu  ufacık ampül için  koca konsolu  yetkili serviste bile indirtmek istemedim..

neden sonra  bir  vuralım  dedik   yandı  :D  şimdi o arada  sönüyor  ben vuruyorum   tokat  manyağı  yaptım  garibimi.. :D

Vuracaksanız vuracağınız yere önce bir havlu koyun havluya vurun ;)

Çevrimdışı demir_01

• O şimdi asker
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Dalga geçmiyorum ama kaba kuvvet bazen en iyi çözümdür :D

ses gelen yere vurun düzeliyorsa ne ala..

vectramızda gösterge tablosunda km sayacaının aydınlatması yanmıyordu ufacık ampül için koca konsolu yetkili serviste bile indirtmek istemedim..

neden sonra bir vuralım dedik yandı :D şimdi o arada sönüyor ben vuruyorum tokat manyağı yaptım garibimi.. :D
arkının broadwayda benımde basıma geldı.gosterge ısıkları yanmıyordu bı kodum yandı :D

Çevrimdışı edebi24

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lrfan;44628
Şu tip manzaralar çıkabilir  :)

bnm araba da skoda.siz bunu söktürmek için ne kadar para verdiniz.yetkili serviste ne kadar isterler bu işlem için

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bu fotolar internetten, ama bu işlemin gerçek fiyatını bir servise telefon edip sorabilirsiniz.

Benim devamlı gittiğim Şahkan Oto'yu arayın, Serkan Ustam vardır, yardımcı olur, forumdan olduğunuzu da belirtin hatta.

http://www.sahkanotomotiv.com/iletisim.htm

Çevrimdışı serhan

• VRS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.sahkanotomotiv.com
Genelde konsolden gelen sesleri ön konsolün ana civatalarını gevşetip sıktığımızda çözümlenebiliyor...Bazen komple dağıtmakta gerekmiyor...
20V Turbo
Laurin&Klement..

Çevrimdışı Pacamann

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Yav arabayı bu kadar soyacak ne var bu seste! Aman diyim...
Ortadaki havalandırma deliklerinin olduğu parçayı yerlerinden çıkarıp (hafifçe aralasanız da olur) ileriye doğru bir kartvizit (ya da benzer bir şey) sokuşturunca ses mes kalmıyo, basit çözüm :))
ya da aşağıda söylendiği gibi sünger takviyesiyle oluyo...
:wsh:

Çevrimdışı mihalgazi

• Site Güvenliği
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ero__;44837
Vuracaksanız vuracağınız yere önce bir havlu koyun havluya vurun ;)
niye barnah izi kalmasın diyemi gomutaanııım...:vur::plc::adm::sopa::++:

SKODATURKEY ailesi bir AYRICALIKTIR