škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

SuperB Kasko

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı erharp32

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar merhaba, Malum yeni yıla girdik ve Sigorta, Kasko aranları değişti. Yeni güncel kasko ve sigorta yaptıran üyelerimiz tutarları ve özellikleri parlaşırsa (Ör: Yaş 27 hasarsızlık %40 Sigorta 530 Kasko 1600 orjinal ekipman ikame araç vs.) herkes için fiyatlar referans olur ve fiyat alırken dikkat ederiz.

Çevrimdışı bosphorus

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: erharp32;632469
Arkadaşlar merhaba, Malum yeni yıla girdik ve Sigorta, Kasko aranları değişti. Yeni güncel kasko ve sigorta yaptıran üyelerimiz tutarları ve özellikleri parlaşırsa (Ör: Yaş 27 hasarsızlık %40 Sigorta 530 Kasko 1600 orjinal ekipman ikame araç vs.) herkes için fiyatlar referans olur ve fiyat alırken dikkat ederiz.

Kasko bedellerinde çok sayıda parametre işin içine giriyor. Örneğin yaşadığınız yerde önemli. Aynı araç için büyük bir şehirde ödeyeceğiniz kasko ile küçük bir Anadolu şehrinde ödeyeceğiniz prim aynı sigorta şirketinin aynı kasko paketi için bile çok farklı çıkabilir. Ayrıca İstisnaları fazla tutup primleri düşük çıkan kasko paketleride var. Kasko için ödeyeceğiniz para ne kadar önemliyse poliçenin içeriği de o oranda önemli. Düşük prim ödemek için dar kapsamlı bir kasko yaptırıldığında, ihtiyacınız olduğunda kaskonuz ilgili durumu kapsamadığı için işinize yaramayabilir.

Çevrimdışı erharp32

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Çok detaya girmeden üstad, örnekleme yaptığım gibi paylaşımlar olur ise faydalanırız diye düşünüyorum.

Çevrimdışı schumici

• Turbo Benzinli
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.schumici.simplesite.com
Çok detaya girmeden olmuyor işte kasko, en basitinden ikame aracın gün sayısı, ikame verilecek aracın segmenti bile fiyat farkı demek. İmm bedeli, hasar sonrası tamirat yada değişim, orjinal parça muadil parça, yetkili servis özel servis, yaş, aracın sportifliği, yaşanılan şehir, meslek grubu... o kadar çok etken var ki kaskoda. Yuvarlak hesap birşey söylemek neredeyse imkansız

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı Sultan.Baybars

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: schumici;632486
Çok detaya girmeden olmuyor işte kasko, en basitinden ikame aracın gün sayısı, ikame verilecek aracın segmenti bile fiyat farkı demek. İmm bedeli, hasar sonrası tamirat yada değişim, orjinal parça muadil parça, yetkili servis özel servis, yaş, aracın sportifliği, yaşanılan şehir, meslek grubu... o kadar çok etken var ki kaskoda. Yuvarlak hesap birşey söylemek neredeyse imkansız

Furkan çok doğru tespitler korkuttun beni valla

Çevrimdışı bozkan38

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Gulf full kasko 14 gün iki kez muadil araç, orjinal cam yetkili servis orjinal parça 1008tl. Memur indirimi full hasarsızlık indirimi (%60 mı oluyo son tam bilmiyorum) ve firma indirimli yaptırdım. Şehir Kayseri yaş 38.

Çevrimdışı izmirli öğretmen

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Benim de 19 Şubatta bitiyor . Octavia araç En uygun ankara sigorta dan aldım 2014 model araç 750 tl istediğim servise gidebilirim orijinal cam her şey full  en yakın 1060 tl sampo verdi o çok güvenilir değil gibi geldi.. 4. yıl indirimi var

Çevrimdışı erharp32

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Yorum yapan üyelere teşekkür ederim paylaşımlar çoğalır ise insanlar en azından fikir sahibi olur fiyatlar gayet iyi

SM-N935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı fatihatilla

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • https://www.youtube.com/otodunyam
Çevreye eşe dosta firmalara sordum bana en uygun 2750 TL çıktı , Arabayı yedinci ayda almıştım yaş 27.  Bu fiyatlara üç yıl kasko yapan insanlar var. :) :)

Çevrimdışı erharp32

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fatihatilla;632635
Çevreye eşe dosta firmalara sordum bana en uygun 2750 TL çıktı , Arabayı yedinci ayda almıştım yaş 27.  Bu fiyatlara üç yıl kasko yapan insanlar var. :) :)

Çok yüksek geldi rakam bana. [MENTION=16032]bozkan38[/MENTION] arkadaşımızın aracı da süperb ama fiyat çok makul.

Çevrimdışı fatihatilla

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • https://www.youtube.com/otodunyam
[MENTION=15299]erharp32[/MENTION] Herkes aynı şeyi söylüyor firmalarda , yaş küçük, ilk araç vs vs vs :) Yapmadım duruyor.

Çevrimdışı Ümit Kepoğlu

• SuperB
  • Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı erharp32

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Ümit Kepoğlu;632732
yas 24
ilk arabam
kasko 2750
Gençlerin işi ve ilk araba alanların işi gerçekten zor Ne diyeyim Allah yardımcısı olsun gençlerin

Çevrimdışı Ümit Kepoğlu

• SuperB
  • Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: erharp32;632733
Gençlerin işi ve ilk araba alanların işi gerçekten zor Ne diyeyim Allah yardımcısı olsun gençlerin

taksit imkanı olmasa yanmıştık =)

Çevrimdışı erharp32

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
9 taksit den aşağı böldürme değilse ödemesi zor olur[emoji3]