škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

23 Kasım 2017 Zamları

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mahony

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
An itibariyle Octavia 1.6 TDI Style Dsg'nin fiyatı 134.300TL olmuş...

Çevrimdışı takatas

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mahony;628425
An itibariyle Octavia 1.6 TDI Style Dsg'nin fiyatı 134.300TL olmuş...

1.4 TSI 150 PS Sport Fiyatı da 120.100 olmuş :( , aracı 2 ay önce almıştım. Aldığımda 109.900 tl idi :mad:

Çevrimdışı Korhan06

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Kurdan dolayı mı arttı fiyatlar bu kadar? Octavia'da 9600 TL arttı bir gecede..

Çevrimdışı Merol

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
2015 basında 78 bin den almıştım makyajsız halini o zamanda bu araba için bu fiyat çok demiştim. Şimdi fiyatları görünce şok oluyorum. Yazık benim güzel ülkeme ve insanlarına. Elbet birileride bu fiyatlardan almaya devam edecek.

Çevrimdışı Dike

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Merol;628510
2015 basında 78 bin den almıştım makyajsız halini o zamanda bu araba için bu fiyat çok demiştim. Şimdi fiyatları görünce şok oluyorum. Yazık benim güzel ülkeme ve insanlarına. Elbet birileride bu fiyatlardan almaya devam edecek.
Deveye diken insana zam yapan yaraşırmış. Eskisinden daha çok daha da seri satılıyor.

Mi Note 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı aytcyldrm

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
bu sekilde zam yapmaya devam ederlerse araclar ellerinde kalır.tam niyetlenmiştim octavia almaya hatta bakmaya bile gitmiştik kesin kafama koymustum yani zam gelince vazgecmek zorunda kaldım.Baska araclara bakacagım artık...

Çevrimdışı keyifci

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
zam kur farkından dolayı geldı galıba .yanlıs degılsem .

Çevrimdışı akademiko

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
zammın sebebi euro kurundaki artış ve artışla birlikte TR'ye giriş fiyatı 70.000TL üzerine çıkıyor ve ötv %50 den %60 çıktığı içinde 10.000TL gibi bir artış gerçekleşiyor. Ama bayiler bi şekilde indirimlerle falan bu rakamı 135.000TL'den  125.000TL ye kadar düşürüyorlar. Beni arayıp bu şekilde anlattılar.

Çevrimdışı Mr.Mister

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Ay başında tekrar zam gelir muhtemelen.Dün akşam Bloomberght'ye bi adam çıktı, Euro kısa vadede 5(beş) lirayı geçer dedi.

Çevrimdışı kamilcan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Araç satışa 109.900 tl ile başlamıştı 2.5 - 3 ayda arabaya %10'un üzerinde zam geldi. Opsiyonların fiyatları aynı duruyor. Züğürt tesellisi bir yerde :) Ben de zamdan nasibini almış bir yeni Sport kullanıcısıyım ;)

Çevrimdışı bsarmaz

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun, kaça saydılar aracı? Ben 80 gün önce siyah jant dahil pazarlıkla 109.300'e almıştım.