škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

bakım

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı tatar331

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
s.a arkadaslar bakımları seviste yapılınca garantisi bitse bile 150000km kadar motor garantisi var mıs.. böyle bir sözü duyan oldu mu...

Çevrimdışı korhan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
merhaba,

dediğiniz ancak iyi niyet garantisi olarak beklenmedik , normalde olmayacak olan ama araçtan kaynaklandığı da gün gibi ortada olan arızalar için olabilir..
o zaman aracın garantisi dolmuş olsa bile karşılıklı fedakarlıkla bir çözüm bulunması , masrafın sadece araç sahibine yıkılmaması gibi bir iyi niyet olur bu da motorla sınırlı değildir zaten ...

yoksa o 150.000 km garantide diyen kişiye sorar mısınız neler garanti dahilinde ve ben diyelim ki 150.000 Kilometreyi 14 senede yapıyorsam ?

Çevrimdışı tatar331

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: korhan;527068
merhaba,

dediğiniz ancak iyi niyet garantisi olarak beklenmedik , normalde olmayacak olan ama araçtan kaynaklandığı da gün gibi ortada olan arızalar için olabilir..
o zaman aracın garantisi dolmuş olsa bile karşılıklı fedakarlıkla bir çözüm bulunması , masrafın sadece araç sahibine yıkılmaması gibi bir iyi niyet olur bu da motorla sınırlı değildir zaten ...

yoksa o 150.000 km garantide diyen kişiye sorar mısınız neler garanti dahilinde ve ben diyelim ki 150.000 Kilometreyi 14 senede yapıyorsam ?

şuan il dısındayım...garanti de dediğin gibi iyi niyet garantisi dedi... birseyler dedi ama kafa dalgındı tam hatırlamıyorum ne dediğini...

Çevrimdışı korhan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
havada asılı duran laflara itibar etmeyin...

Çevrimdışı korhan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bir de yanlış anlamayın ama kulaktan dolma ve tam hatırlamıyorum dediğiniz bir söz için konu açmak gerekli midir ?

Çevrimdışı tatar331

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: korhan;527075
bir de yanlış anlamayın ama kulaktan dolma ve tam hatırlamıyorum dediğiniz bir söz için konu açmak gerekli midir ?

motordan ses gelince korkma yaw dedi iyi niyet garantisi olarak 150000km garantisi var dedi. yalnız bakımları serviste yapmak sartıyla...deyince iyimiş dedim..... sen konuyu acarmısın kapatırmısın bilmem...

Çevrimdışı korhan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
konu açmak olsa da , konu kapatmak benim kontrolümde değil... kaldı ki değindiğim nokta da bu değil.

bakın yine yazmışsınız , "motordan ses geldi , korkma yaw 150.000 km garantisi var dedi"....

sarı çizmeli mehmet ağa... siz de bu konuda bilgisi olan var mı diyorsunuz.

yani garanti dolmasa bile ," motordan ses geldi garantiye girer mi ? " deseniz ne cevap verebiliriz ki :) onu merak ettim ben