škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Süperb mi satıyorum. Burdan biri alsın isterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı diziseti

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar çok sevdiğim aracımı satıyorum. internet sitelerine koymadan burada ki arkadaşlara vereyim dedim. çok memnunum ama artık e serisi bir mercedes zamanı geldi. araç 58 binde 2015 12. ay çıkışlı yeni kasa beyaz prestij. 2018 model kışlık yazlık michlen lastikleri var. hasar kaydı yok. sağ arka çamurluğun yarısı boyalı. sol ön çamurukğun ucunda da küçük bir boya var. hanım girip çıkarken çizdirdi ikisini de

Çevrimdışı huseyin.cesmeci

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı satışlar fotoğraf varmı [emoji848] ne düşünüyorsunuz

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Stigmata

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
İlanı paylaşır mısınız? Veya belirlediğiniz bir fiyat var mıdır?

Çevrimdışı diziseti

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
ilana koymadım ama sizin için koyayım bu gece buradan alacak çıkmayacak galiba

Çevrimdışı huseyin.cesmeci

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Araban çok güzelmiş yeni sahibine hayırlı olsun inşallah

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı icarus

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: diziseti;652529
arkadaşlar çok sevdiğim aracımı satıyorum. internet sitelerine koymadan burada ki arkadaşlara vereyim dedim. çok memnunum ama artık e serisi bir mercedes zamanı geldi. araç 58 binde 2015 12. ay çıkışlı yeni kasa beyaz prestij. 2018 model kışlık yazlık michlen lastikleri var. hasar kaydı yok. sağ arka çamurluğun yarısı boyalı. sol ön çamurukğun ucunda da küçük bir boya var. hanım girip çıkarken çizdirdi ikisini de

Merhaba aracınızla ilgilenmekteyim. Sahibinde de sol ön çamurluktaki hasarın satın aldığınızda var olduğunu , forumda eşinizin çizdirdiğini belirtmişsiniz . Hangisi doğru ?

Çevrimdışı diziseti

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
aldığımda vardı ön tarafta ki çizik ben boyatmadım. Buraya hatalı yazmışım.

Çevrimdışı Proshield

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: diziseti;652529
Halen satılık mı

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi